reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej;-)
Bylam na wizycie i trafilam wreszcie po 9msc ciazy na konkretna polozna, mloda ale zarabista i jestem mega zadowolona!! I ona jako jedyna wymacala od razu ze mala jest glowka w dol gdzie plecki ma.gdzie nozki. Wypytywala o wiele rzeczy i ja moglam konkretnie sie od niej duzo dowiedziec co mnie interesowalo. Cos z probki moczu wyszlo bo polala na taki papierek ale mowi zeby sie nie martwic wysle do laboratorium ale wydaje mi sie ze tam wpadl kawal sluzu bo widzialam hehe.
Powiedziala ze maala ma bardzooo niziutko glowke czy to znaczy ze to juz blisko porod??
Jade zaraz z T do fryca bo wczoraj zamkniete mieli. Mnie energia rozpiera hehe. Mimo ze jak chodze to czuje ucisk w dole ale jak siedze to zaraz mi odwala i sie czepiam T hehe;-);-)
 
reklama
A kuku zobacz moje oczka A kuku zobacz moje oczka.jpgWiki z mamą po chrzcie w domku 09.04.2012Ja z wiktoria dnia 09.04.2012.jpgPaweł (tata Wiki)P i wiki.jpgWiki mając 6 miesiecyWiki majac 6 miesiecy.jpgzaraz po urodzeniiuwiki majac dobe.jpgWiki majac miesiacwiki majac miesiac.jpgMy podczas slubu naszegozdjecie ze slubu.jpg
No to tak najpierw kilka słów o mnie: Nazywam się Angelika mam 20 lat i mieszkam w Katowicach. W lutym zeszłego roku urodziłam córeczkę - Wiktoria. Z ojcem dziecka jestem od października 2010r, ale od 29.09.2012 jesteśmy małżenstwem. Ja pracuje w markecie budowlanym OBI jako wykładowca towaru przez firme zewnetrzna ISSP a młoda w tym czasie jest w żłobku. P niestety nie pracuje jest na swiadczeniach rehabilitacyjnych ale skladal na rente wnioski.
A teraz kilka słow o Wiktorii: Urodziła się 23.02.2012r. gdy miałą 6 miesiecy zaczeła siedziec sama ale dwa tygodnie temu zaczeła chodzić. teraz wozek jest be i woli nózki. Zlobek bardzo chetnie chodzi nie chce z niego wychodzic. Od wrzesnia dopiero teraz mi pierwszy raz zachorowala na lekkie zapalenie gornych drog oddechowych.
Gdy bedzie wiecej pytan zadawac a ja odpowiem
 

Załączniki

  • A kuku zobacz moje oczka.jpg
    A kuku zobacz moje oczka.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 48
  • Ja z wiktoria dnia 09.04.2012.jpg
    Ja z wiktoria dnia 09.04.2012.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 44
  • P i wiki.jpg
    P i wiki.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 44
  • Wiki majac 6 miesiecy.jpg
    Wiki majac 6 miesiecy.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 73
  • wiki majac dobe.jpg
    wiki majac dobe.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 46
  • wiki majac miesiac.jpg
    wiki majac miesiac.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 54
  • zdjecie ze slubu.jpg
    zdjecie ze slubu.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
A nas na spacerku deszczyk złapał, na szczęście lekko pokropiło i zanim doszliśmy do domu już nie padało. Damian spał na dworze aż 2,5h:tak::szok:

Moja Oliśka też chętnie chodzi do p-la, gorzej ze wstawaniem hehe
Liza szkoda, że tatuś nie poczuwa się do odpowiedzialności
Paulina dzielna dziewczynka z Nikoli
Inka
słodki maluszek z Mirona
Magda fajnie, że w końcu trafiłaś na kompetentną osobę i wszystko Ci wytłumaczyła
Angelika
Wiki ma śliczny kolor oczek
 
Angelika no to mamy dwie Wiktorie i obie z lutego ;)

byłam w mieście, nie chciało mi się do tej koleżanki iść, bo sobie przemyślałam i ona kiedyś była do mnie wredna i nie wiem, czy się zmieniła, w sumie wątpię. chociaż urodziła dziecko, może to na nią podziałało jak na mnie..
ładna pogoda dzisiaj była to pochodziłam z Małą, jutro może też wyjdę, może uda mi się znaleźć jakąś pracę dla K. na wakacje..
 
Wszystkie dzieciaki śliczne .
Angelika powstawiaj sobie suwaczki .

P niedawno wrócił . Natka się uśpiła widziała tatusia dziś może 40min , więc 20min siedziała jak lepa na rękach ... no i jutro idzie dalej do pracy .. :tak::tak: Miłego wieczorku kochane.
 
Angelika - ładne zdjecia ;]
patigdynia- ja mam cała sciane i łozko w rysunkach julki ;] w dodatku ona kazdemu pokazuje ze poryslowala sciane :-)

U nas dzis ładnie było, moze wkoncu zrobi sie wiosna, Julka pomaga jej haha i je snieg na podwórku :-D
jeszcze tylko 4 dni i koniec szkoly juupi. kiedy to zlecialo to ja nie wiem.
 
angelika witaj wikoria ma śliczne oczęta, moja córa i mąż też maja niebieskie patrzalki a ja mam brązowe. uwielbiam niebieski i zielone oczysska:)

paulina a u nas w przychodni mała ma wpisane imię NIKOL he:)

magda to super ze trafilaś w konću na kogoś kto zna się na swoim fachu, może już nie długo urodzisz:)

23may hehe śnieg jadła nie ma co pomysslowa he:)

a mnie dopadł ten okropny katar:( pogoda byla dziś super, ale co z tego jak Niki nie może wychodzić na dwór, byliśmy dziś na kontroli i powiedziala ze do końca tygodnia mamy siedzieć w domu i nie wychodzić na dwor a szkoda:(
 
reklama
spać nie mogę więc wpadam :-p

Milena watek zdjeciowy się nie sprawdił bo wstawiacie zdjęcia tutaj :-p pilnuj pilnuj gzie maja być to się sprawdzi ;-) hihih
do tego ja tam wolałabym z komentarzami , ale to od was zalezy jak chcecie....
ustalajcie sobie same :-)
Magda jeszcze w 2paku :szok: :-D
inka a nie robią Ci się zatory ?? ja krwawiłam z 1 córą 10 dni a z 2 całe 11 :-p i to w ogole wystarczała mi zwykła podpaska bo leciało słabo
później pół roku spokój :D
patigdynia tp masz duże dziekco jak moje :-) a jaka sie urodziła duża?? bo moje też koloski :-D
paulina ładnie wygląda ten napis :-)
mirabelka zdrówka dla Nikoli

co do psów ja uwielbaim duże i masywne psy :-)
na razie zdecydowaliśmy się na Boksera ale właścicielka nie zgodziła się na psa... wiec jak juz się wyprowadzimy to napewno go kupimy :-)

zauwazyłam ze od kilku lat moda na tauowanie imion dzieci i jeszcze dat urodzenia :-p

no to by było na tyle idę spać... w ogóle jaka byłam spiąca tak mi sie spać odechciało :/ a wczoraj spałam zaledwie 3, 5 h ... i mysllałam że dzisiaj sobie odeśpię :-p


 
Do góry