reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Clio- ja nie mogłam dostac tej herbatki z liści malin nigdzie. Próbuj,bo jestem ciekawa czy działa.

Też jej nigdzie nie mogę zakupić, za każdym razem wciskają mi zwykłą malinową. Teraz leżę z anginą i po 5 minutach przed kompem mam oczy jak czerwone denka od butelek, więc nie siedzę tu zbyt często. Niestety..
Mam nadzieję, że IXI już nie dostanie tycz skurczy i ją w końcu wypuszczą. Clio trzymaj się jutro :-) A co do Confounded- jak ostatnio z nią rozmawiałam na to było ok, ale na temat męża i forum to nic nie wiem.
 
Co za miasto ... wrrr zamknęli mi sklep zielarski Wrrr a herbatka tam była ;/ eh nie zdąże wypróbować chyba ze mąż mi jutro kupi i przywiezie :) zostajemi skakanie na piłce i łazikowanie dalej :p

confunded
ma sie dobrze wczoraj z nią pisałam na gg :) ona sama zdecydowała że nie będzie pisać jak to mężowi powiedziała to też był zły ... ci faceci i dogodzić im :p
 
Co za miasto ... wrrr zamknęli mi sklep zielarski Wrrr a herbatka tam była ;/ eh nie zdąże wypróbować chyba ze mąż mi jutro kupi i przywiezie :) zostajemi skakanie na piłce i łazikowanie dalej :p

confunded
ma sie dobrze wczoraj z nią pisałam na gg :) ona sama zdecydowała że nie będzie pisać jak to mężowi powiedziała to też był zły ... ci faceci i dogodzić im :p

no tak ale nam napisala ze odchodzi bo maz jej nie kazla tu pisac po tym jak opisala nam co nieco.
dlatego sie zdziwilam no ale ok skor dobrze jej bez nas to szkoda.

clio a ty jak sie czujesz przed jutrem kochana?
ja juz stresuje sie co sie z Toba bedzie dzialo.

lolkak duzo zdrowia zycze! widze wiekszosc z nas sie pochorowala! nie dobrze...
 
Daff nie jest jej bez nas dobrze ale tak postanowiła :) trzeba to uszanować :)
a ja sie zastanawiam czy mam szanse na wywołanie jutro czy nie :p bardzo bym chciała przyjść badanie, KTG drinczek z Oksytocynki kilka cieżkich godzinek i Alex jest ze mną :D JESTEM OBŁĄKANA
 
Daff nie jest jej bez nas dobrze ale tak postanowiła :) trzeba to uszanować :)
a ja sie zastanawiam czy mam szanse na wywołanie jutro czy nie :p bardzo bym chciała przyjść badanie, KTG drinczek z Oksytocynki kilka cieżkich godzinek i Alex jest ze mną :D JESTEM OBŁĄKANA

to ja bym nie sluchala meza tylko pisala. w koncu to jakas przyjemnosc ktora moze ja w domu spotkac a nie tlyko pranie sprzatanie gotowanie prasowanie wychowywanie dziecka i nianczenie mezusia!
ja bym sobie na to nigdy nie pozwoila by mi maz odebral ten relaks ktory jest gdy pisze z wami:)

co do wywolania to u mnie nie robi sie pierwszego dnia tylko nastepnego. z samego rana robia badnaia wszelkie i dopiero wtedy podlaczaja oksy.
 
reklama
Do góry