reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
fikusek usg wyszło dobrze, ale i tak profilaktycznie właczono nam ditropan... tak od czapy dosłownie. No i w styczniu nasze byc albo nie byc cystografia i scyntygrafia...
Ewi hm a dla mnie to paradoksalne troche bo wuazam że higiene lepszą utrzymuje sie gdy nie ma owłosienia łonowego, z resztą pod pachami np gdy nie ma włosków człowkie sie mniej poci przynajmniej ja tak mam:-p
 
Daffi :* nie przejmuj sie, to tylko aparat, przedmiot. Dobrze ze Twoja Julcia sobie nic nie zrobila. Zlosc M przejdzie i za jakis czas noze dacie rade naprawic aparat jeszcze taniej.

Umi tez jjest takie moje zdanie, ja podczas ciazy, przyznaje rzadziej sie golilam bo ciezko, ale za to czulam sie po prostu spocona:/
Nnooo i jesli moge wiedziec to co jest Twojemu szkrabowi?

Ewi nie wiem moze mam bledne myslenie na temat tego golenia ale mi jakby lekarz cos takiego powiedzial to bym go zmienila z miejsca:p
 
eve nareszcie. oby poszło szybko i w miare bezboleśnie...;-) trzymamy kciukasy
elizka zdrówka dla Mikiego. :*:*:*

u nas wszystko dobrze stwierdziłam że musze sie wziąć za nauke wiec jak mały spi to coś tam sie ucze dlatego nie zawsze mam czas do was zajrzeć bo jak włącze kopma to trudno mi wrócic do nauki...;-)

a to obiecane zdjęcia Michasia... moje dwa obecnie ulubione...;-)
Boziu jaki on malutki i cudowny!:-D
SLICZNY!!!!!!!!!!


lecimy 20-go listopada
KAsiuch to już niedługo :) życze Wam żeby Wam się tam ułożyło żcie na lepsze :tak:
kasiuch nie strsuj się, będzi dobrze :))

a ja przez caly dzien sie zbieram do prania tych ubranek i nic jeszcze nie zrobilam. szok.. taki leniuch sie zrobilam ze szok. u mnie przez caly dzien pada i teraz juz ciemno za oknem. jak tak bedzie z ta pogoda caly czas to do samego porodu ich nie wypiore. :p
ja też późno prałam :-p myślałam że nie zdąże a potem czekałam :dry: powodzenia życze :-D bo mnie to szlak trafiał jak prasowałam tą gór ubranek pod koniec :-D a na początku tak się cieszyłam takie malusie fajniusie :-D

dziewczynyyyyyyyyyyyyyyyy.........................

dzisiaj byłam w szpitalu na KTG :O lekarz z tego szpitala dał mi skierowanie do szpitala :O i mam iść i się stawić w środę o 8.15 na czczo :O zaznaczam że już spakowana :O normalnie jak mi to powiedział to oczy mi wyszły na wierzch :O ... ale widzicie co lekarz to inny... mój kazał czekać do terminu USG, a ten powiedział że nie ważne jaki jest z USG, że z miesiączki jestem już przeterminowana i mam być pod stałą opieką... :O ...ale po badaniu KTG i ginekologicznym powiedział że wszystko gra.

JJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUU
najgorzej czekać :sorry: trzymam kciuki żebyś nie musiała długo czekać :-)
Nie mam zadnych wiesci od Eve... napisze do niej...
dziewczyny przez pare dni nie bede zagaldac!
mam dola..
plakalam wczoraj pol wieczoru.....
Julka w dzien upuscila aparat i myslalam ze dziala bo zrobilam zdjecie nim normalnie... ale wiecorem chcilam zrobic zdj julce na nocniku i okazalo sie ze obiektywm nie mona krecic w cel przyblizania i oddalania.. pozniej migawka juz nie ruszla sie i zapadla tak ze zadnego zdj nie szlo zrobic... jednym slowem aparat sie zepsul!

nowy obiektyw najtanszy do tego modelu to 400zł!!!!!!
nie musze mowic juz jak M byl wsciekly!!!!!!!!!!!!
masakra Daff :-( mi Kuba tak załatwił komórke ładowała się na parapecie a ten pociągnął kabel spadła (nie pierwszy raz) i się nie włączyła :dry: ale sama sobie zawiniłam bo komórki nie dosięgnął ale o kablu nie pomyślałam :dry:
paulqa24 O to widze ze masz zdolnosci artystyczne tez bym chciała taką fryzurkę:-p
Ewi
czemu nie mozna sie golić wg tego gina?
Daff
wspólczuje:/


Moja wczorajsza nieobecność, była sobowodowana wizyta u lekarza, oczywiscie mały jak zobaczył USG to urzadził taki ryk jak nie wiem... A potem jak zwykle posylałlekarce buziaki:-)
zalotnik :-D


dobry :) dzisiaj coś lepsza pogoda :-D pasuje mi wyjść :) na spacerek i do sklepu potem obiadek wpadne wieczorkiem :*
 
ten gin jest starej daty wiec i staro myśli. higienę oczywiście łatwiej utrzymać ale i łatowej o zakażenie. Ja tam i tak się gole a do niego chodzę raz na ruski rok.
 
Ewi hm... nie no jak do niego idziesz to zawsze możesz zapuścić:-p
patrycja214 Korzystaj z pogody, ja sama bym poszła na spacer gdyby nie to ze w biurze musze siedziec:/
 
reklama
ja nie znoszę byc nieogolona. Dla mnie to takie mało kobiece..
a ja mam już dom posprzątany podłogi pomyte. Nawet brojąca Malutka mi dała wszystko ładnie porobic=)

Daffi
wiem co znaczy popsuty aparat bo 2 lata temu przez wakacje w Turawie piasek nam z plaży powpychał się do aparatu i wielka duupa. No i na nowy pół roku musieliśmy czekac bo zawsze były ważniejsze wydatki. Dobrze że wtedy Małej nie miałam bo ja nie umiem wytrzymac bez robienia jej zdjęc hehe.
 
Do góry