reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Myrsini dobrze, że to nie silniejsze trzesienie :tak:
Ja za jedzenie codziennie greckiej kuchni zabiałabym :-D po prostu ją kocham, musaka, sałatka grecka, pita, ser feta oliwki, aż mi ślinka cieknie ;-)


Julka jak zwykle przesypia najładniejszą pogodę, dzisiaj chyba na rekord idzie bo już od 12ej śpi ;-)
 
reklama
MYRSINI ubiegłaś mnie bo miałam właśnie pytac czy myślałaś już nad imieniem :-) dobrze że trzęsienie było slabe... Oj pamiętam właśnie tą inną dziewczyne co tu bła z Grecji, też co chwile jakieś trzęsienie ich tam straszyło :-( Kiedy masz następną wizytę?

WAMPI, KAMMA no to nieźle wam dzieciaczki śpią... Ja tęsknie za drzemkami młodego... położyc go wieczorem to sukces a w dzień to już wogóle :dry: Tylko M to potrafi... Mi niestety się nie daje :baffled:.

VI ja Ci powiem że dawałam Vibovit i nic nie dawał... A po tranie od razu różnice widac w chorowaniou


My byliśmy na dworze, trochę piłke pokopaliśmy, potem u mojej babci byliśmy, teraz zupke mlody wciąga... I za 3godz do spania... Źlem się dzisiaj czuje :-(
 
kaamaa, wampi
faktycznie dobrze, ze dzieciaczki tak śpią Wam, mój potwór to też nie zawsze, chociaż dziś rownież pobija rekord ( uciął sobie już 2 drzemkę) ale to chyba dlatego, ze chory :-(

Dorotar - miłego wypadu :tak:

Marysini oj dobrze,dobrze że nie mocniejsze te trzęsienie. Mmm. ale z greckiej kuchni, to też bym sobie coś zjadła, a Ty szczęściaro masz ją na codzień ;-)
 
U nas katastrofa! pękła rura od zimnej wody i zalaliśmy sąsiadów do parteru na całym pionie.. a my mieszkamy na 5 piętrze.. akcja od 6 rano.. masakra.. :(

wampi odpoczywaj ile wlezie..

Snoopy zgodzę się. Ja też biorę tabletki anty i nie czuję się po nich zbyt dobrze.. jestem taka okropnie nerwowa.. i nie martw się, Twojemu M na pewno nic nie będzie! :*

fikusek nie zarażaj tylko mnie, bo muszę być teraz w dobrej kondycji!

anetka to poobserwuj i wtedy zadecyduj jak zadziałać

sali nawet mi nic nie mów. Moja znajoma, która ma syna w wieku Majki mieszka blisko tego miejsca.. przerażające!

rox powodzenia na sesji! znam ten ból ! :D nie zauważyłaś chyba pytania.. co studiujesz?

mała czarna - współczuję ! Jaka ta służba zdrowia jest kopnięta! ;<

kasiek my mamy okropnego grzyba na ścianach.. w obu pokojach wylazł.. :(

Paulina ładna babka z Ciebie :D

Myrsini ja pochodzę z Jeleniej Góry? Może powiesz skąd dokładniej? Co do trzęsienia.. racja, dobrze, że nie było gorzej..

burzowata zdrowiej! i udanej studniówki :)

wampi możesz i mnie odszukać na fb! :) Ja bardzo chętnie zaproszę na swój profil.. tylko daj znać na priv :) Ciebie Paulino też :))

kaama gratuluję złożenia łóżka w końcu :D

KasiaF87 odpocznij! :)

Dobrnęłam do końca.. uff :D sumiennie Was nadrobiłam :D A teraz idę pobawić się z Majką. Tatuś znowu w pracy :)
Niedługo sesja.. masakra! Już jestem tak zmęczona, że ledwo zipię.. ale już trzy piątki w indeksie są! Więc jestem z siebie dumna. Miłego dnia :***
 
Outstanding a dziękuje,dziękuje :-) to Ty troszkę sobie odpocznij, bo nam jeszcze przed tą sesją klapniesz i tyle :tak:

Chciałabym, ale mam tyle na głowie, że masakra.. a znajomi ze studiów mi tylko utrudniają.. bo nie wiem.. żal im chyba, czy co. Uważają mnie za gorszą, bo mam dziecko.. i nikt z nich nie chce mi w niczym pomóc - tzn dać jakieś notatki czy powiedzieć co trzeba przygotować..
 
reklama
Do góry