reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja czasmi mialam takie wraznie ale to w czesci moglo mi sie wydawac ale ja na to uwagi nie zwracalam i po calej szkole latalam bo ja mialam indiwidulane to zeby sie na przerwie nie nudzic to klasy sukalam a zazwyczaj nie wiedzialam gdzie maja lekcje:-p no i w sklepiuku bez kolejki kupowalam:cool2: wiec nie wiem jak jest w innych u mnie nie najgorzej:-):-p hymm... szkoda tej kolejki:-p:rofl2:
 
Paulka90 - Przykro mi, że mama źle przyjeła tą wiadomośc i tak się do Ciebie odnosi ale może jak maleństwo przyjdzie na świat to zmieni swoje nastawienie.

U NAs chyba ida kolejne ząby, bo córcia marudna i cięzką nocke miałyśmy.
No i niestety paskudna pogoda i dziś chyba nie uda Nam się na dwór wyjść.
 
Witajcie :-) U mnie czas leci strasznie szybko... ;) Mało mnie na bb bo nie moge nacieszyć się wypragnionym własnym gniazdkiem... Dręczy mnie tylko jedna rzecz która ostatnio dała mi się we znaki;/ Moje nerki a dokładnie jedna...Chorowałam jako dziecko i lekarze powiedzieli mi że choroba będzie nawracać... i jedyne co moge wtedy robić to pić dużo płynów i jeść żurawinę ... ale może znacie jeszcze jakieś sposoby które zmniejszają ten uciążliwy ból przewodów moczowych...:-(
 
Witajcie :-) U mnie czas leci strasznie szybko... ;) Mało mnie na bb bo nie moge nacieszyć się wypragnionym własnym gniazdkiem... Dręczy mnie tylko jedna rzecz która ostatnio dała mi się we znaki;/ Moje nerki a dokładnie jedna...Chorowałam jako dziecko i lekarze powiedzieli mi że choroba będzie nawracać... i jedyne co moge wtedy robić to pić dużo płynów i jeść żurawinę ... ale może znacie jeszcze jakieś sposoby które zmniejszają ten uciążliwy ból przewodów moczowych...:-(


Kochana ja mam ten sakm problem ... Mi zawsze dobrze robii goraca kapiel ... Napuszczam bardzo ciepla wode takl aby nagrzac sie do pepka ... Wtedy jakos czuje sie lepiej Chodze cieplo ubrana No i w bolesne dnii mam pelne majtki rajstopy cieple gacie i cos dlugiego ... Moze wydawac sie malo sensowne to co pisze ale ja wtedy czuje sie lepiej ... Czasem nawet na solarke ide sie pogrzac ale to malo kiedy
 
reklama
Ja miałam 17 lat, jak zaszłam w ciążę i wcale tego nie żałuję. Dzięki ,,wpadce" mam teraz cudownego synka. Teraz po 5 latach chcemy z mężem drugie i od 5 miesięcy jedna kreska na teście :(
Pozdrawiam
 
Do góry