reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dominisia123 życzę, aby przeprowadzka udała się!

Stanu zapalnego jeszcze nie było jak Anula była u lekarza, tylko zaczerwienione ucho. Antybiotyku nie dostała, tylko krople Otinum 3x2 krople do każdego ucha. Wydaje mi się, że jak taka wysoka temperatura to już stan zapalny się robi. Zobaczę, jak nadal będzie wysoko gorączkowała to pojadę z nią na kontrolę.

Właśnie pogoda straszna jak na lipiec. Ja to już czuję jesień bliskim krokiem. Zresztą ja już oglądam się za butami na chłodne dni, bo kurtki już mam. Kupiłam na wyprzedaży :tak:
 
reklama
Renata ja raz o 13 wstałam ;)

wróciłyśmy z imprezy, K. jeszcze został. nie chce się dziad ze mną wyprowadzić. nie to nie. jego problem w sumie, nie mój. tylko będę się nudzić jak Mała będzie spać :(
 
Dominisia, super że nad jeziorkiem wypoczeliście... pewnie pogoda też dopisała... u nas zimno jakby to wrzesień był.
dobrze zrozumiałam że nie chce z tobą K. mieszkać? tak?
jak zobaczy mieszkanko to zmieni zdanie :)
Jagoda, okropnie zimno... wczoraj o 21 z Oliwierkiem wracałam to miał bluzkę długą, sweterek i kurteczkę przykryłam go kocykiem a i tak w domu jak go rozbierałam to zimne rączki miał...

ja wczoraj naszego harcerzyka witałam... boże... wrak człowieka, schudł 10 kg !! oczy podkrążone... jak wszedł do domu to od razu WC, wanna, obiad i spać... nadal jest taki smutny, coś go męczy... poradziłam mamie pójść z nim do psychologa bo na pewno nie można tak tego zostawić... już nawet myślałam że on tak za dziewczyną tęsknił, bo się zakochał ostatnio... a tam w lesie ani internetu, ani telefonu... nie wiem, mama ma dziś wolne i cały dzień będzie z nim, poobserwuje go.
z takim entuzjazmem jechał na ten obóz, on właśnie lubi takie obozy jak prawdziwy survival... nie wiem psychicznie nie wytrzymał ? :/
 
Heeej

dominisia udanej przeprowadzki. a K mowi ze czemu nie chce sie przeprowadzic? :p
Renata ja mam czasami jak ty, w neidziele to o 10 wstalam z łózka :szok: dobrze ze starszaki sami sie ogarna ;-)


u nas upaly :p
Ja dzis zaliczylam pobranie krwi, bo gin mi zlecil zbadanie watroby :p
wyniki potem odbiore
pranie sie pierze, zaraz odkurze :p i na balkonie dzieciakom basen rozstawie i beda miec frajde hehe ;) zawsze to cos bedzie :D
 
I byłyśmy już lekarza.
Ucho ładne, lekarz kazała już krople odstawić, ale nie wiadomo skąd ta gorączka. Dostałyśmy skierowanie na badanie moczu na jutro. Być może to zapalenie dróg moczowych, albo jakiś wirus. A mi przypomniało się właśnie jak wyszłam od lekarza, że tydzień temu mojej szwagierki syn tez miał kilka dni gorączkę, może faktycznie jakiś wirus jest w powietrzu.

Dominisia123 nie wiem czemu Twój K nie chce się przeprowadzić, ale jak my jeszcze mieszkaliśmy u mich rodziców i ja chciałam iść wynajmować to mój M też nie chciał, twierdził, że szkoda kasy i że nas nie stać.

Dzisiaj ogórkową zrobiłam. Mojemu M się zachciało.

Liza basen na balkonie? A u nas tylko 8 stopni.
 
Witam wszystkie mamy :)
Trochę tych stron zapisałyście i nie mam dziś czasu czytać wszystkiego ale może nadrobię to;)

Mam pytanko czy jest tu jakaś mama która ma dwójke dzieciaczków i jest między nimi różnica 2lat???
Mam córe 19 miesięcy i na luty termin kolejnego porodu i przyznam szczerze że mimo wielkiej radośći jest wielka obawa jak to będzie z dwójką, mieszkamy z mężem sami w domu, on pracuje więc większość dnia sama jestem z małą. Są rodzice blisko na szczęście,ale wiadomo mają swoje też życie i obowiązki. Będę wdzięczna za odp:)

Mariolcia może jest taka osoba u was w rodzinie z która brat jest zżyty bardzo, jak mojego gnębili w szkole starsi koledzy chodził smutny, nieobecny, nie chciało mu się nawet oddychać, moja kuzynka po długiej rozmowie wyciągła wszystko od niego, nam nic nie chciał powiedzieć,ani mi siostrze ani rodzicą.
 
nie chce ze mną mieszkać, bo się boi, że się zrobię jeszcze bardziej paskudna jak będziemy sami.

Aniaaa83 mama mojego chłopaka ma 5 dzieci i każdego rodziła 2 lata po poprzednim ;) więc na pewno sobie poradzisz ;)
 
Witaj Ania widzę że Olkuszanki mi przychodzą na młode :-) Poradzisz sobie . Też mam córę Natalie .. z której części Olkusza jestes ?? Powiedz nam coś o was , wstaw zdjęcia do wątku ze zdjęciami . No i jakiś suwaczek ..
 
Jagoda, dobrze że z uszkiem w porządku, i oby wyniki były dobre.
Ania, pytałyśmy go z mamą na wszystkie sposoby... kurcze harcerze są tak zżyci z sobą, jeden drugiemu kurtkę w nocy oddawał, jak zapytałam brata czy chce do domu wracać to nie chce bo nie zostawi zastępu... jak widziałam to bardzo współpracują ze sobą, jeden robił placki, drugi po drzewo chodził, mój brat zmywał...
bo dokładnie zaczęło się od tego że strasznie spać mu się chciało, nawet na warcie zasnął
i harcerki mu proporzec ukradły... :)
później gadał dziwne rzeczy, gdzieś chciał iść po nocy w lesie, jak go chłopaki uspokoili to się rozpłakał... i położył się spać.. wtedy wstał (rzekomo lunatykował, bo nie logicznie mówił, miał błędne oczy) strasznie chciał iść do kaplicy modlić się, pod kaplicą zasnął... n to wszystko działo się jednej nocy... i od tamtej pory już nie miał siły na nic, chodził smętny, zmęczony, śpiący.... nawet jak my do niego przyjechałyśmy w niedziele to miał łzy w oczach.... TO NIE JEST MÓJ BRAT!

Mnie Oliwier obudził o 5.30... ! a ja padam bo do nocy robiłam podkładki decoupage :)
 
reklama
Witam dziewczyny

Aniaaa83 jak mam dwójkę dzieciaczków różnica dwa lata. Pierwsze tygodnie nie jest lekko. Trzeba nauczyć się organizacji. My nawet nie mamy nikogo z rodziny kto mieszka w miarę blisko nas. A od września Kuba idzie do przedszkola i będę go zaprowadzać razem z Anulą w wózku, bo nie mam komu ją zostawić. Dobrze, że M pracuje na zmiany to i on czasem zaprowadzi Kube

Dominisia123
dziwna wymówka. Widocznie pasuje mu tam gdzie mieszka teraz i woli z resztą się męczyć.

Mariolciaa faktycznie niepokojące zachowanie brata. A może jakiś kolega z nim porozmawia?
 
Do góry