reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wiesz ja mam tylko rękę do pieczenia ciast,więc może dlatego. A ten spray do noska nazywa się: EUPHORBIUM.

Galareciu,a co do kwest pieniążków mogłaś od razu porozmawiać,ale i tak nadal twierdzę,że jest ten Twój ślubny. Może i chciał dobrze,mówiąc,że gdybyś była brzydka i gruba to by Cie zostawił...to co będzie za X lat???? Ale ważne,że choć troszkę doszliście do porozumienia:tak:
 
reklama
BlackWizard - Twojej Kruszynce coś się nie spieszy do rodziców :happy: Dobrze jej tam w brzuszku.
Chwilami - Ja tam uwielbiam święta. Chociaż nie mówie, bo każdemu udziela się napięcie przedświąteczne. Ale fakt że jutro jest Wigilia, spotkanie z najbliższymi to takie inne niż codzienne życie :happy:
Galareciu - To gratuluje odwagi :happy: Teraz miejmy najdzieje że będzie tylko z górki.
Umi2 - A Ty się tak nie przemęczaj! :dry:

Ja lece jeszcze posprzątać łazienke :dry:
 
GalareciaTrzymam kciuki zeby było dobrze:-)
Firanka Uśiwadomiłas mi cos waznego:-p mój T. gdy mu mówie ze jestem gruba i brzydka to twierdzi ze gdyby tak było to by ze mna nie był czyli tekst meża Galareci:-p no tak t jak bde miec zmarszczki to mnie w tyłek kopnie:-p musze mu uswiadomic ze sie myli:-p
Asiowo Oj biedna, ja juz nie pamietam jaki to ból gdy mam @ eh trzymam jesie z dnia na dzien bedzie lepiej.
dorom5 Sprzątaj sprzataj ale nie przesadzaj:-p
 
Umi ja nie chciałam siać jakiegoś zamętu...po prostu,tak mi się nasunęło,bo M. gdy jeszcze byliśmy ze sobą mówił,że kocha we mnie wszystko,nawet sadło i rozstępy i jak dla niego zawsze będę piękna i mam nie przesadzać z użalaniem się nad swoim wyglądem bo on mnie kocha jaką jestem,a nie za to jak wyglądam...
 
A'propo rozstępów, brzuszek mi ostatnio rośnie w zaskakująco szybkim tempie, oby mi rozstępny się nie porobiły :dry: Mam olejek na rozstępy (Właściwie przeciwko), ale nie smaruje się nim, wolałabym jakiś balsam, lepiej zapobiegać niż pozwolić sie porozciągac skórze :dry: Może któraś zna jakiś dobry, sprawdzony? :confused:

Firanka, a jak u Ciebie poznańskie przygotowania do świąt? :happy:

Aaaaaa! :-D O 15 mam dzis wizyte u Ginekologa <hura> :-) 3majcie kciuki żebym się płci dowiedziała :-)
 
Dorom ja się obijam,jak mama wychodzi gdzieś i zostawia coś na gazie to pilnuję,bo o kulach byłoby mi ciężko zrobić cokolwiek. Co do rozstępów ja używałąm flissanu i ziajki oraz bardzo drogiej mustelli i nic mi nie dało jestem cała w rozstępach:-(. Kumpela używała tylko i wyłącznie oliwki dla dzieci,i oliwy z oliwek i nie ma ani jednego rozstępu...ja wiem z włąsnego doświadczenia,że jeżeli skóra ma tendencję to i takj wyjdą...
 
Łeee, faktycznie bo Ty o kulach :-(
Długo jeszcze tak musisz się męczyć Biedulko? :-(

No skoro tak mowisz, to pewnie tak jest :dry: Codziennie ogladam brzuszek i szukam gdzie ten pierwszy rozstęp, heh. Oby go nie było, skoro Twojej znajomej nie powychodzily tzn. że mam szanse :happy:
 
ja smarowalam brzuch i piersi oliwka w zelu a reszty mi sie nie chcialo- na brzuchu ani jednego a za to wszedzie indziej są...temu sie chyba wiec nie da zapobiec-...a pamietacie jak ktoras pisala do sheppy o jakims kremie na blizny??? skoro jest taki dobry to moze na rozstepy pomoze...skoro rozjasnia i zmniejsza blizny.-to powinien pomoc tez na rozstepy......tylko jak to sie nazywalo contratubex czy cos....

moja mala jeszcze nie zaszczepiona...dopiero w poniedzilaek pekla jej blizna od gruzlicy...wiec mamy szczepienie w wigilie!!! to prawda ze kluja teraz dzieci 3 razy!!!!???? mam nadzieje ze dobrze zniesie to klucie bo inaczej swieta beda smutne....jesli ona bedzie smutna i marudzaca....
ja tam swiatnie lubie ---nie ma w nich nic prawdziwego--moja mama zawsze klnie ze ich nienawidzi bo sie tylko styra jak kon....a juz najbardziej to nie lubie dzielic sie oplatkiem!!

czy wasze dziecki tez maja /mialay cieminiuche??
 
Kaska19,to ja pisałam o tej masci contractubex na blizne po ugryzieniu mojej córci przez psa.Na rozstepy jest rewelacyjna,jak chodziłam wiecej na siłke i schudłam,to tez sie nią smarowałam,jednak jest ona bardzo droga i starczy Ci na jedno do trzech uzyc(a koszt jednej to 30 kilka zł).Ale jest super.
Polecam jeszcze masc cepan,bez recepty,koszt ok.12 zł,ale duzo wieksza tubka.Tez dobra

pozdrawiam
 
reklama
OOO rozstepy cos dla mnie. Ja mam ich mase:zawstydzona/y: chyba spróbuje tej masci bo nawet jak próbowałam opalac te okropne rozstepy ( oczywiscie przed ciaza to sie opalałam owszem, ale na ciele zostawał mi biały szlak dróg :-( )

A wiecie cos moze co to moze byc ze jak długo stoje albo ide nawet ni długo tylko przez 5 min to czuje bolesne mrowienie w stopie i łydce. Myslałam ze cos sobie nadwyrezyłam, ale jak posiedze z godzine to mi to przechodzi, normalnie nie moge przez to nic zrobic....
 
Do góry