reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Noo :D :-) Violett jeszcze będziesz miała sporo roboty z imionami na Listopadzie:tak:

Ja eh masakrycznie. Nic mi się nie chce tylko piić, jeść i spać:zawstydzona/y: Mały strasznie szaleje i nawet budzi mnie podczas popołudniowych drzemek:-D Jest baaardzo duży i lubi dźwięk suszarki:tak:
 
reklama
Tak tak ale nikt nie pisze na priv a ja nie mam czasu narazie na dopatrywanie sie wiec narazie lista musi przeczekac:) Ale bede ja formalizowac :)

A zapomnialam napisac ze znalazlam prace, opiekuje sie kolezanki coreczka ktora skonczyla 12 roczek i siedze z nia 3-4 godzinki dziennie i jest przeslodka :) Wlasnie wstala wiec ja zmykam i bede albo wieczorkiem albo jutro :)

A moja dzidzia uwielbia sie kompac, wtedy najbardziej daje sie we znaki, i jeszcze jak tatus do niej.niego mowi :)
 
hejka laseczki :)

ohh ja to dzis padnieta jestem po nocy jakos tak sie nie wyspalam jeszcze do mnie dryndneli azebym wpadla na 3 godzinki pomoc w pracy i kurcze jestem padnieta masakrycznie a tu jeszcze moje dziecko wymaga zabawy ode mnie :)

milego dzionka baby :)
 
Witam dziewczynki :* Nie wiem czy mnie pamietacie, ale jezeli ixi powiedziala ze sie pytalyscie to chyba tak :)
Przepraszam ze ta moja niespodziewana nieobecnosc ale pierw bylam na wakacjach a kiedy wrocilam to nie mialam internet u bo sie popsul i dopiero od wczoraj jest juz ok i moge posiedziec, niestety nie dam rady nadrobic tylu zaleglosci i nie wiem co u was wiec napisze tylko o nas i bede starala sie byc na bierzaco.

No wiec tak ze mna i z maluszkiem wszytsko ok. 13 lipca mielismy USG dzidziunia zdrowiutka, wszystko ok. Kregoslup 17 cm, a cale ma mniej wiecej 25 cm. Plci nie poznalismy bo sie odkrecilo. Ale zdecydowalam jakas godzine temu ze za tydzien wybiore sie na USG 3D :)
Upaly znosze wmiare dobrze, wlasciwie zaleznie od dni raz lepiej raz gorzej.
W piatek bylam na wizycie u ginki powiedziala ze super ciaza, ze jestem pierwsza kobieta ciezarna ktora ma tak super wyniki krwi i moczu ze nie daje mi zadnych witaminek bo poprostu nie potrzeba. Ale wkoncu jedzenie bardzo duzej ilosci owocow cos daje :) Zobaczymy jak bedzie po badaniu z obciazeniem glukozy mam ja wykonac po 8 sierpnia :)
Nie wiem co mam jeszcze pisac. Jeszcze raz przepraszam za moja nieobecnosc i postaram sie poprawic.

A wy jak kochane sie czujecie w te upaly?

Tak tak ale nikt nie pisze na priv a ja nie mam czasu narazie na dopatrywanie sie wiec narazie lista musi przeczekac:) Ale bede ja formalizowac :)

A zapomnialam napisac ze znalazlam prace, opiekuje sie kolezanki coreczka ktora skonczyla 12 roczek i siedze z nia 3-4 godzinki dziennie i jest przeslodka :) Wlasnie wstala wiec ja zmykam i bede albo wieczorkiem albo jutro :)

A moja dzidzia uwielbia sie kompac, wtedy najbardziej daje sie we znaki, i jeszcze jak tatus do niej.niego mowi :)

Fajnie że jesteś:)):)):)) bardzo sie ciesze że ciążą przebiega bardzo dobrze i oby tak dalej.... ja również jestem "nianią" teraz juz w sumie dla 4 dzieci prócz mojej 2 :))
 
Hej Mamuśki :)

Ja wczorajszą noc przespałam pierwszy raz bez żadnych rewolucji! I dzisiejszy dzień przebiega tak samo. Przesiedziałam z rodzinką praktycznie dzień nad wodą, oczywiście w cieniu, mocząc nóżki w potoczku :) było mi idealnie!

Co do imion to my z K w końcu się zdecydowaliśmy : Zuzia lub Sławek :)

K przeczytał że charaktery tych imion będą nas odzwierciedlać :) ja nie przeczytałam tego, ale mam zamiar i ciekawi mnie co też on sam wyczytał :)

Co myślicie o tych imionach :>??
 
Uff jaki skwar dzisiaj tragedia, myslalam ze ledwo sie do domu doczlapie, wogole jakas taka slaba jestem :(

A u mnie nocki sa tragiczne, spac nie moge a jak usne to byle co i sie budze i potem znowu nie moge.
 
Hej Mamuśki :)

Ja wczorajszą noc przespałam pierwszy raz bez żadnych rewolucji! I dzisiejszy dzień przebiega tak samo. Przesiedziałam z rodzinką praktycznie dzień nad wodą, oczywiście w cieniu, mocząc nóżki w potoczku :) było mi idealnie!

Co do imion to my z K w końcu się zdecydowaliśmy : Zuzia lub Sławek :)

K przeczytał że charaktery tych imion będą nas odzwierciedlać :) ja nie przeczytałam tego, ale mam zamiar i ciekawi mnie co też on sam wyczytał :)

Co myślicie o tych imionach :>??
jak dla mnie sa bardzo ładne imiona dla dzieciaczków :)):))

Uff jaki skwar dzisiaj tragedia, myslalam ze ledwo sie do domu doczlapie, wogole jakas taka slaba jestem :(

A u mnie nocki sa tragiczne, spac nie moge a jak usne to byle co i sie budze i potem znowu nie moge.

ja tez jestem osłabiona ... po pierwsze przez ten ból który w ostatnich godzinach se bardzo nasilił.... a drugie to własnie pogoda ://// Nigdy nie sądziła że bede tak za jesienią tęsknic :///

Ixi bardzo Cie przepraszam ale niewiem jak to sie stało że nie zauważyłam twojego posta :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Kochana powodzenia z tą glukozą :)) No i oczywiście jutro daj znac jak poszło No i kuruj sie nam szybciutko..... Pij duzo herbatki z cytrynka i dużo odpoczywaj :tak:
 
Ostatnia edycja:
Violett mnie też jest ciężko w nocy mnie przytłaczają sny o pakowaniu torby do szpitala ciuszkami Alexa i całym tym zamieszaniu budzę się spocona i nie umiem zasnąć :zawstydzona/y: juz tak blisko ale jak narazie Kruszynek jest ułożony główką w dół :-)
z radości aż ugotowałam wczoraj Leczo :rofl2: a dzisiaj zrobiłam faszerowane papryczki :-p na takie cudactwa to ochotę mam hihi
 
heh..glupie to pewnie..ale mniej jakos tak na smetne mysli wzielo..i mysle ciagle o poronieniu..;(Dziewczyny moze wy mnie troche uspokoicie bo czuje ze popadne w jakas paranoje i skrajnosc...:(Jezeli lekarka tydzien temu po badaniu usg powiedziala ze z malenstwem wszystko jest ok...ciaza rozwija sie prawidlowo...nic sie nie odkleja..a ja sama osobiscie widzialam bardzo szybko bijace serduszko...To jaka jest mozliwosc ze moglabym poronic albo maluszkowi cos nagle sie stac..?:(:(:(
Strasznie przewrazliwiona chyba jestem...ale Wy jestescie bardziej doswiadczone wiec moze mi powiecie cos na ten temat..:(
 
reklama
Nie martw się :) Będzie wszystko ok, zaufaj lekarce. Ja też mam takie odchyły, ale w poniedziałek zobaczę maleństwo i na pewno też mi przejdzie :)

Mój tata dzisiaj powiedział że sądzi, że maluszek urodzi się pod koniec lutego ;]

Z tego by wynikało, że jestem nie w 6-7 a w 8-9 tyg ;D
Ale to w poniedziałek wam powiem co mi pokaże usg :)

Ja będę jutro wieczorem moją ulubioną sałatkę z gyrosa robić <mniam> :) ale do zjedzenia dopiero w sobotę, jak K przyjedzie ;]
 
Do góry