reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam sie.
tak na szybko odpisze ze co do motylka przekazalm tyle ile mi napisano. teraz sledze cala to afere co znia wynikla.
ja tez uwazam ze fajna z niej dziewczyna byla... no ale jesli trollowala to faktycznie moze lepiej ze odeszla i u nas obylo sie bez halasu.
 
ja chyba nie mam cierpliwości do wertowania stron na wątku starania by byc mamusiami w 2011, żadnej afery tam nie widzę.
 
Dziewczyny macie jakieś fajne imię dla kotki??
Mój jeden kocur wabi się Hipek ,drugi Bąbel a kotka Tosia...A dla tej malutkiej nie mam imienia..Kurcze może w sobotę mi coś wpadnie do głowy...
 
Dziewczyny macie jakieś fajne imię dla kotki??
Mój jeden kocur wabi się Hipek ,drugi Bąbel a kotka Tosia...A dla tej malutkiej nie mam imienia..Kurcze może w sobotę mi coś wpadnie do głowy...
ja miałam 2 koty /ale w różnych okresach życia, nie naraz/, miałam nieoryginalne imiona - samiec Pinio, samiczka Pinia;D Haha:)
 
no widac dwie kreseczki sie pokazaly kolejnej mamusce a wiec gratulacje :)))

co do motylka sie nie wypowiadam bo za zadne skarby tej dziewczyny nie kojarze w ogole ;/
witam nowa mame :)

my juz po zakupach po obiedzie Nadinke wykapana spii :) a wiec mam troszke czasu dla siebie a jutro dwie imprezkiiii :)

ja mialam duzo kotow bo moja kocica miala az 30 mlodych w sumie wiec bylo troszke imion :)

Kocica daisy, a reszta to archimedes blysk miki kicia wezuwiusz etna czarnulek szatan mrunia, beriloz marie kurcze reszty teraz nie pamietam :( ale mialam koszatniczke i nazywala sie figaro :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry