reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
lolak mnie też lekarka tydzień temu powiedziała że brzuszek inaczej a główka po terminie :p hehe a czemu nie naturalnienie nie chce się główka odwrócić?

ja to dziewczyny szczęście miałam jak widze bo brałam i tabletki Clest 3 lata i potem przerwa roczna na Evrze a zaszłam bo odstawiłam i to 3 miesiacach
 
agnieszka sliczny ten Twoj synus, widze ze w podobnym wieku no troszke strszy :) ja rowniez nie zwolenniczka zdjec wklejania, usune je jak bede juz szla ;)

lolka patrycja
ma racje co do USG, ja dzien przed porodem mialam robione i waga byla 3110, a na drugi dzien urodzilam cudo 2750. Wiec roznie to bywa u mnie bylo na "-"
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny nawet mnie nie starszcie, że w trakcie tabletek w ciąze zachodzicie, ja biorę bo musze, nie mogę po cesarce miec okolo roku albo poltorej dziecka, a gumka nie ufam bo z nich mam coreczke:) ale jestem najszczesliwsza mama pod sloncem:) i marzy mi sie rodzenstwo dla niej
 
Hmm ogólnie dobrze się czuję, ale boli...

Clio nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że wszystko sprawnie pójdzie...

Ja do apteki pójdę jak będę wracać po szkole i zapytam się co mogę brać, bo serio bolą te jelita... ;/

Co do wypowiedzi że mężczyzna mając 22 lata jest gówniarzem to sorry... Ale każdy jest na tyle dorosły na ile sam jest wychowany i jak się zachowuje... Nie stawiajmy wszystkich na jednej szali. Są faceci co zachowują się jak idioci i tylko by na dyskoteki chodzili i szaleli ile dusza zapragnie, a są takie opiekuńcze osobniki, które są gotowe na wszelkie poświęcenie i są gotowi oddać całego siebie w ojcostwo i opiekę nad rodziną :)
Rennie na pewno można brać w ciąży...... przypomniało mi sie :)
Dopiero teraz udało mi się wbić na forum i przeraziła mnie ilość postów do przeczytania ;-) Dobrze, że o Ixi jest tylko jedną stronę wstecz;-):rofl2: Niech się trzyma dziewczyna:-) Oby wszystko dobrze się skończyło:tak::tak:

Ja miałam dziś USG, dziecko dalej wypina się tyłkiem :dry: Czy to normalne, żeby obwód brzucha był 300mm (34tydz) a długość kości udowej FL 69 mm ( 35tydz)??:baffled:Tylko głowa mi się zgadza z tyg ciąży w którym jestem;-) facet był średnio rozmowny i walną mi tylko, że" nie porodzę sobie naturalnie i, że tak to ok" Ale jakoś nie mam przekonania co to tego jego ok....
Wymiary wymiarami ale jeżeli masz watpliwości to może udaj sie do innego lekarza który więcej Ci powie na ten temat ....
cilio87 u mnie bardziej zlozona historia, az nie do uwierzenia..W ciaze zaszlam na tabletkach anty, @ mialam do 3 m-ca, w 4 lekkie plamienia co wydalo mi sie troszke dziwne gdyz zawsze mialam @ regularnie. W 5 m-cu cisza, dopiero wtedy udalam sie do ginekologa. Pierwsza wizyta w 28 tyg ciazy
wink.gif
A tak dzis wyglada moje 3-letnie cudo.Zobacz załącznik 281627
Słodziak :)
Witam was:)
Dziś mam jednak wolne,agencja nie dzwoniła więc odprowadziłam synka do przedszkola i zawitałam do was:)
Widzę foteczki swoich pociech pokazujecie:)
Może Ja wam pokarze mojego smyka?

Euphoria dziękuję:)
Twój synek to prawdziwy mężczyzna :tak:

...a to mój synek:)
proszę kliknąć na zdjęcie:)
(Za chwilę skasuje zdjęcie bo nie jestem zwolenniczką wklejania zdjęć na ogólnym)
... i chciałam dodać że Ja także zaszłam w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych.

Następny przystojny kawaler :):):)
 
Clio robiłam sobie wolne od kompa:-) a kiedy ty robisz wolne i wyjeżdżasz na wczasy do szpitala ;-)?

Ixi trzymam kciuki!!

Lolkak lekarz z powołaniem :no:

Euphoria, Agnieszka przystojniaki :-D
 
reklama
Patrycja dzięki ;-)
Euphoria dziękuje ;-)
Ja nie zostawiam zdjęć na stałe w internecie bo nigdy nic nie wiadomo czy czasami jakiś nie powołany internauta nie skopuje tego zdjęcia i nie po dalej więc dla bezpieczeństwa wolę po chwili usunąć :tak:
kolia,patrycja 9009 wielkie dzięki:)


Jeśli chodzi o mnie i o tabletki antykoncepcyjne to brałam je razem z lekami na płuca,lecz wcześniej odwiedziłam dwóch ginekologów którzy zapewnili mnie że spokojnie mogę brać antykoncepcję i antybiotyki na płuca i po 3 miesiącach okazało się że jestem w 5 tygodniu ciąży.Wtedy byłam zła i przerażona lecz teraz dziękuję Bogu najwyższemu że dał mi synka którego tak mocno kocham :happy2:
 
Do góry