reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata T.:sorry: Ja rozumiem autyzm i te sprawy, choć w sumie nie bardzo jestem w temacie swiata autystycznego dziecka, bo są rózne. Jednak stwierdzenie, że na pedałowanie na rowerze dziecko w wieku 4 lat jest za małe czy cos w ten desen jest dla mnie bzdurą:eek:. Mój młody nauczycł sie pedałować na rowerze stacjonarnym co prawda jak miał 2,5 roku, on jest zdrowy i w ogóle ale w sumie dzieci autystyczne tez nie są jakoś tak strasznie chore, żeby non stop traktowac je jak niemowlaki:sorry:.
 
reklama
Blaneczka,uwierz, że sama sobie lepiej poradzisz niż z takimi nieodpowiedzialnym typem. Jak będziesz miała chwile to usiądź i sobie pomyśl, czy chciałabyś być z takim fecetem, który po 3 latach zawiódł Cię na całej linii. Poradzisz sobie!!!!!! Bedziesz supermama!!
Agnieszka, współczuje doła.... Może jakaś wielka czekolada? Zawsze ciut poprawia humor.
Umi, współczujez tym przedszkolem ;/. Fakt, mogliby się ogarnac.. Ale co im tam zalezy nie ich dzieci nie ich problem ;/.

Dziękuje za kciuki!!! Dzięki Bogu przeżył operacje, lezy koło mnie teraz... Nie ma oczka :( Strasznie to wyglada wychodzi mu taki sączek jakby z którego będą odprowadzane płyny. Ogólnie baaardzo dobry weterynarz. Zapłaciłam tylko 345 zł (45 musze jeszcze donieść) Będę z nim jeszcze chodzić przez 7 dni co dzień na obcinanie czy usuwanie tego sączka.. I już nie bede za to płacic na szczęście. Jak słyszy mój głos to macha ogonkiem, zmęczony jest po narkozie naweet łebka nie podnosi....

U nas dzisiaj zimno strasznie.

Jeśli chodzi o kolezanki... Zostały mi... dwie.. Jedna w moim wieku, ale zachowuje się jakby 17 lat ale i tak ją lubie;) można się z nią odstresowac, a druga z uczelni na którą naprawde zawsze moge liczyć...
 
Gosdia a gdzie byłaś u kogo ? na górnym ? :cool2: poza tym Babo jedna - miałyśmy się spotkać :-)


a ja nie mam nastroju do pisania - ale czytam Was bardzo uważnie !

Blaneczko nie bój się! samej nie jest najłatwiej ale często lepiej jak z facetem !
 
Umi to chyba troszkę leniszek z Kacpra nie?? Ale zobacz ile ja też wyprałam z majtek tych kup... I narzekałam i w końcu Kacprowi wejdzie w nawyk :) No to czekamy razem ale nie dziwię się że się wkurzyłaś;/

Agnieszka
uuu to długo ja ostatnio ambarasu narobiłam to na drugi dzień mnie przyjeli szwagierka też nagle strasznie ją zaczęły jajniki boleć to też na drugi dzień...
 
Renata T.:sorry: Ja rozumiem autyzm i te sprawy, choć w sumie nie bardzo jestem w temacie swiata autystycznego dziecka, bo są rózne. Jednak stwierdzenie, że na pedałowanie na rowerze dziecko w wieku 4 lat jest za małe czy cos w ten desen jest dla mnie bzdurą:eek:. Mój młody nauczycł sie pedałować na rowerze stacjonarnym co prawda jak miał 2,5 roku, on jest zdrowy i w ogóle ale w sumie dzieci autystyczne tez nie są jakoś tak strasznie chore, żeby non stop traktowac je jak niemowlaki:sorry:.


Umi ja to rozumiem. ja Filipa nigdy nie traktowalam ulgowo bo on chory jest.Z pielucą w dzien rozstał sie nie mając 2 lat. ze smoczkiem w wieku 1,5 roku.Wszystkie inne czynnosci tez musiał umiec wykonywac tak jak dzieci w jego wieku.
Niemiał wyoru.. ma "straszną" matke bo tyle wymaga :D

A i przypomnialo mi sie. niewiem czy ja jestem jakas nie teges.. czy ze mną wszystko ok.. ale malo co z okna nie wypadlam jak zobaczylam ze tą dziewczynke w wozku do spania kołyszą na chodniku. ponad 3 lata.
Jak sobie pomysle ze ja Oskara mam tak bujac.. to ja dziekuje bardzo..
 
Rox, babo druga wiem! Trzeba kiedyś się umówić ;P. A chodze z nim na Kryniczną, to jest koło Biedronki... hm... tej tak jakby bliżej naszego rynku ;). Bardzo dobry weterynarz. Na górne nie chodze,Ty mówisz tam koło stadionu? Kiedys jeden tak mnie skasował ze podziękowałam...
 
Hej

Byłam u lekarza z Zuzia ,osłuchowo czysto, gardło, uszy ok. Nie wiadomo z kad ten kaszel a moze to pocztaek jakies choroby . Mamy przyjsc w czwartek na kontrolę. Zapisała inhalacje i syropy. Ciekawe jak ta noc minie

My już po obiadku , zuzia spi a do mnie wpadnie koleżanka na kawkę


Co do podcierania to Zuzia wie ze trzeba i mówi ze papierek ...

Pytam się Zuzi gdzie mieszka a ona W Tcewie
a ile masz lat" - dwa i pokazuje na palcach
a jak masz na imię ? - imię!!!!:-)

Umi nie denerwuj sie tak , pewnie Kacper sie dostanie
Blaneczka moja iostra tez sama wychowuje i daje rade a O. tatuś ani razu nie zadzwonił , nic kompletnie
Agnieszka dasz rade jak Zuzia była mniejsza to tez bywało ciezko
 
Ostatnia edycja:
Zaraz spotkanie z ex. Chyba mam trochę stresik . Ale dam radę .

Co do smoczka - nie kupuje , podejmę próbę wychowania bez smoczka . Nie wiem czy to dobrze, ale będę próbować ;P
 
reklama
Do góry