reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam:) dawno mnie nie było niestety brak internetu ,,, mam do Was takie pytanie czy wiecie od którego tyg trzeba mieć założona książeczkę ciążowa żeby dostać becikowe?


 
reklama
dziękuje za odpowiedz




mój lekarz niestety nie przyjmuje od miesiąca i nie ma możliwości w moich okolicach nawet w najbliższym czasie dostać się prywatnie:wściekła/y:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej Mamuśki :-D
szalom wydaje mi się ze troszkę za wcześnie ale powiem ci że słyszę coraz więcej od klientek ciężarnych ze maluchy dzielnie płeć ukrywają :tak: ja mam małego ekshibicjonistę pokazał wszystko w 18tc i do dziś nic nie ukrywa a waży już mój Ananasek 1780 :-D

jestem ostatnio strasznie osłabiona i nie mam apetytu czy to normalne?

a widzę że wasze maluszki rosną a wy szczęśliwe hehe :rofl2: a jak tatusiowie? nic idę do pracy się szykować
 
Hej dziewczyny.. przepraszam ale nie nadrobie Was..... przejrzałam tak tylko ta stronę...
Wczorajszy dzień to był koszmar :///// Walczyłam cały dzień z gorączką...cały czas miałam powyżej 38 gdzie na dworze w słońcu mieliśmy 43 ://// dopiero koło 17 udało mi sie zbić do 37,5 ale zaraz wróciła ze zdwojona siłą.... Jeszcze o 21 miałam 38,6.... ale że moje kochane dzieci poszły spać juz po 20 to położyłam sie do upragnionego łóżka i wyspałam sie :)) dziś lepiej sie czuje... jajniki nie bolą gorączki nie mam troche głowa boli ale to już najmniejszy problem :)) Dzis mam zamiar w koncu zrobić sałatkę (miałam robic wczoraj ale nie byłam w stanie) i po południ juz z moim jechac na zakupy :)):)) Pozdrawiam gorąco :))
 
A mnie do bólu gardła doszły zatoki, no zyc nie umierać. Wyglądam teraz jak jakis Rudolf z zaryczanymi oczami. W środku lata takie cos nosz kurde bez jaj... przyszło mi od szefa wezwanie na badania do pracy... Kurde i ja to bede musiała zrobic jak ja nienawidzę lekarzy strata czasu...
Tak czy inaczej nie dosc ze mnie to gradło boli i głowa z tyłu to jeszcze zatoki mnie bola i jestem krótko mówiąc pociągająca...

Eh musze sie wziac za sprzątanie bo masakra dosłownie... muszę dzis poznosić do piwnicy rzeczy małego które są za małe i w ogóle doprowadzic mieszkanie do stanu uzywalności
Ide was nadrobic
 
hej dziewczyny u mnie znowu gorąco jak nie wiem co a do tego żniwa w pełni wiec mam tylko chwilke żeby do was zajrzeć ;)
clio ja mam podobnie tez jestem osłabiona a jeśc nie moge rano bo mnie normalnie mdli ale sie zmuszam i przechodzi .:-)

co do ukrywania sie to moje maleństwo jest w tym bardzo dobre :):) a do tego mój gin mi wcczoraj nie dał skierowania na USG bo powiedzila ze miałam juzdwa i mi wystaraczy na razie...:wściekła/y:
 
hej dziewczyny..a ja jestem prze szczesliwa..dopielam swojego..powiedzialam mojemu a zeby wracal i juz dzisiaj wieczorem sie zobaczymy..:):):)Ponad miesiac sie nie widzielismy..:)Ale cale szczescie ze juz bedzie przy mnie..:)Dzisija bylam na pobraniu krwi..i tak mnie caly czas glowa boli ze masakra..w dodatku lekarka zmierzyla mi cisnienie i mialam puls 111..:szok:..:)
 
Hej dziewuszki:-)

Nasz maluch od rana fika.. strasznie! Bez chwili przerwy.. raz z jednej, raz z drugiej strony..

Kupiłam dzisiaj tą glukoze- jutro wielki dzień... Jak ja to wypije to nie wiem:-p

Pogoda- Hm, no cóż. Jest upał. Momentami zachodzi słoneczko i troche zawieje ale i tak jest sauna. Mam wrażenie, że jak otworze okna to jest cieplej niż kiedy są zamkniete. Więc dusze się w domu.
w prognozie pogody nic nie mówili o przelotnym deszczu czy burzy dzisiaj ale ja i tak licze na jakąś..

A to zdjęcie tego wstrętnego wózka w całej okazałości.. Nie jest to szczyt moich marzeń.. ale chyba go już zostawimy.;-)
P1040213.jpg

Wczoraj byłam u lekarza.. od tygodnia mam straszny katar i kaszel i złapało mi zatoki także Umi nie jesteś sama:)
Dostałam antybiotyk Bioparox wstrętny do psikania, jakieś krople i tabletki na kaszel i 100 zł nie moje:wściekła/y: ździerstwo..
Jak powiedziałam mojej mamie, że stówka stracona to ta że taka jest norma i mam już nie być taka skąpa jak ten mój Dawid. Czy ona nie rozumie, że dla nas teraz każdy grosz się liczy kiedy zbieramy na jakiś własny kąt? Na dziecko?
Eh...:-(
 
reklama
Witam dziewczynki :* Nie wiem czy mnie pamietacie, ale jezeli ixi powiedziala ze sie pytalyscie to chyba tak :)
Przepraszam ze ta moja niespodziewana nieobecnosc ale pierw bylam na wakacjach a kiedy wrocilam to nie mialam internet u bo sie popsul i dopiero od wczoraj jest juz ok i moge posiedziec, niestety nie dam rady nadrobic tylu zaleglosci i nie wiem co u was wiec napisze tylko o nas i bede starala sie byc na bierzaco.

No wiec tak ze mna i z maluszkiem wszytsko ok. 13 lipca mielismy USG dzidziunia zdrowiutka, wszystko ok. Kregoslup 17 cm, a cale ma mniej wiecej 25 cm. Plci nie poznalismy bo sie odkrecilo. Ale zdecydowalam jakas godzine temu ze za tydzien wybiore sie na USG 3D :)
Upaly znosze wmiare dobrze, wlasciwie zaleznie od dni raz lepiej raz gorzej.
W piatek bylam na wizycie u ginki powiedziala ze super ciaza, ze jestem pierwsza kobieta ciezarna ktora ma tak super wyniki krwi i moczu ze nie daje mi zadnych witaminek bo poprostu nie potrzeba. Ale wkoncu jedzenie bardzo duzej ilosci owocow cos daje :) Zobaczymy jak bedzie po badaniu z obciazeniem glukozy mam ja wykonac po 8 sierpnia :)
Nie wiem co mam jeszcze pisac. Jeszcze raz przepraszam za moja nieobecnosc i postaram sie poprawic.

A wy jak kochane sie czujecie w te upaly?
 
Do góry