reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Dziękuje :-)
F2C7E448.gif
za uznanie "super dziewczyny " :-) najważniejsze jest to, że nie żałuję decyzji ...
037.gif
No to najważniejsze
 
reklama
Witam artystka gratuluje maleństwa i tego że ze wszystkim dałąs sobie radę:)facetem sie nie martw jest smarkaty i nieodpowiedzialny:) dasz sobie rade najwazniejsze ze rodzice ci pomogą i że cie nie opuścili:) Moja najprawdopodobniej przyszla tesciowa tez namawiala mojego chlopaka zebym usunela ciaze jak sie dowiedziala:( ale oboje ja mielismy gdzies:) nigdy w zyciu nie zrobilabym takie czegos... dziecko napewno nie zniszczy mi kariery. Dziecko dało mi wielkie szczęscie i wieczną miłość która nie przestanie istniec. Nawet jesli bym zostala sama to nie bede obwiniala za nic dziecka i napweno nie bede rozpaczala bo widocznie nie byl mnie wart i wyszlo jakim naprawde jest;) pozdrawiam wszystkie mamusie
 
kingusia1991 skad ja to znam u mnie bylo jusz wszytsko zorganizowane tylko mojej zgody im brakowalo do ich idealnego planu nawet mojemu chlopakowi tak na macili ze stwierdzil, ze zostawia ta decyzjie tylko mi ale mi nawet przez chwile nie przeszlo przez mysl zeby sie go pozbyc teraz "ta" ciocia(bo glownym pomyslo dawca byla ona mama podejrzewam ze przytakiwala z powod szok) jest mila chwali Mikiego kiedys mialam z nia dobry kontak ale juz nie potrafie na nia spojrzec jak dawniej wedlg mnie jest falszywa i tyle no a twoja deyzja jest nalepsza jaka moglas podjac nigdy mnie tak nie cieszylo jak kolejne sukcesy mojego synka te male i te duze:-D
artystka92 bo faceci to racja glpsza:-p a niektorzy to nawet nizsza niestety ty trafilas na waceta z jenych z nizszych warst poprost szczeniak ktory ma siczke zamait mozg ale to ze szczeniak nie zwalnia go z odpowiedzialnosc irytja mnie tacy ldzie:crazy: a tobi zycze powodzenia :-D
wiktoria12 ty masz pewnie wesolo w domu:-) chciala bym miec taka trojeczke jeszce jednego synka i coreczka ale to niestety odlegle plany i narazie moje bo z P to roznie bywa:-p
 
hej mamy :)

artystka kochana bedzie dobrze i musisz w to wierzyc :)) a ojciec dziecka jak zmadrzeje to jeszcze bedzie chciala wrocic a Ty mu wtedy pokaz srodkowy palec ! Z rodzicami tak jest .. oni potrzebuja troszke czasu na dojscie do siebie :)) Bardzo dobrze ze nie usunelas Wedlug mnie to najgorsze co mozna zrobic odebrac zycie nie narodzonej osobce ... Widac ze jestes madra dziewczyna :)) Zycze szczescia :*****
 
Jak tak czytam tu na forum to widze że mimo różnych problemów, różnych sytuacji to tak naprawdę jesteśmy takie same :) Mamy uczucia, jesteśmy odpowiedzialne i co najważniejsze, dałyśmy wszystkie życie naszym pociechom ;)
 
Hejka mamunie u mnie pogoda wstretna niesamowicie :/ Ja wczoraj domek ogarnelam i dzis nam luzy Misiak wczoraj zrobil obiad Irish stew i na dzis jest jeszcze pol gara :))


A wiec dzis leniu****e sobie :))
 
reklama
Do góry