reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dorom a jakies inne jeszcze macie propozycje imienia? Ja to raczej nakłaniałam T na to imię, ale właśnie bardzo się podoba i musiałam postawić na swoim;-)
 
Witam. Polniaczek już jest w domku.

Gratuluję synka, ja z kolei przeczuwałam,że będzie córa i jest :-D. I co do tego gadania,u mnie się sprawdziło,wyglądałąm jak gów*o
 
Dorom Nie mogło być inaczej:) Nasze pociechy beda sie razem samochodami bawic:). Ja tez byłam pewna ze bedzie synek odkad dowiedziałam sie ze w ciazy jestem:)

Ja wpadam na chwileczke zeby życzyc Wam Zdrowych Spokojnych I Wesołych Świąt. Aby w Waszych domach nigdy nie zabrakło miłości i ciepłych uczuc, a także uśmiechu waszych pociech:-)
 
Dorom pytałaś się o moją nogę...ogólnie symuluję,że mnie boli żebym mogła się obijać jak nikogo w domku nie ma to łażę bez kuli,chociaż nie powiem,że czasem zaboli,ale e tam:-D. Moja mama jak mnie raz przyfilowała to stwierdziła,że noga mi się nie zrośnie i będą mi ją łamać na żywca,ale nie wierzę w to:-p.

Ile Rydzyk ma moherów, ilu w Sejmie jest frajerów. Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił. Ile Lepper ma wyroków, tyle szczęścia w Nowym Roku! Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie, prezentów ile słoń uniesie. Szczęścia większego niż Pałac Kultury, przygód ciekawszych niż szkolne lektury. Życia dłuższego niż włoskie spaghetti, snów kolorowych jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej niż tort A przede wszystkim Wesołych Świąt!:-D
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzę Wam wszystkich marzeń spełnienia
Smacznego karpika,
tłustego śledzika,
barszczyku czerwonego,
a pod choinką prezentu pięknego.
Dużo szczęścia, zdrowia i radości

życzy...Madzia:*






 
Z okazji świąt życzę Wam tego by były one takie jak sobie wymarzycie.
Ciepłe,rodzinne,nie zapomniane...
Oby każda z Was była szczęśliwa nie tylko przez te kilka dni...
Ale aby uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy.
Dużo zdrówka i miłości dla Was i Waszych rodzin.
I spełnienie wszystkich marzeń.
 
Kochane wpladma Wam tylko zyczyc Wesołych Świat:-) pociechy z dzieciaczkow:-)

Dorom gratuluje synka:-)

A ja wlasnie skoczylam 3 tom ksiazki:-Dwiec teraz mam czas na forum:-p:-p
 
reklama
Ja tylko na chwilkę.
Chciałam życzyć wam wszystkim Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby wszystkim wam układalo się jak najlepiej, by dzieci były silne i niczego im nie zabrakło, by ten rok był lepszy niż poprzedni. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
 
Do góry