reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Vegas-chętnie :) supcio by było hihi
nie wątpię:) a masz nk czy cosik? co byśmy miały kontakt większy jeżeli mamy w planach ew. spotkanie. Musiałabym wiedziec jak wyglądasz:D Widzę, że masz dwie córuchy, a jesteś z rocznika 88? Pytam bo ja taki mam. A powiedz różnica wieku dziewczynek jest fajna czy niezbyt?
 
Clio to był żart bo pisałaś,że będziesz wieszała firanki ;-) ja tam rzadko kiedy daję emotki,więc mogłaś mnie źle zrozumieć.

Pauluś nie napisałam o tym,bo pisałam na raz i zapomniałam o tym,a o weterankę chodziło mi to jak długo udzielam się na forum MM,nic złośliwego:tak:. Co do odpisywania innym to niestety cazsami odnosi się takie wrażenie,że piszecie tylko do wybrańców...

Natalia może tak być,bo pierwsze @ po porodzie nie są regularne zazwyczaj i bardziej obfite,bo macica nadal może się czyścić i jeszcze się obkurczać do normalnych rozmiarów....

Ixidixi na pierwsze kąpiele położne i ja mogę polecić Oilatum,jest dość drogie,ale naprawdę super,oliwki wtedy nie potrzebujesz,a co do mydełka w pierwszych tygodniach nie używa się go bo skóra niemowlęcia jest bardzo delikatna i można ją łatwo podrażnić. Ja butelek używałam tylko canpol babies,smoczka Nicole nie zaakceptowała także nie pomogę,ale któraś z dziewczyn pisała o NUK,koleżanki mi mówiły,że są rewelacyjne,bo smoczki w nich najbardziej są zbliżone kształtem do piersi i sutka matki.

Andzia nie rób jazd i nie zachowuj się jak przedszkolak,mamy wymianę zdań i tyle,nie ma sensu uciekać z forum. Myślę,że lepiej debatować,a nie fochy stroić.
 
Ixi- ja nie robiłam zapasu pampków i w sumie dobrze. Te newborn miał w szpitalu a po wyjściu musieliśmy już mieć 2-bo go obcierały. Urodził się spory 4,2kg, 59cm.

Co do Klupsia-to uważam,że są to dobre łożeczka. Ja mam Klupś Radek, szwagierka też. Dalej stoją heheh.
Butelki miałam z aventu, potem też niekapki tej firmy(w 7 miesiącu odrzucił mleko z butli). Różne inne podostawaliśmy,ale nie bardzo Adasiowi spasowały. Mieliśmy też na początku niekapek z Tommie Tippie w kształcie cycuszka. Fajny,leciutki mały szybko nauczył się pić. Jak nabrał wprawy to przeszedł na avent.
Na pierwszy płyn do kąpieli polecam Oilatum- lub zwykłą parafinę ciekłą. Bo przez ten pierwszy miesiąc dziecko ma taką delikatną skórkę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vegas to Ty napisz do mnie na pw oki ? i ja Cie znajde na nk


Firanka- moliwe ze masz racje ale ja juz nie wytrzymuje z tym okresem leci ze mnie strasznie az osłabiona jestem.
 
Do góry