reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
no chyba tak..ale troche sie martwie..bo stwierdzono u mnie skrzywienie miednicy..jakies pare m-cy temu lekarz ortopeda pow ze kobieta powinna miec kregoslup za 2 osoby a ja nie mam nawet za jedna..no i teraz jak okazalo sie ze jestem w ciazy to tamte slowa nie daja mi spokoju wogole..nie wiem jak to bedzie....:(
 
myśle że raczej powinna ale wiesz to wszystko zależy od lekarki.
ja drugie USG miałam w 21 tyg. i lekarz który mi je robił powiedziła zebym przyszła ok 28tyg na nastepne. ja u mojego gina bede dopiero 16 sierpnia bo on ma teraz urlop a jak mu powiedziałm żeby mi dał skierowanie to powiedział że już miałam dwa i na razie mi wystarczy.. takze to wszystko zależy od gina :)
 
reklama
A mnie wychodzi że to 5 tydzień ;] ale coś mi się wydaje że i kalkulator i gin się pomyliły bo jak robiłam 2 tyg temu test krwi na hCG to wyszło że jestem pomiędzy 5 a 7 tygodniem. Tydzień później po wglądzie do takiego starego USG, pani Gin powiedziała że to początek 5 ;]

Wszystko się okaże dopiero w poniedziałek na lepszym USG czego nie mogę się doczekać :)


A na 4 kalkulatorach już mi wyszło, że jestem w 7 tygodniu ;]
Ostatnia miesiączka była 7 czerwca ;]


 
Ostatnia edycja:
Do góry