reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja tylko wpadłam wam życzyć wesołych świąt :-) !!!

a i GALARECIA jestem z Ciebie dumna że w końcu się postawiłaś :-) zuch dziewczyna :-)
 
reklama
Hej dziewczyny!

U mnie kompletny brak czasu na dosłownie wszystko. Nawet do komputera nie mam chwili usiąść, co u mnie jest rzadkością :-).

Zaglądam głównie po to, żeby życzyć Wam wszystkim zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze i PRZEDE WSZYSTKIM pociechy z Waszych maleństw :-).

A za mnie trzymajcie kciuki, żeby mnie nie chwyciło jutro, no chyba że już po pasterce :-D
 
Witam sa tu jakies młode mamusie z Legionowa??
ja mam 18 lat i 6 miesiecznego synka... I jak sie to potwierdzi to nastepne jest w drodze.. Moze jakos damy rade..
 
Dziewczyny ja wpadam sie pochwalic ze dostałam ciuszki od cioci mojego T. Są takie śliczne i malutkie ze sobie nie wyobrazacie. Znaczy napewno sobie wyobrazacie, ale jestem tak podekscytowana ze szok. Nawet nie myslałam ze dziecko moze byc takie malutkie. Eh zmykam bo głupoty pisze odezwe sie póxniej jak troche ochłone
:-):-):-):-):-):-):-)
Dorom I jak tam u lekarza
 
Hej.
Widzę, że u was przygotowania do świąt ida pełną parą, bo coś pustki totalne. U mnie na Wigilię szykowania nie ma, bo jedziemy do moich dziadków. A tak poza tym to już ciasta popieczone i już wszystko praktycznie porobione.
U mnie nie za ciekawie, bo mały chory, zapalenie oskrzeli ma. Aż mnie zszokowało, bo nawet gorączki nie miał. Dopiero w pon zaczął lekko pokasływać, wczoraj już dosyć mocno, no i wczoraj byłam z nim u lekarza. Prawie 60 zł zostawiłam w aptece:-( A co najśmieszniejsze to on wcale nie wygląda na chorego, bo lata i wścieka się, wesoły jest i dzisiaj jak wstał rano koło 8.30 tak jeszcze nie spał od tamtej pory.
Galarecia gratuluję decyzji. Mam nadzieję , że teraz będzie już tylko lepiej.
umi2 ja też mam okropne rozstępy. Może nie jest ich bardzo dużo, ale są bardzo głębokie i chyba nigy mi nie znikną. Niektórzy już tak mają. A w gruncie rzeczy wyskoczyły mi dopiero gdzieś w ostatnich 2-3 mies.
Życzę wam wszystkim wesołych Świąt!
 
Dziewczyny!
Bedę miała - SYNKA! ! ! :-D:-D:-D
Jestem taka szczęśliwa! :-)

Życze Wam wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT! :-)

1-WESOYCH-WIT--6059.gif
 
lenka87 - Dziękuje! :-)
Od początku miałam przeczucie że będzie chłopczyk :-) Każdy mi mówił że jeżeli będzie dziewczynka, to będzie mi odbierała urode :-) Ale zrobiła mi się ładna cera, mocniejsze włosy i paznokcie :-) Takie przesądy - ale ja w nie wierze! :happy:
Dzisiaj nie potrafie przestać się uśmiechać! :-)
A Ty w którym tygodniu jesteś? Bo nie widze suwaczka.
 
czessc dziewczyny......jestem u mamy na wigilie wiec do was zagladam, ale pewnie marne szanse ze was tu zastane,,,,

a tak za wami tesknie:-(

wesolych swiat:-)
 
reklama
Do góry