reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam Kobitki
My wlasnie wrocilismy z zakupow, zla jestem jak osa. Mialam isc z malym, jakas kurteczke mu kupi, bamboszki i plecaczek do szkoly, a to ledwo wyszlam z domu i zaczelo padac.. Wrrr
A co do pudeleczka brak slow, az szkoda gadac, jak ludzie moga byc tak nieczuli n ludzka tragedie ;/
 
Witam Kobitki
My wlasnie wrocilismy z zakupow, zla jestem jak osa. Mialam isc z malym, jakas kurteczke mu kupi, bamboszki i plecaczek do szkoly, a to ledwo wyszlam z domu i zaczelo padac.. Wrrr
A co do pudeleczka brak slow, az szkoda gadac, jak ludzie moga byc tak nieczuli n ludzka tragedie ;/

Wpis tego gościa usunęli... hurrrraaaa :):):):)
Euphoria u nas taka kiepska pogoda że nawet z domu nie wychodze :////


A przewaga rośnie w punktach... oby tak dalej... z minuty na minute coraz wiecej głosów... NIESAMOWITE TO JEST :):):):)
 
Co do pudełka to po części racja pudełko w pewnym sensie nie na temat bo pokazuje marzenie wiekszosci osób czyli to zeby jednej osobie pomóc czy tak całkowicie jest to nie zgodne z regulaminem nie wiem... ale mysle że mimo wszystko ten portal wpadnie na pomysł i rozda więcej nagród, żeby ludzie tacy jak pan zażenowany czy jak mu tam nie był poszkodowany... eh zal takich ludzi

euphoria to ci sie zakupy nie udały:(
 
Ciesze sie strasznie ze akcja tak idzie do przodu. Sama podalam link do pudelka dla dziewczyn na innym forum. Mam nadzieje ze Ania bedzie mogla kupic sobie meble za te pieniazki ;)
 
Ostatnia edycja:
Co do pudełka to po części racja pudełko w pewnym sensie nie na temat bo pokazuje marzenie wiekszosci osób czyli to zeby jednej osobie pomóc czy tak całkowicie jest to nie zgodne z regulaminem nie wiem... ale mysle że mimo wszystko ten portal wpadnie na pomysł i rozda więcej nagród, żeby ludzie tacy jak pan zażenowany czy jak mu tam nie był poszkodowany... eh zal takich ludzi

euphoria to ci sie zakupy nie udały:(

zniesmaczony bączku;p

przewaga ponad 550 glosami nad kibicem. to jest sukces:)
 
Daff weź pod uwage ze kibic kibicuje Wisle jak to widzi jakis kibic przeciwnej druzyny to moze głosuje akurat na to nasze pudełko. Jak zwał tak zwał... skleroza nie boli a ja nie mam paieci do nazw:-p
 
Daff weź pod uwage ze kibic kibicuje Wisle jak to widzi jakis kibic przeciwnej druzyny to moze głosuje akurat na to nasze pudełko. Jak zwał tak zwał... skleroza nie boli a ja nie mam paieci do nazw:-p

przciez zartuje. no cyztalam ze wlasnie lech i cracovia bardzo nie lubia wisly laski zadzialaly i na forach cracowi i lecha podrzucily linki by panowie i panie pomogly nam!:)
 
reklama
Daffodill ehehe ja za Lechem Poznan, gdyz z Wlkp pochodze, co wynika z tego CHYBA powinnm nie lubic kolegi z Wisly . Z tego co wiem jest 3ca, Lech, Cracowia i Arka Gdynia ;) Moze jeszcze kolezanki imkoledzy z pomorza pomoga ;):):)
 
Do góry