reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode Żonki :D

madlen mnie dzis tez glowa bolała! ale wziałam procha bo juz nie wytrzymywałam! ale i tak mnie pobolewa;/
Kurcze chcialabym by nam sie udalo jakos wybrnąc z tej sytuacji.... moze kiedys bedziemy spokojnie zyc... oby :-)
A gdzie reszta żonek? alllooo :-p

Miki spi, Daniel zasypia;) Jeszcze Hania.....:-)
 
reklama
Dobry Wieczorek Zonusie!:-)
Junior zasypia w swoim lozeczku i mam nadzieje, ze wstanie jutro rano w swietnym humorku, bo dzisiaj masakra byla i tyle. U nas wlasnie leje a ja zaraz biore sie za mycie wlosow, prasowanko no i moze jakos ksiazka do poduszku.;-)
Ostatnio poczytuje poradnik o fotografowaniu dzieci. fajna rzecz....:-)polecam ;-)
 
HEJ:)
jakoś oststnio nie mam weny do pisania ale widzę ze tu produkcja pełną parą:) no i super wieczorem poczytam!
póki co moje małe szczęście buszuje po domu i nie myśłi o spani;(
 
Witam wieczorkiem dzieci śpią to poklikam z wami chwilkę :tak::tak::tak::-)

Miałam napisać coś o sobie no to już piszę.
Razem z mężem jesteśmy już przeszło 5 lat ślub nasz odbył się 07.01.06 r był to prze piękny zimowy dzień,półtora miesiąca później urodziła się Martynka a 2,5 lat później urodził się Kamilek.Dzieci umocniły nasz związek:tak:wiadomo są wzloty i upadki u nas też to było ale przeszliśmy przez to :tak:.Ja zawsze w domku M w pracy widujemy się co 3 miesiące i może ktoś powie że miłość czy związek na odległość się nie uda to ja mówię ze da się to zrobić jeżeli 2 osoby się kochają i pragna dla siebie tego samego.W naszym przypadku miłość zwiększyła się 1000000 krotnie :tak::tak::tak::tak:

Ja teraz zaczęłam robić biżuterie uwielbiam tworzyć coś nowego :-)
 
hej, hej ja też jestem :)

Igor śpi już jakis czas, M. jeszcze na warsztacie...

Mnie dzisiaj strasznie bolał brzuch, miałam dokończyć myć te nieszczęsne okna,ale doopa, przez ten brzuch sobbie odpuściłam i zostało mi to na jutro:-(

Liza, jak myślicie o wyjeżdzie, to napewno łatwiej by było jak byście jechali w jakieś sprawdzone miejsce. Bo tak w ciemno, to trochę lipa...
Życze podjęcia właściwych dezycji :)) Robiłaś dzisiaj jeszcze jakieś przetwory???

Wiktoria witaj :) długo już tak żyjecie?? Tzn, na odległość?

Myszka, Karolina witajcie :)

Asienka, Igor też sie jeszcze nie pluskał w baseniku:-( jakoś tak ta pogoda w moim regionie nas nie rozpieszcza!!!

 
Hej dzis krotko bo usypiam juz

na bole glowy poecam aspiryne migrena, mnie tak mecza migreny jak pada deszcz, ze masakra normalnie,
a na boleokresowe to no spa forte- na recepte lub zwykle no spa plus jakies przeciwbolowe tabletki proponuje :-)

ide sie zaraz wtulic w podusie i troszke poczytac bo cos dzis smutnawa jestem od tego deszczu, a jutro ma byc jeszcze gorzej ble :no:
 
Ostatnia edycja:
neilaa szybkiego porodu!!!!

co do ślubu i wesela- odbyło się 6 września 2008 roku a wesele było SUPERRRRRRRRR!!!! wybawiłam się za wszystkie czasy:)
 
hej, hej ja też jestem :)

Igor śpi już jakis czas, M. jeszcze na warsztacie...

Mnie dzisiaj strasznie bolał brzuch, miałam dokończyć myć te nieszczęsne okna,ale doopa, przez ten brzuch sobbie odpuściłam i zostało mi to na jutro:-(

Liza, jak myślicie o wyjeżdzie, to napewno łatwiej by było jak byście jechali w jakieś sprawdzone miejsce. Bo tak w ciemno, to trochę lipa...
Życze podjęcia właściwych dezycji :)) Robiłaś dzisiaj jeszcze jakieś przetwory???

Wiktoria witaj :) długo już tak żyjecie?? Tzn, na odległość?

Myszka, Karolina witajcie :)

Asienka, Igor też sie jeszcze nie pluskał w baseniku:-( jakoś tak ta pogoda w moim regionie nas nie rozpieszcza!!!

Już trzy lata tak żyjemy ale codziennie widzimy się na skype i dużo rozmawiamy przez gg
 
Moje szczescie rowniez jeszcze buszuje i nie mysli o pacianiu i z planow tylko mycie wlosow zrealizowane.;-)
ja w taka aure musze pic conajmniej 3 kawki dziennie. Wiem, wiem... to samobojstwo, ale zyc jakos trzeba.:-)
Wiktoria - ooo... to szmat czasu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry