reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

misia92 no u mnie jak sie kolezanki z klasy dowiedzialy to od razu na wagary wyciagaly zeby isc na zakupy i małemu cos kupić:) a wychowawczyni godziny opuszczone oczywiscie ustprawiedliwila bez problemu:) wiec ja nie mialam takich nieprzyjemnych sytuacji.

zdjecie mojego brzuszka wrzuce pozniej tak do kolekcji bo na razie remonty, remonty ;)) w koncu to juz tylko dobre 2 miesiace.
 
reklama
u mnie juz nawet grzmi także nareszcie troche chłodniej. ja na razie oprócz tych upałów to miałam tylko mdłości tak gdzieś do 22 tyg ani razu nie wymiotowałam, ale teraz coraz cześciej mam opuchnięte nogi i pobolewający kręgosłup ale to tylko po jakiejs robocie.

są i zdjęcia robione dzis tj 25 tydzień i 4 dzień:):)

06072010003.jpg

06072010.jpg
06072010012.jpg

malutki masz ten brzuszek.....a to juz 25 tydzień....
No ale jeszcze zdązy urosnąć haha
Emma z niecierpliwością czekam na zdjatka ..... Wiecie co powiedziałam kiedyś mojemu że ja to mogłabym być cały czas w ciąży żeby tylko miec taki słodki brzuszek ale nigdy nie rodzić hahahahahahaha... Czas ciązy to bardzo wyjątkowy czas :)):)))
 
Emma Dostaniesz becikowe rządowe. Ten warunek do 10 tyg jest zawieszony. Musisz udokumentować chociaż jedną wizytę u gina lub położnej w czasie ciąży i tyle.
Ministerstwo Zdrowia

Ixi ja bym poszła na Izbę. Jak ja tam trafiłam to obejrzał mnie internista, chirurg i gin oczywiście.(co prawda trochę sobie poczekałam ;-)) Na szczęście to było tylko zatrucie i po kilku dniach mnie wypuścili do domu.

Kasiuch pamiętamy co słychać??

I pozdrawiam nowe mamusie ;-)

hejka babki :)

witam kolejne nowe mamuskii :)

o becikowyms ie nie wypowiadam bo w ROI jest inaczej a w pl sie o nic nie staralam :)

na razie tylko tyle pisze bo wrocilam z pracy i zajmuje sie domkiem :p

buziaczkujemy lejdis :)

Aaa i kasiuch ja Cie pamietam bejbe :)

Hej jasne że pamietamy :)) Jak tam Aleks?? Zdrowy??


Ja bym nie czekała tylko jechała....



No i wieczór nadszedł..... Niedługo dzieci kąpać kolacja i spać... Na jutro przewwidują burze i deszcz to nie wyjdziemy na ogródek :/// Za to w piątek ma byc ok 30 stopni a nas czeka 3 godzinna trasa do Tomaszowa Mazowieckiego :////

Witam :) ja juz po wszystkim wkoncu !! w piątek 2 lipca przyszła na swiat nasza Oktawia przez CC :) dzisiaj juz jestesmy w domku :) mała daje we znaki nie mozliwie :/ padam juz :/ mam nadzieje ze jakos się ustabilizuje sytuacja :) pozdrawiam Was mocno !!:)

milka , emma witamy witamy :) u mnie na szczescie rodzice nigdy by nie pomyśleli o aborcji chociaż wiadomo zadowoleni to nie byli , ale wiekszość dziewczyn u mnie w klasie by usunęła, w ogóle jak sie dowiedziały to były w szoku że chce urodzić, niektóre nawet zaczęły szukać "tabletek wywołujących krwawienie" i dzwonić po swoich koleżankach żeby namierzyc lekarza który sie podejmie zabiegu, ale ja im tylko kazałam sie w głowe popukać i przyjść do mnie jak zmądrzeją. ja i mój K nigdy nawet nie pomysleliśmy o innej opcji niż urodzenie u wychowanie naszego maleństwa:):):)

natalia czekałaś czekałaś w końcu sie doczekałaś :):) gratulacje
kasiuch a gdzieś ty sie podziewała, pusto tu bez ciebie :)

no ja już bliżej końca niż początku i tez mi ten upał nie służy, tak jak emma nic tylko bym spała i marudziła xD
milo ze mnie pamietacie:D
nie mam czasu ostatnio, tzn K ma wolne i spedzamy czas razem Olek rosnie jak na drozdzach zaraz wkleje fotki:)

ale ty ladna jestes! i nie wiem czemu wlasnie tak wyobrazalam sobie twojego faceta, a tescie wygladaja na fajnych tesciow....

u mnie juz nawet grzmi także nareszcie troche chłodniej. ja na razie oprócz tych upałów to miałam tylko mdłości tak gdzieś do 22 tyg ani razu nie wymiotowałam, ale teraz coraz cześciej mam opuchnięte nogi i pobolewający kręgosłup ale to tylko po jakiejs robocie.

są i zdjęcia robione dzis tj 25 tydzień i 4 dzień:):)

06072010003.jpg

06072010.jpg
06072010012.jpg
sliczny brzus!!!
wlasnie mialam pisac zebyscie fotki brzuszkow wklejaly a gdzie artystka??



oto olek:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Kasiuch co tam ciekawego.... jak Twój ma wolne to pewnie całe dnie razem spędzacie.... mój bierze wolne w piątek i wyjeżdżamy... Juz sie nie moge doczekać wyjazdu...
a ja sie nie moge doczekac zdjęć Olka :)

a do nas właśnie przyszły czarne chmurzyska... bedzie burza... oj będzie :///
 
Ostatnia edycja:
u mnie pogrzmiało porgzmiało i przeszło ale wiatr jest doś mocny i nareszcie zrobiło sie chłodniej:)

no artystki niestety nie ma, mam nadzieje ze troche lepiej u niej bo z tego co ostatnio pisała to masakra

alex ma świetną fryzurę, mine tez nie najgorszą :):):):)
 
Ostatnia edycja:
Milka Witaj wśród nas... Kiedy kończysz 18-stkę? Pytam bo Twoi rodzice nie mają prawa żądać od Ciebie aborcji. A rodzicwe Twojego chłopaka wiedza? Czy oni też nastawieni są tak jak Twoi? Ja mialam 17 lat kiedy zaszłam w ciążę i była ona planowana, czasem żałuję że tak szybko się zdecydowałam, ale to jak dziecko potrafi podejść do Ciebie dac buzi lub przytulić rekompensuje stracone lata. No a poza tym to odchowasz dzidzię i będziesz mogła sie wyszaleć bo jeszcze młoda będziesz :0
Natalia Moje gratulacje :)
Ixi Niezła jest ta nasza służba zdrowia. Człowiek musi sam o siebie dbać. Dobrze choć że trochę lepiej się czujesz. Ślicznie wyglądałaś na swoim ślubie. Ładny masz brzuszek :)
Misia Gdyby nie ta bluzka to mogłabym powiedzieć że po prostu Ciebie wzdęło ;) he, he... Dość mały ten Twój brzuszek...
Kasiuch słodki ten twój chłopiec.

u mnie niedawno burza była a tak to do 14 na podwórku siedzieliśmy bo ciepło było, a ze gorąco to nalałam dziecio9m wody w basenik i pochlapały się sonie troszkę.
 
Ile Cie trzymali???? Boże i całą noc siedziałaś i czekałaś??? Masakra :///
Nie mam słów naprawde .....

Na szczęście było mało ludzi to się rozłożyłam na krzesłach i zwinięta w kłębek zdychałam tam;-)

Ixi super zdjęcia ślubne:-) A co do brzucha to zarówno Tobie jak i Misii to prawie w ogóle nic wam nie urosło ;-) Ja to wyglądam jakbym miałam małego hipopotama ;-)

Kasiuch pierwsza fotka z fryzem the best:-)
 
fajnie, że ktoś mnie jeszcze pamięta:-)
ixidixi pięknie wyglądałaś! w ogóle ty ślicznota jesteś. wg mnie sukienka była idealna, ale rzeczywiście brzuszka nie było w ogóle widać. a co się w ogóle stało, że blond zniknął?:-p i brzunio też słodki

misia92 w ogóle nie widać, że jesteś w 25tyg:szok: ale brzuszek zgrabny i tak:-)

Kasiuch ale Olek już duży, a jakie miny stroi. 2 zdjęcie najlepsze:-D

teraz, żeby was wszystkie nadrobić to masakra. tzn tak czy siak tu byłam mimo tego że się nie udzielałam, ale przyznam że wszystkiego nie czytałam:zawstydzona/y:
 
Na szczęście było mało ludzi to się rozłożyłam na krzesłach i zwinięta w kłębek zdychałam tam;-)

Ixi super zdjęcia ślubne:-) A co do brzucha to zarówno Tobie jak i Misii to prawie w ogóle nic wam nie urosło ;-) Ja to wyglądam jakbym miałam małego hipopotama ;-)

Kasiuch pierwsza fotka z fryzem the best:-)
Kurcze na krzesłach jusialo Ci być bardzo niewygodnie...... współczuje :///
Kasiuch plek jest przesłodki a te jego włoski..... Minki tez takie słodkie robi..... te dzieci takie słodkie są.... nie moge sie napatrzeć naprade....
 
reklama
Cześć dziewczyny,
5 przez 10 was podczytywalam.
Przyszłym nowym mamusiom gratuluje!

ixi pięknie wyglądasz! Przed ciążą super laska byłaś, a teraz to ja nie wiem jak mam już mówić nawet! No prześliczna!! Super Ci dzidziuś dodał urody!

Co do moich rodziców już sie uspokoiło..
Ale mega ubolewam nad przyjacielem.. Tak za nim tęsknie, już nie jako facetem ale ogólnie brakuje mi rozmów z nim.. ;(
Jest mi tak ciężko.. Zawsze mogłam z nim porozmawiać, teraz wyjechał do Poznania.. A ja siedze tu w Płocku i sie zamartwiam czy nie ćpa czy nie chla non stop. Jeszcze znalazł sobie dziewczyne która nie jest dobra, znam ją i wiem ze to nie kobieta dla niego, to dzieciak.
Boli mnie serducho bardzo...

Jutro ide na kontrol z małym, kaszel nadal sie utrzymuje, katarek też ma. Ale noc dziś mi pięknie przespał od 20 do 6 rano
 
Do góry