reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja mam 17, mialam w tym roku isc do drugiej klasy, ale do zupelnie innej szkoly... a teraz sama nie wiem, co bedzie. Ale nie jestes sama, wiec musimy sie trzymac razem ;)
 
reklama
paula3, jedziemy na tym samym wozku (hm... chyba powinnam powiedziec jedziemy W tym samym wozku ;)), chodzilam do LO, ale mam w tym roku isc do innego(tamta szkola, strasznie slaba, a zwolilo sie miejsce, w lepszym, na ktorym bylam na liscie rezerwowej). Cale szczescie chodze do prywatnego, wiec z jednej strony to lepiej.

kolia jestem z duzego miasta. nawet mozna powiedziec, ze bardzo duzego ;)

Karolina00 nie martw sie, tez mialam dzisiaj plany. ale pogoda jest beznadziejna, wiec siedze w domu bratem, ktory oglada jakies bajki.

Do tego jestem troche zmartwiona, bo jestem zacienta fanka futbolu, a okazalo sie, ze Smolarka "wyrzucili" z klubu ;/
 
Andzioszka ja w 2 semestrze wrocilam do normalnego toku balam sie jak cholera ale nie zaluje mniej czasu itp. ale umowmy sie ze na indiwidualnych duzo materialu przepada a przy normalnym realizujesz program jak reszta. Trudna decyzja i fakt mniej czasu bedziesz miala ale wkoncu i tak bedziesz musiala wrocic. A wlasnie ktora klasa?
Amelle jesli chcialas isc do innej chyba nie powinnas rezygnowac bo w sumie co Ci to da
 
Przepraszam Wiki20pl ale zamykam temat !!

Powod
- porozmawiac mozna na ogolnym ;-) a jakby kazda mama chciala zakladac watek z poszczegolnym rocznikiem to zrobilby sie smietnik :no:
 
Cześć dziewczyny ;) Ja dziś do Gina...Właśnie ciotka zastąpiła mnie w kolejce ponieważ siedziałam już od 4 godzin i musiałam przyjść na obiad...Jak już mówiłam chodzę prywatnie ale opłaca się do tego lekarza:tak: Znów niewielki stres;/ Czy wszystko OK...Za kilka godzin się przekonam... Na forum bede jednak dopiero jutro ponieważ dziś ide do teściów .. i bede czekać aż moje kochanie wróci w nocy z pracy :-DMamy trochę do obgadania odnośnie wesela ponieważ wczoraj dzwonił do mnie kamerzysta....ma kilka propozycji i musimy podjąć decyzję SAMI oczywiście ;):-)
 
anetka - moja córcia od niedawna ma taka sliczną buźke, bo wczesniej długo jej się paskudziła przez to uczulenie na białko mleka krowiego.
Co do pierwszych posiłków to napewno najpierw zaleca się samą marchewkę, potem jabuszko no i zwykłą jarzynową. Pamietaj by wprowadzać pojedyńczo nowe rzeczy.
Jakieś kaszki od 4 miesiąca chyba też są.

karolina - aha, a co to za szkolenie jesli mozna wiedziec??
 
truskawka- 32 tydzień, termin mam na 6 października, jeszcze dwa dłuuugie miesiące... A kopniaki oczywiście są słodkie ;-) Dopóki nie trafiają w żebra :-D Ach i będzie dziewczynka ;-)

Jaka paskudna dziś pogoda, leje od rana.. I taka senna aura..
 
Teraz będzie 2 klasa. Zmieniłam szkołę na bliższą, żeby zaoszczędzić 2-3 godziny.
Moja mama powiedziała, że jeszcze możemy zrobić tak, że zacznę normalnie, a jak poczuje, że nie dam rady tak to skorzystamy z zaświadczenia i postaramy się o indywidualne. Co o tym sądzicie?
 
andzioszka:) powiem Ci,że lepiej będzie Ci wrócić do normalnego toku nauczania:) jeśli mama sama zdeklarowała się,że z dzidzią zostanie to czemu nie skorzystać? normalna szkoła to normalna szkoła...i zostanie Ci trochę z dzieciństwa, bo liceum to fajna sprawa..:)
 
reklama
Do góry