reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

misia Już masz dużego chłopa:tak: Całkiem nieźle sobie radzicie mimo braku czasu :tak: A niedługo koniec szkoły, to jeszcze lepiej będzie:-)
Moja studniówka taka sobie była, ale ogólnie liceum to nie były czasy, które jakoś nadzwyczajnie dobrze wspominam. Nie było źle, ale jakoś przeleciały mi te lata bez entuzjazmu i nawet nie mam zbyt wielu wspomnień z tego okresu. Wcześniejsza i późniejsza szkoła 1000razy przebiły liceum :-)
kiniorek Jak będziesz się czuła na siłach, to chodź do szkoły nawet do dnia porodu:tak: Ja miałam egzamin w wyznaczonym dniu porodu:-) Byłam z niego zwolniona, ale pojawić się musiałam, żeby donieść papiery z praktyk tej babce. Hehe, trochę się przeraziła, jak się zapytała, na kiedy mam termin i usłyszała, że na dziś :-D:-D:-D
eve do palenia już wróciłaś? A słoiczki od 4miesiąca dopiero.
patrycja90009 Smutne...:-(
beacia Coraz bliżej do wyjścia malucha:tak::-) Ale to on zdecyduje ostatecznie, kiedy się zechce pokazać:-)
femme dobrze, że mała nie odjechała sama tym samochodem :-D
Daffi Jula z Kacperkiem urządza sobie zapasy?:-D


Ale nas dziś zasypało, a przy tym temp. ok.0stopni, więc zima idealna :-) :-) Tylko z wózkiem ciężko mi się przedzierało;-)
We wtorek byliśmy w kinie na "Wyjście przez sklep z pamiątkami". Bardzo fajna komedia dokumentalna:-D
Niedługo święta, a ja ani porządków nie zaczęłam, ani prezentów nie kupiłam. Zaczynam się trochę denerwować, że się nie wyrobię. Doba powinna być dłuższa...

hehe to tak wyglada ale Kacperek na kazdym mozliwym klroku rzuca sie na Julke i ją tuli i caluje! on ma starsznie duzo m,ilosci w sobie i przelewa ja na julke:)

Odwaliłam dzis przypał na maxa!
8 rano ja jeszcze w wyrku nie spie ale oczy mi sie nie chcialy otworzyc. slysze ze julka buszuje juz a M siedzi przed kompem....
tak leze i leze az w pewnym momencie wykrzyknelam!!!
MAREK ORTOPEDA!!!!!
zapomnialam ze na dzis mialam z Julka do ortopedy!
ja sru do lazienki myje wlosy i susze szybko M wzial ubral Julke i siebie szybko do spzitala i bylismy tam o 8:40.
lekjarz do 9 jest ale juz wyszedl. M powiedzial ze maly problem z autem byl dlatego sie spoznilismy.
lekarz przyszedl i zobaczyl bioderka Julki....
stwierdzil ze lekka rotacja jest i ze zauwaza wiotkosc stawow wiec pytal czy ma trudnosci z chodzeniem.
ja mowie ze nie... zaczela chodzic jak miala 10.5 miesiaca i tak do dzis sobie radzi. wiec kazal postawic mloda tylem do siebie chwycila ja za noge cos tam zrobil i stwierdzil ze slicznie sobie radzi z chodzeniem ale zeby na stawy skokowe i kolanowe zwracac uwage by nie schodzily sie do srodka.

Mam nadzieje ze tylko nas nastraszyl i ze nic takiego nie bedzie mialo miejsca. przerazilam sie wiotkoscia stawow bo moj brat ją ma ale on w stawach barkowych i musi tułac sie po ortopedach....
 
reklama
MISIA - moja jak miała około 2 miesiące ;-)

KINIOREK - a daleko masz do szkoły musisz jakoś dużo dojeżdżać w autobusach się męczyć ? ...a próbna ponoć trudniejsza od zwykłej przeważnie jest :-p ja swojej próbnej nie pamiętam :oo:


Czesc dziewczyny,mam na imie Justyna i mam 3 miesieczna corke.Mam 19 lat i nadzieje ze sie tu milo dogadamy.
Pozdrawiam ;)

Hej powiedź coś więcej o sobie ;-)

KONICZYNKA - hehe jestem z Tobą u mnie też porządków nie ma :-p prezenty chociaż w części już są wczoraj laptop dla małej przyszedł :-D :-)

ELIZA - o przypomniałaś mi o rodzinnym ! mendy mieli mi na konto przelać i jeszcze za listopad nie dostałam muszę iść porządek zrobić :-p

DAFFI - hehe dobrze że zdążyłaś :-) wyobrażam sobie jaki pęd był :-D:-D
 
Dzieńdoberek :-) Witam także nową mamusię.
Muszę się pochwalić: MĘŻULEK WRACA DO DOMU!!! W poniedziełek szwagier po niego jedzie.
Jedyny minus z tego wszystkiego to to, że my z małym musimy wrócić do teściów :dry:. Ale i to się przeżyje... Najważniejsze, że K wraca! Ale się cieszę!!!
Mikołajek śpi a ja próbuje się zabrać za naukę bo jutro mam poważny egzamin. Niechce mi się!!
Dzidzia w brzuszku strasznie się dzisiaj wierci... Może przeczuwa, że tatuś niedługo wróci? Heh już się nie martwię, że sobie nie poradzę. Taka wielka ulga...
Dobra muszę się uczyć :dry:
 
Dzieńdoberek :-) Witam także nową mamusię.
Muszę się pochwalić: MĘŻULEK WRACA DO DOMU!!! W poniedziełek szwagier po niego jedzie.
Jedyny minus z tego wszystkiego to to, że my z małym musimy wrócić do teściów :dry:. Ale i to się przeżyje... Najważniejsze, że K wraca! Ale się cieszę!!!
Mikołajek śpi a ja próbuje się zabrać za naukę bo jutro mam poważny egzamin. Niechce mi się!!
Dzidzia w brzuszku strasznie się dzisiaj wierci... Może przeczuwa, że tatuś niedługo wróci? Heh już się nie martwię, że sobie nie poradzę. Taka wielka ulga...
Dobra muszę się uczyć :dry:
super wiesci:) ciesze sie ze udalo mu sie wyjsc:)
 
hellow:)

Mamusiamikusia powodzenia na egzaminie i cieszę się, że mąż wychodzi:)
Daffi będzie dobrze, ładnie Julcia chodzi, będziesz zwracac uwagę na to co lekarz kazał i nie będzie żadnych problemów:) Pośpiech extra, ja pamiętam też parę takich pośpiechów w moim życiu, ale na ogół wówczas wulgaryzmy leciały z ust i byłam jak bomba. Nie lubię byc tak zaskakiwana.

A nasza nocka OK. Mała usnęła wczoraj o 20.55, obudziła się z płaczem przed 4, ale może jej się coś śniło bo zaraz usnęła, potem przed 5 popłakała, wzięłam ją do nas do wyrka, ale po 5 wstawałam z mężem bo na rano miał, więc wzięliśmy Młodą do kuchni, tam się Mała napiła, mąż pojechał to spałyśmy z Małą do 9.40:D Alem się wyspała:) Fiu fiu. Ostatnio Mała mnie zaskakuje. Pięknie śpi w nocy i daje mi się wyspac:) Oby jej tak zostało:)

Domek mam ogarnięty, muszę jedynie włosy sprostowac i makijaż zrobic, ale to mogę jak Mała wstanie /od 11.50 śpi/.

Mam @ dosyc mocny i w nocy 2 razy mnie zalało:/ Wyciągłam więc poporodowe podpaski i byłam zabezpieczona:D
 
hah daffi niezle na speedzie pedziliście ja tez musze mała zapisac do ortopedy tylko my niestety praywatnie, mała miala dysplazje jak miała 4 miechy i nosila podzuszke frejki meczyla sie troche ale potem po 6 tyg na kontroli okazalo ze juz git ale teraz tez terzeba skontrolowac no i na szczepienie juz nie pamietam na co :)
 
reklama
hah daffi niezle na speedzie pedziliście ja tez musze mała zapisac do ortopedy tylko my niestety praywatnie, mała miala dysplazje jak miała 4 miechy i nosila podzuszke frejki meczyla sie troche ale potem po 6 tyg na kontroli okazalo ze juz git ale teraz tez terzeba skontrolowac no i na szczepienie juz nie pamietam na co :)

my mamy ortopede na 20 grudnia:) ale Alan nigdy nei mial problemow z bioderkami,teraz mamy jechac na kontrole chodu:)
 
Do góry