reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A my mamy taki tran Tran Islandzki, o smaku cytrynowym, 250 ml - Portal Dbam o Zdrowie u nas w aptece babka miała tylko taki albo zwykły Mollersa i wzięłam ten... i powiem wam że jest tani ale pomaga:tak:.


MAŁA-CZARNA co za blać jedna... Łeb bym ukręciła normalnie... Ludzie sumienia nie mają? to te szczególne przypadki to jakie to niby?

ANETKA oj to nie widziałam tego:zawstydzona/y: posta... sorki Myrsini :-)



Młody śpi, ja do M się nie dodzwoniłam... No ale teraz to już napewno śpi... Tak myśle że tel zostawił w pracy albo u teściowej... Jutro zrypki go czekają bo wie dokładnie że młody przeziębiony i że mogę potrzebowac żeby po nas przyjechał... Kurcze, jak jechał od nas do domu to pokłóceni byliśmy, ale tęsknie za tym niedobruchem moim że masakra... Jeszcze tydzień i jeden dzień... eh...
A wiecie że jak młodego usypiałam to z 10min się zastanawiałam jaki dziś dzień tygodnia...:confused:he he, jak nie pracuje to rahube czasu trace :-p:laugh2:
 
reklama
Mała-Czarna :szok: co za bezduszne babsko!! współczuje mam nadzieje że jutro będziecie mieć wyniki badań i odpowiednie leczenie. A co do tranu to ja chyba też się na niego skuszę dzięki :*

Gosdia dopiero zauważyłam buziak dla Zośki na 11mc-y już za miesiąc 1 urodzinki super :-)
 
Liza jaki realistyczny avatarek:) Oj bo Hania to księżniczka ja też miałam różowy:)

Lenka biedny Adaś zdrówka dla Twoich chłopaków:)|

Anula dobra dobra zobaczymy jak Twój będzie taki uparty:p:-p Może moje dziecie w końcu do mnie przemówi:)

Wampi
współczuję;/ Ty też masz fajnego avatarka:)

Snoopy ja też na temat jazdy męża mama milion różnych teorii;/ Niestety dużo przyjaciół straciłam... Współczuję Ci tych "lokatorów";/

Gosdia mojej też to ulubione zajęcie ażeby mnie wkurzyć toczy ślinę jakby chciała opluć;/

Sali
zdrówka dla dzieciaczków:)

PAulina o jak fajnie poznamy Cię bliżej:)

Rox trzymamy za słowo:)

KasiaF nie wiem czy nie mówiła że to po grecku Marlena. Wróci wróci:) Nie amrtw się

Mała
co za %$^$&#$%^& baba przecież to był nagły przypadek dobrze że M dał jej do wiwaty!!!

Jak widziałam w telewizji Madzi mamę to aż się popłakałam co za bydle mogło to zrobić!!!!!

Domiś śpi we własnym łóżku niestety dziś musieliśmy się wynieść z pokoju bo usuwaliśmy grzyba tym samym preparatem co mąż siostry C kiedyś i nie wylazł przez 7 lat. Śmierdzi nie samowicie to samo w łazience!!!! Ale ściekał ten grzyb szok normalnie i w naszym pokoju go nie widać w łazience lekko żółta ściana została. Dobrze że to łóżko przywieźli bo byśmy się nie zmieścili:p Trzymajcie kciuki za dzisiejszą noc!!! Domka niby zadowolona ale biegała z siostrzeńcem i marudna była i mówiła że jej twardo hahaha
 
Wiecie co, ja nawet powiedziałam tej babie, że zapłacę za to badanie mimo, że miałam skierowanie, a ta, że nie:wściekła/y: No ale M. Jej tam pojechał ostro, bo ja prawie się poryczałam:-( Ale Pyśka po Ibumie śpi spokojnie póki co, więc może bez sensacji dotrwamy do rana...

KasiaF- Jakby Pyśka została przyjęta na oddział z bólem, to by zrobili... Albo jakby nam przez ręce leciała... To są ich nagłe przypadki:szok:
Co do tranu, to chyba cena nie ma zbytnio znaczenia... Ja poprosiłam o tran w syropie smakowy i dostalam taki, to wzięłam:tak:
Ja na mojego M. też się drę, jak telefon gdzieś zostawi i nie odbiera, bo ja to zawsze mam jakieś czarne scenariusze w głowie:-(

Kaamaa
- No ja też mam nadzieję, że jutro sprawnie pójdzie, bo pojedziemy do prywatnego lab. i bez łaski wynik będzie w 30 minut, tylko posiewu chyba na drugi dzień, ale nam zależy na tym, żeby ten mocz oddać i zaraz podać furagin, zanim będzie wynik. Tak kazała lekarka.
Skuś się, skuś, dobra "inwestycja", naprawdę:tak:

Gosdia- Wszystkiego najlepszego dla Zosi z okazji ukończenia 11 miesięcy:-)

Kasiek- Kciuki za dzisiejszą noc zaciśnięte z całych sił &&&&:tak:
 
dziewczyny ja nawet nie potrafię myśleć o Madzi i jej rodzicach , o tym co wszyscy przeżywają i co moż esię dziac z maleńką :no:
jak moga po ziemi stapac tak okrutne osoby :no:
po prostu tylko smutek mnie ogarnia :-(


a co do tranu to widze że wszystkie z was podają tran dzieciom :szok:
od jakiego wieku się podaje i ile tego i dlaczego...:-p
ja nigdy nie podawałam, mała je witaminki witamol1+ i to wszystko ....
to źle ż enie daję tranu?? :-(
 
Kasiek mam taką nadzieję, ze w końcu znajdę czas i jakoś poznam Was wszystkie lepiej. :tak:

A tak jak ktoś prosił ( przepraszam kobitki, ale kurcze nie pamiętam) wstawiam zdjecie swe, wybaczcie, że tak wycięte, ale u teściów nie mam swoich zdjęć, więc wycięte z fb :-p
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cf407abdacb0001.html

Jak ktoś by jeszcze chciał, to mogę jakieś Szymulka zdjęcie wstawić, bo na miniaturce nie zbyt widać.
Ps. dziewczynki, podacie mi tą strone co się tworzy avatar, na swoją podobiznę. sorrkli ale nie chcę mi się wertowac, łeb mi pęka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry