reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Fikusek cale szczescie ze dziecko cie wspiera i lituje sie nad toba jeczac.
a ty uwazaj na siebie.
ja chyba wiem zemu to sie stalo.....
 
witam, ja synka urodziłam pół roku przed moimi 18tymi urodzinami, skończyłam liceum, zdałam maturę a w lipcu zeszłego roku urodziłam śliczną córeczkę. mam 21 lat, dwa skarby i cudownego męża. Dziecko to skarb, mały cud a nie przekleństwo
 
hej:)
Ja także jestem młodą mamusią:) Urodziłam mając 19 lat bliźniaki:) I jestem przeszczęśliwa hehe. Wychodzę z założenia,że szybciej odchowam dzieciaczki (póki zdrowie mi dopisuje), a później będę miała z mężem czas tylko dla siebie;)
Kocham moich łobuzów, tym bardziej,że mieliśmy tak cięzkie przejścia (urodzili się w 26 tyg ciąży) ,że teraz tylko je kochać podziwiać i się o nich modlić!
Pozdrawiam wszystkie młode mamy i zapraszam do rozmowy:)
 
fikusek:szok: dobrze ze nogi nie złamałaś ale warto sie wybrac na przeswietlenie... Mój dziadek ostatnio sie przewrócił i niby reka ruszał i w ogóle ale nakłonili go na wizyte u lekarza bo jednak reka bolała. Okazało sie ze kość pęknięta:dry:. Nie chce cie oczywiscie straszyć czy cos

zdeterminowana i zaniepokojona90 Witamy;-) udzielajcie sie jak najczesciej
 
reklama
Do góry