reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ale nadrukowałyście :-p ja na chwilę wpadłam bo Kubie śniadanie do pracy robiłam żeby się wyrobił to się rozbudziłam więc coś skrobne i idę dalej spać :-p pewnie o 13 jakoś wpadnę znowu :-p


hoho kto się pokazał :-) hello SNOOPY :-) a dobrze kopens w dupe dla J i bierz się za marynarza :-D:-) 3maj się maleńka ;-)(jak Cię na nk znaleźć bo ciekawa jestem jak mała wygląda ! ;-))

EWI - popieram słowa Netgirl ... dupek z tego Twojego ... jak dla mnie czas wyjaśnic conieco przecież tak nie może być ...:crazy:

BASWES - tutaj 99% nas ma jakieś problemy ale zazwyczaj się układa :-) będzie dobrze :-)


NETGIRL - a ty się o dzidzię starasz ?! :-)

FIRANKA - no już się martwiłam co z Tobą ;-)

teraz jeszcze musi się CHWILAMI znaleźć bo długo jej już nie ma :baffled:
 
reklama
Dzień dobry z rana.Widze,że wy chyba tak na serio z tym koszmarkiem.Napewno wszystko ok.Jeśli już urodziła to na pewno cieszy się maluchem i niedługo wróci.A może ma awarie internetu lub brak kasy na komie a może jest z nami pod innym nikiem
netirl powodzenia w staraniach o drugą dzidzie
 
Ostatnia edycja:
Netgirl,oj zatrzymała bym Cię...to się nazywa ujęcie obywatelskie i jedziemy na zajezdnię i czekamy na przyjazd policji w celu potwierdzenia danych,a jeśli byś zaczęła szopki odstawiać to zatrzymuję pojazd na Twój koszt. A co do legitki to jak zapomnisz legitki a masz bilet to masz 7 dni na doniesienie i wtedy płacisz tylko koszty manipulacyjne np w Poznaniu 16 złotych.
 
Mikusia no pracę mam fajną ale po buzi idzie dostać i to równo... No ja strat nie jestem w stanie nadrobić przy Nicole...tak,że wiesz...
 
Firanka ale mnie zszokowalas:-Dja nie wiedzialam, ze kobiety tez moga byc kanarami:tak:u mnie to zazwyczaj jezdza stare dziady(nie obrazajac nikogo):tak: wredne chamy.. naprawde chyba tylko z 2 razy spotkalam sie z normlanym czlowiekiem.. a tak to stoja w tych swoich czapkachz daszkiem i niebieskich kurtkach na przystanku i mysla, ze sa Bogiem w tym autobusie.. najbardziej wkurzali mnie Ci co pakowali sie do busa do ktorego juz nie mozna bylo wejsc:crazy:koszmar..

Mamamartynki nasza Koszmarnica urodzila juz z jakis miesiac temu.. a teraz nam zniknela..

Mikusa nie masz za co dziekowac:tak:zasluzylas sobie:-)z tego co wiem to Ewi tez powinna miec juz dostep..
 
Ja nie wiem jak to dziś ze mną będzie na tym forum ale postaram się od czasu do czasu zajrzec a jak mała uśnie to napewno przyjdę.Bo od kiedy zaczeła chodzić to by tylko na dworzu była i to tylko na nogach.Mówie wam nabiegam sie przy niej niesamowicie.A dziś też przydało by się ogarnąć trochw e pokoju bo mnie już moja matka denerwuje.Ciągle jej coś nie pasuje w moim pokoju i w ogóle.A to za grubo ubieram martyne a to cos innego.A tak poza tym to moja mała kruszynka jest taki tulcioch ze tylko rece i sie tuli.Więc prepraszam na jakiś czas.


baska201 to mowie ze cieszy sie maluchem i niedlugo wroci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeju od wczoraj nwieczora i tyle stron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) chyba nie macie co robic dziewczyny, wszystko przeczytalam ale juz mi sie pomieszalo, wiec nic nie odpisze, tylko sie zamelduje! :)
 
Dzień dobry Młode Mamy! te obecne i te przyszłe :D

netgirl ano Wiki woli oglądać bajki hehe - chciałabyś kolejne maleństwo już? :)

Polna z zakupami tak czasami jest, ale bywa, że te nie planowane są super :D
Parówki to i Wiki lubi wcinać, ale nie za często - raz na jakiś czas hehe

mamamartynki hehe, poczekaj ... niuńka jak podrośnie tak do wieku małej,
to jeszcze więcej będzie Jej wszędzie :D teraz jest luz, serio :p
 
Dzień doberek wszystkim Mamusiom:-)...ale z Was ranne ptaszki. Ja wstałam pol godz temu...Ciekawe jak ja taki spioch dam rade jak sie pojawi moja Mała :confused:
hej snoppy odnosnie alimentow ( zreszta to tez pyt do reszty mam), bo jak narazie umowilam sie z "moim" ze bedzie wysylal pieniazki dobrowolnie i tak tez robi juz teraz, ale mowia mi, ze to zawsze lepiej miec prawnie zatwierdzone. Ale ja nie rozumiem czy to ma pozniej jakis wplyw np na to co dziecku sie nalezy PO tacie ( w razie tfu tfu nieszczesliwego...)czy nie wystarczy, ze jest w akcie urodzenia? I Maleńswto bedzie miala łączone nazwisko.

PS
suwaczek sobie zrobilam na koncoweczke :)
 
reklama
Do góry