reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Fikusek a jaką próbę?
no ja rano bym chciała jechać jutro

jak sie nie myle to strzykawke z oksy podaja.

bo ta w kroplowce to widzaalm ze normalnie kroplowke daja do tego wstrzykuja oksy i cos tam jeszcze i podlaczaja do wenflonu i z tym łazisz.

edit:

W ogole to wyszlo mi zimno i po 2 dniach kolejne pod ustami i caly czas sie rozprzestrzenia. domowe sposoby nie pomagaly i maz poszedl mi niedawno kupic jaaks masc i farmaceutka pwoiedziala mu ze z tak duzym zimnem powinnam isc do lekarza i przejsc taka terapie tabletkowa ktora na jakis czas dalaby mi spokoj z tym cholerstwm.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak sie nie myle to strzykawke z oksy podaja.

bo ta w kroplowce to widzaalm ze normalnie kroplowke daja do tego wstrzykuja oksy i cos tam jeszcze i podlaczaja do wenflonu i z tym łazisz.

edit:

W ogole to wyszlo mi zimno i po 2 dniach kolejne pod ustami i caly czas sie rozprzestrzenia. domowe sposoby nie pomagaly i maz poszedl mi niedawno kupic jaaks masc i farmaceutka pwoiedziala mu ze z tak duzym zimnem powinnam isc do lekarza i przejsc taka terapie tabletkowow ktora na jakis czas dalaby mi spokoj z tym cholerstwm.

no u mnie proba byla z malej strzykaweczki a kroplowka z duzej konskiej podlaczonej do jakiegos sprzetu:) no i trawa z 5 godz!!!:D
 
no u mnie proba byla z malej strzykaweczki a kroplowka z duzej konskiej podlaczonej do jakiegos sprzetu:) no i trawa z 5 godz!!!:D

z takiej pompy????? ja mialam w normalnej kroplowce na stojaku i ja majac skurcze i 8 cm rozwarcia jzu nei musialam chodzic po korytarzu bo te co ne maja rozwrcia to musza niestety chodzic i pomagac sobei tym chodzeniem.

clio tylko nie wiem ile mnie to moze kosztowac a w chwili obecnej nie moge sobie na to pozwolic.
 
z takiej pompy????? ja mialam w normalnej kroplowce na stojaku i ja majac skurcze i 8 cm rozwarcia jzu nei musialam chodzic po korytarzu bo te co ne maja rozwrcia to musza niestety chodzic i pomagac sobei tym chodzeniem.

clio tylko nie wiem ile mnie to moze kosztowac a w chwili obecnej nie moge sobie na to pozwolic.
tak z pompy i ja wtedy bylam na pilce albo lezalam ,ale rozwarcie mi sie samo robilo tylko skurczy nie bylo, na porodowke poszlam z 6 cm rozwarciem ,akryzys przeszlam na 7 jak wody odeszly:D
 
WItam :) kurcze dziweczyny ile Wy tu piszecie =O szok !! przykro mi bo nie dam rady Was nadrobic :( gubię się w tematach szkoda ze nie mam więcej czasu by byc ciągle na bierząco i więcej się udzielac.... nie będę Wam tu zasmiecac wątku jednorazowymi postami bo to i tak bezsensu. Fajnie tu macie :) pozdrawiam Was mocniutko !!!! (oczywiscie i tak tu będę zaglądac ale chyba nie pisac) buziaki !!
 
Clio- Hmmm kurcze no strasznie chciałabym z Wami pisac... moze uda mi się byc częsciej i na czasie tematów by wiedziec o co chodzi, był czas co duzo pisałam potem czasu brakowało to tylko podczytywałam Was i byłam pewna ze nie napisze ale jakos nie potrafię :) bo bardzo lubię tu przebywac a w szczególnosci czytac :) mąz napoczątku ze mnie się smiał ze na forum siedze i jakos głupio mi było przy nim cokolwiek pisac, ale duzo czytałam przy nim az wkoncu sam stwierdził ze tu fajnie i powinnam od czasu do czasu tez cos napisac i wyrzucic cos z siebie :)
 
Natalia22 wiesz każda złota rada nie zostaje bez echa :) masz 2 pociechy i coś niecoś na pewno wiesz :) i żadneggo uciekania :p pisz pisz pisz ^,^
 
reklama
Do góry