reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Jestem obecnie w 19tc. W piątek idziemy z mężem na połówkowe badania USG i wtedy dowiemy sie na 100% co tam harcuje u mnie w brzuszku. Na pierwszym USG lekarz powiedział że dziewczynka, wiec mam nadzieję że tak już zostanie.

Ruchy czuję od 14tc, natomiast od 17tg czuję je już przez brzuch ręką. Super uczucie. Jakoś tak podświadomie nie daje mi spokoju fakt, czy oby napewno w środku mam jednego brzdąca. Nie zdziwię się jak lekarz znajdzie jeszcze jednego :-D
 
reklama
ELIZKA, Natalia witajcie w gronie młodych mam.
ELIZKA Poprostu powiedz to swoim rodzicom. To jest tylko Twoje życie i Ty robisz z nim co chcesz. A mieszkacie z nimi czy oddzielnie?
 
Cześć! :-D

Ja mam 20 lat i 3,5 letniego Synka. :-)

Czytałam trochę i podziwiam dziewczyny, które mają już 3 dzieci i 22 lata. Odważne jesteście. :tak:
 
Witam:-)
Ja 20 lat skończę w marcu i mam dwójeczkę dzieci. Naprawdę fajnie jest być Młodą Mamą :tak:Dzieci są przecudowne, a jak nasze rówieśniczki będą chodzić z brzuszkami, to my już będziemy mieć duże, odchowane dzieciaczki , no nie?
ELIZA, ja miałam podobny problem z poinformowaniem rodziców o drugiej ciąży. O drugą dzidzie zaczęliśmy się starać w sierpniu,, udało się od razu, niestety w 9 tyg poroniłam. Moja mama była ewidentnie niezadowolona z mojej drugiej ciąży, a jak poroniłam to podsumowała: dobrze że tak się stało:no: Ja przeżywałam największą tragedię w moim życiu, a ona się cieszyła... Dlatego jak dokładnie rok temu znowu nam się udało to milczałam jak najdłużej się da...
 
O boszeee ile nowych mam ja tu widze :))
Pozdrawiam goraco i witam kochaneczki :))


Heja babki u mnie ten caly wylot to niby fajny a niby nie ... Fajnie bo wszystkich widze cala rodzinke i znajomych ... Ale babci powaznie chora ... 7 razy jej serce stanelo ;( Dzis jednak ma operacje ... OD kilku dni w ogole nie spie nie moge sie na niczym skupic Nadina tez placzliwa w nocy budzi sie i krzyczy i lamentuje Wyglada to czasem ja kolka ale ona ich nigdy nie miala ?!

Pozdrawiam was goraco bawcie sie dobrze nie chorujcie ucalujcie dziecii pozdrowice mezow/chlopakow/partnerow/narzeczonych/kochankow Kogo tam macie :))
 
ELIZKA, Natalia witajcie w gronie młodych mam.
ELIZKA Poprostu powiedz to swoim rodzicom. To jest tylko Twoje życie i Ty robisz z nim co chcesz. A mieszkacie z nimi czy oddzielnie?

Mieszkamy na jednym podwórku, ale mamy odzielne domy, oni swój a my mieszkamy w drugim. Ale moja koleżanka sie dowiedzilala i powiedziala swoim rodzicom i rodzenstwu (nie wiedziala ze moi rodzice nie wiedza) i teraz po wsi zaczyna chodzic juz ze jestem w ciazy... :|
 
Witam wszystkie nowe mamusie ;) ;***
Nie ma się co przejmować ludzmi i tym co myślą...Nasze życie nasza sprawa...nie tylko w kwestii kiedy chcemy założyć rodzinę ale i w kwestii ile dzieci powinniśmy mieć.. Dla mnie takie dyktowanie jest po prostu śmieszne... :tak:

A u mnie po mału zaczynam świąteczne porządki ;) :-D Dlatego tak mało mnie na forum... A jak tam u Was dziewczyny? Czujecie już tegoroczne święta... Ja jestem nastawiona bardzo świątecznie... Zwłaszcza spacery wieczorkiem z mężem, po oświetlonym mieście dają mi wiele satysfakcji. Poznaliśmy się w święta dlatego jest to dla mnie bardzo ważny czas napełniający radością i refleksją , a w tym roku Wigilię spędzimy wkońcu razem no i z brzuszkiem ;)

 
moja siostra mając 16 lat zaszła w ciąże z chlopakiem 6 lat starszym, i on bardzo poważnie podszedł do sprawy zabrał ja za chabety i poszedł na rozmowę z rodzicami jedyne co pamiętam to jak mój ojciec zapytał i co wy teraz macie zamiar zrobić :) wiec trzeba się przygotować na rozmowę :) ja natomiast zaszłam w ciąże z facetem 9 lat starszym miałam 21 lat bardzo staraliśmy się o dziecko miała być wielka niespodzianko ale ta sama siostra się wygadała i po niespodziance hehe może za jakieś parę lat zrobimy rodzicom prawdziwą niespodziankę :)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Jestem nowa i młoda więc piszę tu do Was :)
Mam 19 lat i jestem w 23 tc. To moja 2 ciąża pierwszą niestety poroniłam. Teraz na razie wszystko przebiega prawidłowo i mam nadzieję że tak już zostanie :)
Witam Was wszystkie :)
 
Do góry