reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Paulina, moja własnie chetnie myje. Ale ona jeszcze mała.:p Najpierw ja jej szoruje a później ona bierze szczoteczke i sama próbuje sobie myć ;).
Wampi, dziękuje;) tesco mam pod nosem to skocze może będzie akurat.
Sali, dziękuje... A o tym ACTA to nawet mi sie słuchac nie chce... Nie wiem gdzie moja Zosia będzie słuchac swojego mini disco - Kaczuszki :angry:

U nas tez dzisiaj jakoś słoneczko wychodzi zza chmur. Pójdę później z Zosia teściową odwiedzic. Bo teraz jak jestesmy u mojej mamy to rzadko się widują bo D. mama ma noge w gipsie po sam, tyłek...
 
Kamma oj moja też była cała happy:) jak przyszło co do czego to troszkę nieswoja była po za tym wydaje mi się że czyła się nie swojo bo w innym pokoju spała i ajk się przebudziła to się strasznie rozglądała bo w nocy to przecież inaczej wszystko wygląda a tak to przyzwyczajona do tamtego:)
Fajnie że łóżeczko jest daj fotki:)

Malwina
gratuluję nocki przespanej mam nadzieje że i moja takie będzie miała

Gosdia warto warto moja myje elmexem od cioci dentystki:) I ona nie miała zastrzeżeń:)

Co do ACTA dziękuję Panu premierowi i prezydentowi że od dziś moje dziecko nie może oglądać bajek swoich w necie...
 
Ostatnia edycja:
U nas na razie jest szczoteczka silikonowa i Nenedent. Przymierzam się powoli do zakup bardziej" dorosłej wersji"

Jaki macie sposob na dziecko,zeby nie ściągało czapki i rękawiczek na dworze?? Na Majkę chyba nic nie działa :no:
 
Lolkak - Ja to miałam z Szymkiem taki problem, jak był mniejszy teraz nosi bez większego problemu. Radziłabym się wybrać z małą, żeby sama sobie wybrała jakieś ładne rękawiczki itp. i zawsze sama nakładaj przy niej ip. u mnie podziałało :tak:
 
Kasiek popołudniu albo wieczorem na pewno się pochwalę :tak:

Lolkak hymm... u Julki w kurtkach są mocne ściągacze nie ma szans żeby ja zdjęła ręczawiczki bez wcześniejszego zdjęcia jej kurtki. A co do czapki, to wiąż ten sznurek na dwie kokardy i na styk po brodą, chowaj sznurki pod kurtkę, możesz jeszcze kaptur nakładać.
 
gosia mysle ze mozesz szoteczke zminic:) ja alanowi od samego pocztaku myslam normalna tzn tylko ze mniejsza bo dla dzieci:)

co do pasty to mam dla Alana z fluorem i bez ,obie dla dzieci w jego wieku,w dzien stosujemy bez fluoru na noc z fluorem:) tego fluoro jest niewiele w takiej pascie bo odpowiednia ilosc do wieku jest wiec nie zaszkodzi.


Kamcia tranow jest mnostwo,samowe,w kaspulkach,zwykle. My mamy zwykly w kapsolkach taki dla doroslych i alan ma dostawac kapsulke dziennie bo u nas ryby bardzo rzadko sie jada.
 
reklama
Własnie wrocilam z uczelni i jestem mega zmęczona!!Calkowity brak sił u mnie:-(Czekam na K i jedziemy na zakupy a pózniej na kolacje z "tesciami"

burzowata, zdrowka i udanej studiówki życzę
vampi no u nas jesli bedzie chłopiec to otrzyma imie po któryms dziadku.Raczej po "teściu" bo mój tatus to tez Kostas:p
Chyba że bedzie Kostas junior:-D

Co do tranu to tutaj pediatrzy nie zalecają prawie w ogóle, ale tutaj klimat inny więcej słonca i w ogóle kuchnia grecka obfituje w ryby i owoce morza, oliwki , chyba że dziecko niejadek i choruje dużo

Zapomnialam wam napisać rano bo sie spieszyłam ze dzisiaj o 6.25 rano greckiego czasu zatrzesla ziemia:szok: 5,3 richter ale dość mocno odczuwalne bo epicentrum było blisko od nas,tylko 56 km na północ od mojego miasta na szczęscie na morzu.Moi rodzice, którzy mieszkają od nas 135 km na zachód tez odczuli!

Do usłyszenia papa
 
Ostatnia edycja:
Do góry