reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No moje drogie traz juz moga dosiasc sie na to forum na troche dluzej na cale szczescie.Bylam dzis z moja mala u pediatry zeby ja zwazyc i zobaczyc co z jej katarem i okazalo sie ze najprawdopodobniej ma alergie ale musimy poczekac jeszcze troche zeby zrobic testy.Bylam tez u ginekologa bo martwilo mnie ze tak dlugo nie dostalam okresu no i dal mi jakis zastrzyk po ktorym krwawie dosc mocno podobno ma tak byc dzis caly dzien i jutro a do tego tabletki antykoncepcyjne.A z tym krwawieniem to nawet w pologu krwawilam mniej i sie lepiej czulam niz teraz
 
reklama
Cześć Wam wszystkim. Dzięki za przyjęcie mnie do grona wtajemniczonych. Jakoś mi się pisanie nie klei. Po ostatnich dniach mam padnięty humor.
Ko0szmarku Bardzo mi przykro, że Ines mysiała zetknąć się ze szpitalem tak szybko. Wiem co przeżywasz, ale dobrze że jest lepiej z tą torbielą... Mareczek ma torbiel na jąderkach ale to dwie różne rzeczy... Ważne żebyś TY teraz się trzymała.

Jeszcze nie rozmawiałam z mężem. Nie wiem jak to będzie. Ciężko by mi było gozostawić, nawet na jakiś czas... Najbardziej martei mnie jego zachowanie przy kolegach... Wtedy gra ważniejszego pana domu. A wczoraj samym "wyproszeniem" bym się nie martwiiła, tylko jak ukroic chlebka albo wędlinki to nakazuje i nie ważne że w tym czasie karmię małego... Nie chciałam zbytnio się kłucic przy jego koledzxe, bo to super gość, rozumie że mamy dzieci i chciał jak najszybciej skończyć imprezę, a mój S stwierdził że namawiałam /karola by już sobie poszedł.
 
Tak wiec dziewczyny narazie to musze sie z tym przespac jeszcze pare nocy:-) Ale mysle, ze skoro ten "moj" EL. interesuje sie Maleństwem teraz i od poczatku pomaga rowniez finansowo( np za wizyty u lekarzy ), dzwoni codziennie itd to narazie wstrzymam sie o alimenty zobaczymy co bedzie po porodzie. A nazwisko Femme jak powiedzialas mozna zmienic, masz racje.

Bo EL. przylatuje do mnie na tydzien we wrzesniu tak pod sam koniec mam nadzieje ze Mała juz bedzie, a potem w tym roku jeszcze 3 razy ma urlop. a W NR zobaczymy...no i yeraz we wrzesniu mamy sie dogadac mniej wiecje jak to bedzie wygladalo. Bo rozstalismy sie bez wielkiej klotni tylko w wielkim zaskoczeniu dla mnie. No i on mnie prosil o czas. Ale to pogmatwane.
 
Cześć Wam wszystkim. Dzięki za przyjęcie mnie do grona wtajemniczonych. Jakoś mi się pisanie nie klei. Po ostatnich dniach mam padnięty humor.
Ko0szmarku Bardzo mi przykro, że Ines mysiała zetknąć się ze szpitalem tak szybko. Wiem co przeżywasz, ale dobrze że jest lepiej z tą torbielą... Mareczek ma torbiel na jąderkach ale to dwie różne rzeczy... Ważne żebyś TY teraz się trzymała.

Jeszcze nie rozmawiałam z mężem. Nie wiem jak to będzie. Ciężko by mi było gozostawić, nawet na jakiś czas... Najbardziej martei mnie jego zachowanie przy kolegach... Wtedy gra ważniejszego pana domu. A wczoraj samym "wyproszeniem" bym się nie martwiiła, tylko jak ukroic chlebka albo wędlinki to nakazuje i nie ważne że w tym czasie karmię małego... Nie chciałam zbytnio się kłucic przy jego koledzxe, bo to super gość, rozumie że mamy dzieci i chciał jak najszybciej skończyć imprezę, a mój S stwierdził że namawiałam /karola by już sobie poszedł.
Ewi 44 to naprawde przykre ale mysle ze jak usiadziecie sobie spokojnie bez zadnych gosci i porozmawiacie to bedzie dobrze.Też tak kiedyś miałam ale teraz jest już ok:-)Główka do góry.Musi być ok
 
mamamartynki czesc, przykro, ze Twoja Matynka m jkies problemy ze zdowkiem, ale mniejmy nadzieje ze to nic serioes. Moja kupela ma 5 letnia corcie i ona od niemowlaka lapala latwo rozne infekcje w koncu si eokazalo ze jest alergikiem. Duzo w ogole sie o tym teraz slyszy, czy mi si ewydaje czy coraz wiecej dzieci ma alergie. 3mam kciuki ze sie wykuruje Twoja córcia szybko.

EWI44 witaj, przykro mi, mam nadzieje ze w koncu dogadacie sie. Moze wlasnie jak mamamartynki pisze trzeba znalezc czas i spokojnie porozmawiac. Osobiscie uwazam, ze nic sie nie stanie jesli mu przy koledze powiedz sam pokroj wedlinke bo karmie.
 
baswes bez stresu to tylko alergia :) sama jestem alergiczka i ma to pewnie po mnie bedzie sobie pila do czaso testu zyrtek i spokos.A poza tym na dlugi weekend bylismy na wsi i cale 3 dni paladlo wiec moze wiesz od tego tez troche ogolnie to dostala krople do noska i zyrtek i jest looz
 
KASIA no teraz doszły nowe mamy a tak to chyba 1 byłaś:-p kurde ja już nie mogę się doczekać ... ! :-p

W ogóle tak zdjęcia przeglądałam i NETGIRL omg jaki ty malutki brzuszek miałaś przed samym porodem :-p też chce taki :-)

A ja leże i myślę co by tu zjeść i nic mi do głowy nie przychodzi :/:-p
 
Polna hehe, a teraz niezłe tempo, ale to fajnie :) mi się podoba ...

mamamartynki współczuję, ja też mam okres ... i zdycham, a do pracy jeździć muszę
 
Aniula no patrz a ja powinnam dostac 4 dni temu i nadal nie mam -chyba to ten stres wspomaga to opoznianie :sorry2:

Ewi wiesz Twoj maz jest chamski-bez urazy !! ja bym nie wytrzymala na Twoim miejscu :no: wez z Nim pogadaj niech tak sie do Ciebie nie odzywa,mogl przeciez powiedziec Ci wczesniej ze przyjdzie kolega i robia sobie taki meski wieczor ,nawet mogl wczesniej ruszyc dupsko i przygotowac cos do jedzenia :crazy:
 
reklama
Do góry