reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Modna Ciężarówka

reklama
Dostałam wczoraj spódnicę z allegro, rewelacja akurat na wigilię i sylwestra. Śliczna i wygodna, to chyba mój pierwszy ciuch ciążowy który jest ładny ;-) :-D
 
ja po świętach jadę kupić spodnie i to bezwzględnie, jak na chwilę obecną biegam w spódnicach i mam 2 śliczne bluzeczki :) na wigilijna kolację mam ładna sukienkę z wysokim stanem z czasów przedciążowych :)
 
bardzo ładna spódniczka,ja nie mam jeszcze duzego brzuszka i narazie mieszcze sie w normalne ciuuszki,ale to tylko kwestia 2-4 tyg. i bede musiała rozejrec sie za czym bardziej wygodnym niz moje dotychczasowe ubrania,z tego co zauwazylam,to mozna naprawde duzo fajnych ciuszkow kupic i to zupelnie za niewielkie pieniązki w porównaniu z cenami sklepowymi,buziaczki dziewczynki
 
Blanes
oglądałam ją już wcześniej. Strasznie mi się podobała, ale się bałam tak bez mierzenia kupować. Wogóle te ciuchy z 9fasion są super.
A jak numeracja?
 
No i wróciłam z zakupami. Okazało się, że komis już od dawna nie istnieje :-( (może któraś z Was wie, czy gdzieś się przeniósł? Warszawa - spod mostu Poniatowskiego?)
Kupiłam 3 pary spodni - jeansy, sztruksy i z grubego materiału (9 fashion). Wszystkie ze skarpetą :zawstydzona/y: (wiem wiem, marudziłam na nią) ale jak zmierzyłam takie na "pod brzuch" to miałam wrażenie że zaraz spadną. A skarpetę zawijam i nie wyglądam jak Obeliks ;-)
Następne zakupy już w necie - spodni bałam się bez mierzenia ale na koszulki za 80zł to mnie nie stać :baffled:
Jejku, jak mi wygodnie... :laugh2:
 
reklama
Esia, mnie na zakupy wczoraj wyciągnął mój Skarb. Wróciłam z dwoma parami nowych spodenek. Jedne z happy mum a druga firma jakaś mi nieznana. Obie ze skarpetą - ja sobie ją strasznie chwalę. I w nerki mi ciepło :-)
 
Do góry