reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heh..glupie to pewnie..ale mniej jakos tak na smetne mysli wzielo..i mysle ciagle o poronieniu..;(Dziewczyny moze wy mnie troche uspokoicie bo czuje ze popadne w jakas paranoje i skrajnosc...:(Jezeli lekarka tydzien temu po badaniu usg powiedziala ze z malenstwem wszystko jest ok...ciaza rozwija sie prawidlowo...nic sie nie odkleja..a ja sama osobiscie widzialam bardzo szybko bijace serduszko...To jaka jest mozliwosc ze moglabym poronic albo maluszkowi cos nagle sie stac..?:(:(:(
Strasznie przewrazliwiona chyba jestem...ale Wy jestescie bardziej doswiadczone wiec moze mi powiecie cos na ten temat..:(
Wiesz co bo to sa obawy kazdej mamy ze cos moze byc nie tak. Kiedy nie czulam jeszcze ruchow malenstwa to popadalam w paranoje normalnie, ale minie zobaczysz :)

czesc dziewczyny jestem tu nowa i chyba naj mlodsza mam 19lat i w listopadzie bede mama mloda niewstydze sie tego bo uwarzam ze jestem przygotowana na to przez moja mame ale strasznie boje sie porodu bo mam duzego bobasa a sama jestem szczuplutka wiec to moze byc dla mnie bolesne przezycie pozdrawiam:-)
Nie jestes najmlodsza :) Ja tez mam 19 lat i termin mam na 17 listopada :) I ciesze sie przeogromnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny... wróciłam z tego upału już do domu... U lekarki dowiedziałam sie że mam macny stan zapalny macicy dostałam masę leków i za tydzień po antybiotykoterapii mam sie zgłosić..... teraz lece Was nadrobic :)) Może mi sie uda bo zaraz musze obiad zrobic ...
 
Patrycja wspolczuje, kurde jakos sie zle zaczelam czuc. Tak goraco jest ze tragedia :(

Dzidzia kopie jak szalona a ja siedze sobie z Nikolka dobrze ze grzeczna jest :)
 
No w końcu suwaczek wszystko wyjaśnił :) wiedziałam że ten na wp kalkulator jest coś zły ;]

Na nic zdają się moje namowy żeby K dzisiaj przyjechał ;] No nic, pasja to pasja :)
Dzisiaj też u mnie upał, podobno padało na polu, ale nie zdążyłam tego zjawiska zobaczyć przez okno.
Może się zdrzemniemy z maleństwem :), potem ma brat przyjechać z synem na huśtawki, ale nie wiem czy mi się będzie chciało wychodzić w taki skwar...




 
Patrycja wspolczuje, kurde jakos sie zle zaczelam czuc. Tak goraco jest ze tragedia :(

Dzidzia kopie jak szalona a ja siedze sobie z Nikolka dobrze ze grzeczna jest :)
Kochana to połóz sie ..... ten upał jest straszny .... ja to masakrycznie sie czuje.... brzuch boli strasznie.....
Seba na ogródku biega a Kuba na szczeście śpi..... :)
 
wystarczy jak weźmiesz, skopiujesz ten pierwszy link i wkleisz go pod wiadomością. On automatycznie po dodaniu wiadomości na forum Ci się pokaże w formie obrazka :)

albo tak jak koleżanka wyżej podpowiada ;]





 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry