reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milenaaaa ja jestem z tak zwanych Pomorzan ;)
nie umiem tych suwaczków wstawić tak żeby były pokazane zawsze pod odpowiedzią :/

Dominisia123 no moja teściowa miała troje dzieci rok po roku;)

Muszę opanować to forum;)
 
reklama
Hej

Ania no to ogarniaj jak cos to pisz pomozemy, co do suwaczków to sa odpowiednie watki z pomocą ;)


U nas strasznie goraco... poopalam sie dzis na łakach takich ;) i teraz jak zaraz poloze mlodego to wezme prysznic bo nie da sie wytrzymac... :/ MaSaKrA... :baffled:
 
I u nas dzisiaj już cieplutko

Ja dzisiaj nie mam weny na nic. Lenia dostałam.

23may mój 2,5 sąsiad na takim już jeździ, ale on jest wysoki chłopak.
Ja bym doradziła biegowy rowerek. Mój Kuba ma i jest zachwycony. A chrześniak ma właśnie taki jak synek Wampi.

U nas Kuba strzyżony jest maszynką, ale przy bajce.
 
Ostatnia edycja:
Zobaczcie na co się natknęłam..
Sygnalistka musi odejść po prostu brak mi słów co się dzieje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

23may rowerek fajny;-) Oliwia dostała podobny od dziadków na 2 urodziny i od razu załapała jak się jeździ
Jagoda o szczepionkach słyszałam niestety...
Dominisia to sporo mała schudła, pewnie przez pogodę
Liza i po co Ci było opalanie?A tak na serio to mam nadzieję, że mocno się nie spiekłaś?
Mariolcia obcinałam K. i on taki zaciekawiony patrzył. To wzięłam go na kolana i mówię do niego, że teraz jemu zrobimy bzzz bzzz. 'Pół głowy' ładnie siedział i prawie, że się nie ruszał, później musiałam go przytrzymać
 
Witam wszystkie młode mamusie - zarówno przyszłe jak i obecne! :-) Mam nadzieję, że jako 25-letnia mama 3-miesięcznej Mai mogę zaliczyć się do Waszego grona..?
 
No właśnie ja mam ten problem z obcinaniem... ucieka i koniec.
ella, witaj :)
Dominisia, to super że się udało ! :)

u nas też się cieplutko zrobiło, Oliwier śpi, zjemy obiadek i pewnie wylecimy na plac zabaw :)
 
asik nie no nie spieklam sie wogole :D nie dalo sie wytrzymac ogolnie bo tak gorąco :/ w cieniu obecnie na balkonie mamy 34 stopnie :szok: moja cera ma to do siebie ze opalam sie od razu na brązowo, jeszcze nigdy sie nie przypalilam ;)
ella witaj milo :)


u nas za gorąco... :/ a na zakupy mamy jechac kolo 18 :/ masakra....
 
reklama
Hejka.

mariola moi chlopcy odkąd pamietam grzecznie siedzieli przy obcinaniu wlosów. Zawsze maszynką. pierwszy raz zawsze moj tato wnuków obcinał. Najpierw mego meza, lub ktoregoś z braci zeby dziec widzial ze krzywda sie dziac nie bedzie, ze krwi niema, ze nie boli. Z F byl taki problem ze on wysiedziec nie mogł minuty bo mu sie juz nudzilo. Ale przywykł .


Dominika super ze na mieszkanie udalo sie zebrac kase. A pozwole sobie zapytac.. z czego bedziesz je oplacac?? za co zyc??? K lub jego rodzice w jakis sposob pomogą malą utrzymac???
Wampi z tym ocinaniem paznokci to Filip tak ma. ledwie wspomneze paznkocie dlugie ma a ten juz jeczy ze o boli.Na nogach.. bo u rąk obgryza ;/ juz nawet nie dziala obcinanie co 2-3 dni.. wyzera tak ze niedlugo do koscie sie dostanie ;/


Duszno dziś strasznie. z chlopakami bylam w B-stoku. rano u nas niezaprzyjemnie wiec my w spodniach, dlugich bluzkach. A w b-stoku sie ocieplilo. No wiec dzwigac ten zestaw ubran musialam. Nogi to mi tak bolą ze jej. w balerinach bylam. Bo Oczywiscie zimno mialo byc. Odcisk na odcisku.
Jak O zaczał jeczec u mojej mamy zeby isc na lody to myslalam ze sie rozplacze. dziadek ich wziął :D
 
Do góry