reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam:)

dorom- no to pewnie lada chwila urodzisz:tak: Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, na pewno będzie:tak:

umi- napisz co tam u Ciebie ,jak się czujesz:-p no my mamy cyrki bo mlody nie chce butelki jeść ,ale muszę być konsekwentna:tak:

Magda- jak ja bym chciała do liceum wrócić:zawstydzona/y:

olena- kuruj się,dobrze,że karmisz:tak: Ja na razie nie mogę chociaż bardzo bym chciała, ale ściągam regularnie zeby mój Ludwiś potem miał swoje ukochane mleczko:-p

wczoraj dałam młodemu marchewkę, nawet jadł:-p Tylko potem cała ja byłam w tej marchewce i on też:-p;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jejku,mnie tu jeszcze z 29 dni do porodu zostało,a tu dziewczynom po 4:) mnie juz troche ciezko,macice mam wysoko,brzuch sie jeszcze nie obnizył,źle mi sie oddycha:(zgaga chce mnie zabic:(no niefajnie:(
 
No to mnie mój lekarz dobił pytam sie go kiedy moge sie spodziewac porodu on mi na to ze nie ma pojecia a co najlepsze nastepna wizyte mam na poniedziałek czyli po termini. No to bedzie tak jak mówiłam 3 maj a mój kacperek sobie wyjdzie... to po maturach. No nic jakos to przezyje. Potem wam poodpisuje bo zaraz bede miała gosci. A co najwazniejsze nereczka jest nadal powiekszona ale tak jak i przedtem wiec jest narazie ok. Przynajmniej jedna pozytywna wiadomosc....
 
Jeszcze nie urodziłam. :-p

Olena - Torba spakowana. :tak: Pomyśle nad tymi oknami. :-p
Mieszkam właśnie w Swarzedzu. :tak: A rodzić będę w szpital na Raszei. Też rodziłaś w P-ń?

pola997 - Dzięki. ;-) Strasznie się denerwuje.

Layla - Zleci Ci bardzo szybko ten miesiąc :tak: Uwierz mi. Mi strasznie szybko zleciał. Teraz ten ost. tydzień jedynie mi się ciągnie. :-p Ale jakoś daje rade. Brzuszek mam już niżej, wiec o wiele lepiej mi się oddycha, ale ze zgaga walcze nadal. :tak: Trzymam kciuki za Ciebie, dasz rade. :tak:

Umi2 - Kurcze, to nie ciekawie. :confused2: Akurat dzień przed matrką? :confused2:
Mi Ginekolog powiedział że mój Mały jest już gotowy i mam się przygotować dziś... jutro... Tymbardziej ze mnóstwo skurczy na ktg miałam. :tak:
Ciesze się że z Kacperkiem lepiej. :tak: Damy rade. :tak:
 
dorom5 no ja sie smieje ze mój mały wyjdzie na same matury albo dzien przed ich rozpoczeciem chociaz za bardzo mi nie do smiechu. Kurcze tez mam rozwarcie na jeden palec od tamtego tyg wiec czemu ten mały nie chce wyjść:confused2: chyba mnie nie lubi:-pTo urodz szybciej bo chce wiedziec co i jak potem bedzie mi łatwiej:-pja juz sie doczekac nie moge jak urodzisz.
Layla jak ci brzuszek zejdzie troche w dół to zgagi beda sporadyczne przynajmniej ja tak mam:-)
pola997 Ludwiczek wie co dobre :-) Ciesz sie ze woli twoje mleczko niz butelkowe:-p
Olena262 Nie u wszystkich te metody działają:-p a szkoda:-p
 
a ja mysle ze niektore osoby tak glosno chca powiedziec swoje zdanie ze az przestaje byc slyszalne i malo kogo obchodzi, sa ludzie i "ludzie" drugimi nie nalzezy sie przejmowac pozdrawiam Loravandrel
 
Hej dziewczyny, ja mam 19 lat i jestem w 4-5 tygodniu ciąży, nie rozpaczam z tego powodu a jestem wręcz szczęśliwa:) Tylko jeden mój problem- fajki w ogóle nie mam wstrętu i palę jak smok, nie umiem sama się ograniczyć- może któraś z was zna jakiś lek lub sposób który nie wpływałby źle na dzidzię żeby rzucić? Sama po prostu nie dam rady, muszę się czymś wspomóc.
Pozdrawiam Was serdecznie :-)
 
no i po co napadacie? nie wolno mi mieć własnego odrębnego zdania? nie mówię, że kogoś potępiam za to, że jest w ciąży, ale mnie osobiście byłoby wstyd np. przed swoimi rodzicami, a wy róbcie co chcecie!
i jak ktoś nie umie zinterpretować słowa "osobiście" to w ogóle nie mam słów XD
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiek sie liczy ale to co mamy w glowie lepiej okazac sie odpowiedzialna i wychowac dzidziusia niz usunac ciaze lub oddac. Damy rade :) Ja juz nie moge sie doczekac :)

dobrze powiedziane, niektore maja 30 lat i pusto w glowach
wstyd to usunac lub sie nie przyznac i zostawic, biorac w rece sprawe postanowic wychowac to jest odwaga.
 
Do góry