reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

elizka bo to sie zwykle tak niepozornie zaczyna.... a jak tylko bedzie burza u ciebie to przeganiaj w strone zwolenia to może do mnie coś przyjdzie ;-)
confounded gratulacje z okazji bawełnianej rocznicy slubu ;-)
 
reklama
Woda oczywiście przyniosła ulgę i temperatura mojego ciała spadła... Zabawy w domu z wodą typu spryskiwacze i zraszacze nie wypalą ;D Ale to z nóżkami w zupełności wypaliło. Pójdę się przespać, zrobię sałatkę i wkleję wam zdjęcie jak mi to wyjdzie ;)
 
misia92 no wczoraj własnie od tamtej strony do nas przyszla. Znaczy sie tak mniej wiecej, bo moja siostra mieszka w suchej poduchownej i ta burza przeszla obok i doszla do nas. Padal taki grad ze :szok: i strasznie wiało.... pioruny walily az daniel sie obudzil mi:-(

confounded dokładnie tak jak pisze umi. Jak juz jadlas a dziecku nic nie bylo to jedz dalej i wprowadzaj nowe pokarmy by brzuszek sie przyzwyczajał. Ja jem praktycznie wszystko, diety zadnej nie mam (wiadomo kapusty z grochem nie bede jesc:-D) ale jest oki, maly nie kolkuje jak narazie:-)

Ale u mnie gorąco teraz.... w ten weekend ma byc chlodniej, no zobaczymy....:dry:
 
U mnie straszna pogoda... Niby grzmi a jest tak parno!!!:-( A miało już padać..

Kochane, dostałam dzisiaj 14 komplet pościeli jako spóźniony prezent ślubny. Chyba sie załamie :D i to wszystkie 160cmx 200 cm a my mamy kołderke 200x220 :D ehhh:-) wolałabym kase dostać.. jakby nie było to 100zł do przodu.

Mmm gyros.. zrobiłyście mi smaka bo ja nigdy nie jadłam takiego czegoś..

Mały mi wbija nogi pod żebra i nawet ruszać sie nie moge:/

A pochwalę się wam kołderką i podusią do wózka:-)

Zobacz załącznik 267675 Zobacz załącznik 267676



Patrycja Co do tego FM odpiszę Ci później, bo musze to na spokojnie przeczytać sobie:tak: A jak sie czujesz? Jak po wizycie u lekarza, powiedziała coś wiecej? Tzn. co może byc tego przyczyną?? Jak dzieciaczki?
 
Ostatnia edycja:
aha..no i mam pyt...bo piersi wczle nie bola mnie az tak strasznie jak to wszedzie pisza..pobolewaja od czasu do czasu...ale nie ze ciagle..czasem nawet jak ich dotykam to nie bola..czy to moze oznaczac ze cos jest nie tak..?
 
dziewczyny mam pyt..bo od jakiejs godz tak mnie nerka boli ze masakra..ten bol mi az na caly brzuch przechodzi..wogole sie ruszyc nie moge..czy to normalne..?;(

hmmmmm wez nospe i jak nie przejdzie to skonsultuj to moze z lekarzem... :confused: mnie nerka bolala ale 2mies po porodzie daniela:/ mialam piasek co sie okazalo (wypilam piwo i schodzil tak bolesnie:dry:)

Co do piersi to nie musza tak mocno bolec:-) jest dobrze.
 
Aja tez uwielbiam burze a u mnie duchota beznadzija, siedze sobie teraz i wieje na mnie wiatraczek, beztrosko dzidzia w brzuszku szaleje :)
confundent gratuluje rocznicy slubu i zycze duzo szczescia i jeszcze wiecej milosci :)
 
:-D ja tam wole upał, mam nadzieje ze szybko ci przejdzie
misia92 przez ciebie tez mnie wzięło na gyrosa:-p
kiniorek weź sobie spryskiwacz do kwiatków albo mgiełke do ciała i psikaj sie co jakis czas t tez daje chwilowa ulgę:-)
To jest gorąca kobietka.... upały woli hihihihihihih
Hej
Jejku <mniam> ale bym zjadla tego gyrosa...:-D szczerze to jadlam go miesiac temu na imieninach u taty i mikołajowi nic nie bylo z czego sie cieszylam:-D wiec moge sama sobie go roic i jesc, jesc, jesc:-D

Patrycja dobrze ze sie wyjasnilo co tam sie dzieje u ciebie, teraz trzeba sie wziac za leczenie i czekac na rezultaty.
A u nas wczoraj wieczorem byla okropna burza... dzis tez zapowiadali, no zobaczymy, oby nie taka jak wczoraj... nie nawidze burz:-( no i 1 srpnia mija nam 6 lat odkąd sie zapoznalismy z mężem... ale zlecialo.... a zaczelo sie od niewinnego smsa (pomylki M) do mojego brata:-D numery sie roznily jedna cyfrą... heh....
my mamy rocznicę 31 sierpnia.... Boże to już piąta:szok: jak ten czas leci....
U mnie straszna pogoda... Niby grzmi a jest tak parno!!!:-( A miało już padać..

Kochane, dostałam dzisiaj 14 komplet pościeli jako spóźniony prezent ślubny. Chyba sie załamie :D i to wszystkie 160cmx 200 cm a my mamy kołderke 200x220 :D ehhh:-) wolałabym kase dostać.. jakby nie było to 100zł do przodu.

Mmm gyros.. zrobiłyście mi smaka bo ja nigdy nie jadłam takiego czegoś..

Mały mi wbija nogi pod żebra i nawet ruszać sie nie moge:/

A pochwalę się wam kołderką i podusią do wózka:-)

Zobacz załącznik 267675 Zobacz załącznik 267676



Patrycja Co do tego FM odpiszę Ci później, bo musze to na spokojnie przeczytać sobie:tak: A jak sie czujesz? Jak po wizycie u lekarza, powiedziała coś wiecej? Tzn. co może byc tego przyczyną?? Jak dzieciaczki?
Teraz troszke lepiej bo nic nie robie... jakbym chodziła to by bardziej bolało... co do FM to ok nie śpieszy sie :)) a lekarka powiedziała że po porodzie długo nie byłam badana i że gdyby mnie wcześniej zbadała to może nie doszło by do stanu zapalnego.....no ale teraz to już za późno....

A u nas burza jak szybko przyszła tak poszła.... i znów 29 stopni ://// przynajmniej słońce nie świeci i troche wiaterek wieje :tak:
 
reklama
Do góry