reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Cześć Dziewczyny, rzadko sie tu odzywam bo jestem wykonczona fizycznie i psychicznie, nie mam sily ani ochoty na nic cale szczescie ze jest moja mama to sie Igorem zajmuje...

Witajcie nowe mamusie.

Blaneczka Czasem lepiej byc samej niz miec faceta ktory zachowuje sie jak dziecko, wiem co mowie...
 
Igor zrobil sie bardzo nie dobry, o wszystko musze z nim wojowac, zeby go ubrac zeby przewinac nawet spac polozyc to jest jedna wielka szarpanina a do tego moj P swoje mi dorzuca jaka to ja zla i nie dobra jestem. Mam dola ;(
 
Dziewczyny oszalałyście :-p ile stron mam do nadrobienia :-p

Renata fajna z Was rodzinka. Współczuję choroby synka, ale fajnie, że już dogonił rówieśników i tak świetnie daje sobie radę :tak: gratulacje ;-)

Blaneczka nie martw się. Nawet jak sam nie będzie chciał uznać dziecka, to od tego są jeszcze testy DNA :tak: ale trzymam kciuki, żeby nie robił żadnych problemów. A ile on ma lat?

Femme, Kasia no to trochę sobie popracujecie, ale przynajmniej więcej kaski wpadnie ;-)

Kasia Trzymam kciuki za dietę :tak:

Gosdia Powodzenia :tak: Oby piesek szybko doszedł do siebie po zabiegu.

Vegas a J. to już jutro ma te testy? oby wszystko dobrze poszło ;-)

femme ja tam nie wiem, ale Zuzia jeszcze nawet sama nie próbowała, bo wiem, że i tak by się nie podtarła dobrze :no:

Malwina zdrówka dla Zuzi ;*



Ja za to mam inne pytanie: Kiedy Wasze dzieci zaczęły wypluwać pastę przy myciu zębów? Bo Zuzia dalej nie potrafi :sorry:


U nas beznadziejna pogoda :sorry: tzn niby słońce nawet świeci, ale na termometrze niecałe 3 stopnie :baffled:
 
Z samego rana pobiegłam do obydwu przedszkoli i co zobaczyłam? Nic... nie ma jeszcze wyników bedą koło południa:eek:, no bez przesady:-p:-D:wściekła/y:.... Człowiek tu wytrzymać nie może, a oni w kulki lecą:confused2:.

KasiaF trzymam kciuki za dietę!! A co ten Twój powiedział?
Vegas domyśla się jak Martynka czysciutka była:-D:-p, jak to mówią "brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko" i na prawde coś w tym jest.
kasie no własnie, mój np robi w majty a jak nie to tak jak twoja Domi, nie wytrze tyłka i na jedno wychodzi:-D, z tym że on sie upiera że nie trzeba wycierać:-p

Blaneczka nie bój się, lepiej sie dogadac na spokojnie, oże akurat jak zobaczy brzuszek to serce mu zmięknie:)

edit anetka moj młody raz wyplówa a raz połyka, np w niedziele ładnie wypluwał i wczoraj, a dziś połykał:-p
 
Agnieszka - Nie przejmuj się ;**
Wyjdź pobiegać, spotkać się z koleżanką czy cokolwiek :)
Potrzebujesz odpoczynku .

Anetka -
ma 19 lat , tak jak ja ;) Myślę, że jednak nas oleje i zniknie na studia :)
 
Blaneczka kolezanki to mnie zostawily jak w ciaze zaszlam, uznaly ze chyba je zaraze ciaza albo jestem jakas trendowata. Zostala mi jedna kumpela ale w szkole akurat siedzi..
Dzieki za pocieszenie ;*
 
Agnieszka - ode mnie też się dużo "przyjaciółek" odwróciło ( jedna nawet się prowadza z ojcem Księżniczki ). Znalazłam w internecie jogę i codziennie ćwiczę, pomaga mi się to uspokoić i wyciszyć . Poza tym codziennie chodzę na spacery. Uwierz,że od razu chce się żyć :)
 
reklama
Co do koleżanek, to moje życie towarzyskie dawno leży i kwiczy, ale w sumie ja zawsze była domatorką i jakos mi to nie przeszkadza. Chociaż nie ostatnio do mnie kuzynka przyjechała której nie widziałam z 5 lat to sie nagadać nie mogłyśmy, ale ogólnie to mi takich spotkań nie brakuje:-p
 
Do góry