reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ixidixi współczuje nocy spędzonej na lataniupo szpitalach , a co do zdjęć to boskie serio. cudnie wyglądaliście, ale na żywo i tak pewnie lepiej ;-)
a co do sukni to rzeczywiście musiałaś mieć mocno ściśnięty brzuch, bo wcale nie widac ze jesteś w ciąży :):)

Misia a jak Ty sie czujesz??
 
reklama
Hmm no już D. A właściwie końcówka D, bo za niedługo pewnie i do E wejde:-)
A startowałam z B..

Wow.... nieźle... ja teraz nosze D i gdybym miała kase to bym poszła na zmniejszenie piersi..... Jak po porodzie przyjdzie nawał pokarmowy to ja niewiem czy Ty w F wejdziesz haha...
Głosowałyscie już dzisiaj na Kubusia????
Link jest pod sygnaturką :)):)):))
 
Ty mnie nawet nie strasz:-D
Nie chce wyglądać jak taka krowa dojna:zawstydzona/y: Póki co mój D. ma co miętosić :D i jest baardzo zadowolony, zobaczymy co powie jak faktycznie dojdzie do F... wtedy to mu już chyba rąk nie wystarczy żeby złapać za oba:zawstydzona/y:

Zagłosowałam ;-) A jak tam Ty znosiłaś ciąże? I poród? A właściwie porody :D;-)
no i jak Kubuś sie sprawuje? No i jeszcze jedno pytanie:D Ile masz lat?:zawstydzona/y:
 
Ty mnie nawet nie strasz:-D
Nie chce wyglądać jak taka krowa dojna:zawstydzona/y: Póki co mój D. ma co miętosić :D i jest baardzo zadowolony, zobaczymy co powie jak faktycznie dojdzie do F... wtedy to mu już chyba rąk nie wystarczy żeby złapać za oba:zawstydzona/y:

Zagłosowałam ;-) A jak tam Ty znosiłaś ciąże? I poród? A właściwie porody :D;-)
no i jak Kubuś sie sprawuje? No i jeszcze jedno pytanie:D Ile masz lat?:zawstydzona/y:

Dziekuje za głosy :))
1 ciąże znosiłam bardzo dobrze zero mdlości wymiotów :)) Tylko w 7 miesiącu Sebuś za szybko chciał wyjść i leżałam na podtrzymaniu.. w końcu urodziłam 2 dni przed terminem. Poród?? masakra męczyłam sie ponad 20 godz. ale wiekszośc porodu pamiętam jak przez mgłe...
2 ciąże znosiłam od samego początku kiepsko wymiotowałam do 18 tyg ciąży dzień w dzień..... w 14 tyg wylądowałam w szpitalu z zapaleniem dróg moczowych. a że wymiotowałam każdy antybiotyk przyjmowany doustnie musiałam dostawać dożylny.... No i w 20 tyg szyjka mi sie niebezpiecznie skróciła i mialam założony krążek... zdjeli mi go w 38 tygodniu i po tyg urodziłam Ale ten poród to byla bajka.... Skurcze zaczęły sie o 2 w nocy ale były słabe o 8 pojechalam na IP..... O 11 już były mocne co 2 minuty... O 13 :15 odeszły mi wody a o 13:25 Kuba już był ze mną..... Nie było źle... :)):)) We wrześniu bede kończyć 20 lat :))

Edit: Kubus ogólnie jest dośc "głośnym" dzieckiem teraz kiedy zęby mu idą to czasami niewiem jak sie nazywam... Ale nigdy w zyciu nie chciałabym sie zamienić z kimś kto dzieci nie ma :)):)):)) Kocham Swoje dzieci nade wszystko i oddałabym za nich życie :))
 
u mnie strasznie duszno na burze sie zbiera od rana, mam nadzieje ze w końcu przyjdzie i będzie troche lepiej bo nawet w domu sie nie da wytrzymać..no ale jakoś trzeba. jak znajde adapter do kary pamięci to też wam pokaże mój brzuszek :):):)
 
Naprawdę ładne zdjęcia ;)

Oby wam się powodziło , szczęścia życzę na nowej drodze życia , widać że jesteście szczęśliwi o oby tak było cały czas ;)

Powodzenia Misia
 
u mnie strasznie duszno na burze sie zbiera od rana, mam nadzieje ze w końcu przyjdzie i będzie troche lepiej bo nawet w domu sie nie da wytrzymać..no ale jakoś trzeba. jak znajde adapter do kary pamięci to też wam pokaże mój brzuszek :):):)

U mnie jest chłodno... fajnie .....ale pada więc mamy areszt domowy bo Kubus lekko przeziebiony i do piatku musi wyzdrowiec bo wyjeżdżamy ...... czekamy na zdjątka :)))
 
reklama
u mnie juz nawet grzmi także nareszcie troche chłodniej. ja na razie oprócz tych upałów to miałam tylko mdłości tak gdzieś do 22 tyg ani razu nie wymiotowałam, ale teraz coraz cześciej mam opuchnięte nogi i pobolewający kręgosłup ale to tylko po jakiejs robocie.

są i zdjęcia robione dzis tj 25 tydzień i 4 dzień:):)

06072010003.jpg

06072010.jpg
06072010012.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry