reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witajcie wszystkie obecne i przyszłe mamusie!:)
Ja jestem w szóstym miesiącu ciąży i mam 22 latka uważam swój wiek za odpowiedni do zakladania rodziny.Uważam że jednak nie wiek przesądza o tym czy dziewczyna jest gotowa wychować dziecko czy nie bo zdarzają sie dojrzałe kobiety po 30 które nie potrafią dać sobie rady z wychowaniem maleństwa i w efekcie albo robią krzywde takiemu niewinnemu dziecku albo zostawiają gdzie popadnie na pastwe losu a są też 17,16 czy 18 letnie dziewczyny które mają tyle przyszłośći przed sobą a wieść o dziecku ich nie przeraża a wręcz przeciwnie i dają sobie świetnie radę są świetnymi mamami i wzorami godnymi naśladowania.Dla mnie moje maleństwo jest już całym światem i nie mogę sie doczekac stycznia 2010 kiedy przyjdzie na świat mimo że pomimo mojego wieku wyglądam bardzo młodo dają mi 16-17 lat i i obgadują pod nosem że co ja sobie ze swoim życiem zrobiłam.Ja wiem co zrobiłam i wiem że byłma to najlepsza decyzja w moim życiu której nigdy nie żałowałam i żałować nigdy nie będę.Pozdrowionka!!
 
Hej ślicznotki. Właściwie, to chodzi mi o te uczące się mamusie. Czy będąc w szkole, przemieszczając się w różne miejsca na przerwie, odnosicie wrażenie, że co 5 dziewczyna się na was patrzy, czy wręcz odwrotnie? Traktują Was zwyczajnie, znajomi dopytują z ciekawości i dotykają brzuszek, i nie gapią się jak mysz na ser...
bardzo mnie interesuje jak jest w innych szkołach, bo w mojej wieczorowej akurat jak na razie spotkałam się z normalnymi ludzmi, z takimi, którzy mnie nie mierzą, bo znam osoby, które w ciąży podchodziły i się zwyczajnie pytały " czy ty coś do mnie masz?":laugh2:
 
cześc Dziewczynki :)
do neta...
nie było mnie tu troche z braku dostępu do neta. Rodzinka juz poinformowana, wszyscy pieją z zachwytu oprócz mojej mamy....
przyjeła to strasznie i jest bardzo negatywnie nastawiona, ciągle słysze jakies chamskie komentarze, aż płakac się chce...:(sze codziennie tego słuchac bo od jakiegos czasu juz z nią nie mieszkam, ale i tak jest mi przykro że tak do tego podchodzi...
a co tam u Was?


naszczeście nie mu
 
antosia jestes tak malo inteligentna czy tylko taka udajesz? zalozylas watek w dziale "mlode mamusie" to jak myslisz w jakiej kategorii wiekowej mlode mamy sa???
 
reklama
oczywiscie, ze tam bede pisac.....a do moderatorki napisze o usuniecie tego watku, poniewaz taki sam juz istnieje...a balagan na forum jest niepotrzebny...czytalas regulamin w ogole? dublowanie watkow jest wbrew zasadom :)
milego pisania nie wiem z kim ;)
 
Do góry