reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
matko to zazdroszczę przespanych nocek Twoich hehe. No ale trudno kiedyś doczekam=) dzisiejsza była OK=) choc na nogach od 6.40 ale to tak prawie codziennie w granicach 7ej pobudki mi Młoda robi.

Za dnia miała drzemkę od przed 12. I jeszcze śpi. Może z racji, że starsza to ta pierwsza drzemka się jej przesunie. No przynajmniej w domu bo pewnie na spacerach czy w aucie jak będziemy gdzieś jechały to będą jak zawsze ok 10.30-11.

Aha wyjaśniło się co to ma pod oczkiem. Ma 2 szramy małe więc musiała się podrapac. Wczoraj nie były widoczne szramy tylko czerwone miejsce. A parę dni temu czerwone miała nie z podrapania tylko z Bóg wie czego, ale zniknęło.

MAMUSIE GRUDNIOWYCH DZIECI 09 jak planujecie urządzic roczek Szkrabów?

Fikusek jestes w stanie az tak sie poswecic i swoje wlosy?
szlaona jestes!

Misia wsyztskiego Najlepszego dla Michalka z okazji ukonczenia 4 tygodni:) jej to juz zaraz miesiac!
 
Witajcie wieczorowa porą:)

bylam dzis u tesciowej maly sie wybawil.
jutro ide w koncu na morfologie ... wyslac paczki i na male zakupy na wyjazd m.in kupuje taki spiworek do wozka bo jest zaje*isty:D:D a te pokrowce na nogi od wozkow sa do du*y olek juz to sobie potrafi odpiac bez problemu:/


MISIA- wszystkiego naj dla Michasia!!!!!!!!!!






 
Ostatnia edycja:
a ja będę Chrzestną lalala=) i mój mąż też=D od Mai córki szwagierki=) szalenie się cieszę bo pierwszy raz będę Chrzestną, zawsze o tym marzyłam. Nie mogłam byc Chrzestną dzieciaków brata to teraz jestem=D
 
a ja będę Chrzestną lalala=) i mój mąż też=D od Mai córki szwagierki=) szalenie się cieszę bo pierwszy raz będę Chrzestną, zawsze o tym marzyłam. Nie mogłam byc Chrzestną dzieciaków brata to teraz jestem=D

Moje gratulacje :-) Ale jakie wydatki się z tym wiążą... ;-)
Idę spać........... Miłej nocki........
 
Moje gratulacje :-) Ale jakie wydatki się z tym wiążą... ;-)
Idę spać........... Miłej nocki........
niby tak ale nie kasa najważniejsza=) ja uwielbiałam tę Istotę jak tylko wiedziałam że siedzi w brzuszku=) Interesowałam się ciążą szwagierki bardzo. I cały czas jestem z nimi. Pomagam, itp. Majcia dostaje ubranka po Martynce. To teraz takie miłe jak się widzi Maję w ubrankach po córci takie to wzruszające dla mnie haha. Że moja Perła kiedyś taka mała była=)
 
reklama
Hmm Vegas gratuluje, a ja nie wiem czy nie mam skurczy... i to takich co 10 minut. Leze w lozku, zastanawiam sie i czekam jeszczr na kolejny bol bo juz sama nie wiem czy to to... :O


Ehhh chyba spanikowalam:/ i to mala daje czadu po pecherzu tylko , a szkoda:( juz myslalam :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry