reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Na kontrole ide w tym tygodniu, z mama. powiedziala, ze ona znajdzie mi lekarza (pewnie to bedzie lekarka, ktora prowadzila jej ciaze), i pewnie w piatek pojdziemy. Artur (moj chlopak) juz powiedzial swoim. Oni podobno sa zachwyceni, ze zostana dziadkami, bo maja starszego syna, ktoremu nie predko do ozenku. Patrze sobie teraz na inne tematy, ogladam "brzuchy" innych forumowiczek... jestem ciekawa, kiedy ja bede musiala zaczac ubierac sie w ciazowe ciuszki ;-) przez te emocje, teraz nie moge zasnac! A moze to te hormony?
 
reklama
W związku, że jest już dosyc późno to tylko Was poczytałam ale obiecuję, że od jutra znowu będę normalnie pisać (ile razy już to obiecywałam).

pola Moja córcia ma juz ponad 14 miesięcy i wazy 9,5 kg, więc nie masz czym się martwić :)

Dobranoc
 
Och jeszcze długie 8 miesiecy przed toba czekania...:) Wiem sama po sobie ja juz az cała wściekła chodziłam bo nieumiałam sie doczekac na moje malenstwo a jak juz przyszło co do czego (do porodu) to chciałam byc znów w ciazy i nie przezywac jeszcze tego bólu:) Odpoczywaj teraz jak najwiecej bo później bedziesz strasznie zaganiana:) Nie bedziesz miala czasu nawet odrobinke sie zdrzemnac:( A planujecie razem mieszkac albo jeszcze za wczesnie?
 
Narazie poki chodze do szkoly, bede mieszkac z rodzicami, on sie do nas wprowadzi. Mamy dosc spore mieszkanie, a on i tak ma uczelnie w centrum. Sadze, ze dopiero gdy juz dzidzius bedzie z nami, bedziemy starac sie wynajac cos, albo zostaniemy u rodzicow...
Przed cala rozmowa, maly zasna u mnie w pokoju. Ma tu swoje lozeczko, i trzyma zabawki, jakby chcial sie pobawic, mimo, ze wlasny pokoj ma. Patrze teraz na niego... jest taki uroczy. Jutro zabiore go na plac zabaw ;)
 
Hah to bedzie młodziutkim wujkiem twój braciszek:)Życze ci żeby wiodło ci sie jak najlepiej:) I dzidzia zeby byla zdrowa i twoj braciszek równiez. Dzieci sa kochane... Kazde! Czy chore czy zdrowe... Dziecko to dar od boga i trzeba je szanowac i o nie dbać. Serce mi ściska jak słysze w telewizji że matki bija dzieci albo morduja... Gdybym mogła to bym wszystkie sierotki z całego świata przygarnęła ale niestety nie moge...:( Ohhhh... Ile ja bym dała żeby ten świat sie zmienił. No nic... Uciekam śpać bo jutro rano bede nie przytomna. Tobie tez polecam sie polozyc:* Wpadaj czesto na forum to podyskutujemy:) Pozdrawiam
 
Witajcie Dziewczynki. Witaj Amelle, udzielaj się często :) Gratuluję fasolki!
Truskawka, to nieprawda, że trzeba iść z kimś dorosłym do gina, jeśli jest się nieletnim, a przynajmniej nie wszędzie tak jest!
Wczoraj wieczorem wpadła kumpela na piwko. Filip poszedł spać, więc miałyśmy trzy godzinki na ploty :) Niestety ojciec nie pozwolił jej zostać na noc, mimo, że ma 18 lat i mieszka od mnie rzut beretem :/
Dziś deszczowy dzień... mam posprzątane mieszkanie, obiadu dziś też nie muszę robić, bo R. wróci stamtąd po obiedzie. Nie lubię takich dni. Już tęsknię za R., dobrze, że dziś wraca :)
 
reklama
Do góry