reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heh to dobrze :tak: fajnie ze Ci mala tak spi ladnie jeju to dar jak maluszki sa takie grzeczne hehe nieraz to potrafia caly dzien nie spac ale sa tez takie ze jak nie spia to poprostu leza i ogladaja sufi hihi i wystarczy przekladac w inne miejsca a one spokojnie zwiedzaja :-pa czasem ledwo oczka otworzy to RYYYK hehe ojeju no ale cuz chcemy to mamy :tak: oby wszystkie zdrowe byly
 
reklama
heh to dobrze :tak: fajnie ze Ci mala tak spi ladnie jeju to dar jak maluszki sa takie grzeczne hehe nieraz to potrafia caly dzien nie spac ale sa tez takie ze jak nie spia to poprostu leza i ogladaja sufi hihi i wystarczy przekladac w inne miejsca a one spokojnie zwiedzaja :-pa czasem ledwo oczka otworzy to RYYYK hehe ojeju no ale cuz chcemy to mamy :tak: oby wszystkie zdrowe byly
no... nasza nam pokazala ze wszytko potrafi...:-p bo juz to wszystko z nia przezylam:-)
juz pupcia czysta i wisi na cycu:-p pewnie zaraz znow narobi:-p
dzis zdazylam wszystko w domku porobic... nawet obiad:-) ale zjesc go juz nie zdazylam:-D
 
hehe no prosze jaka zaradna mamusia hihi tylko podziwiac ja jeszcze nie urodzilam a burdel w domu hehe zamiast sprzatniete na blysk hehe :-) a jak z waga ? patrzylas ile Ci juz spadlo ? i jak brzusio wyglada widac ze sie wskakuje ?
 
Asiowo widze, ze nasze panny podobne.. Lena tez zasypaiala obkupkana, ale nie spala potem dluzej niz 30 min:-)
Teraz Lena nauczyla sie cichaczem robic kupki:-D udaje, ze cos robi.. a tak strasznie sie wczuwa:-D:-D
A co do pepuszka to zadzwon potem jakby co:-)przynajmniej bedziesz ostrozniejsza..a w ogole Ci lekarze to sa do dupy.. :tak:najlepiej obwiniac matke o wszytsko itp.. :-)ahh szkoda slow;-)
 
basiu masz racje co do lekarzy szlak mnie trafia jak chodze bo teraz mam trzech i kazdy diagnozuje mnie inaczej i wez tu wiedz ktory ma racje niby mowia podobnie ale kazdy ma na moj temat inne zdanie cholery mozna dostac a ja zamiast wychodzic od nich spokojna to mam kurwice bo nie wiem ktorego sluchac zobacze co mi dzis powiedza jak mi wcisnie ze to czop leci a nie wody to chyba mu wygarne bo w szpitalu wylecial czop a pielegniarka pyta a to z wodami leci ? a ja kurwicy dostalam bo widzi co jest na podpasce specjamnie zostawilam skad mam kur*** wiedziec czy to z wodami leci czuje ze cos leci i tyle ale teraz juz jestem pewna ze sacza sie wody
 
Koszmarku, nie denerwuj się, złość piękności szkodzi :tak:
Miejmy nadzieję, że jak dziś pójdziesz, to się coś wyjaśni, może coś zdecydują.
Ehh... już myślałam, że mi się upiecze... prawie do ósmego miesiąca nie miałam ani jednego rozstępu... a od paru dni tyle mi się porobiło, że masakra, jak na to patrzę... one póżniej nie znikają, to jest najgorsze. Wiecie, ja zawsze byłam przy kości i brzucha na wierzch nigdy nie wystawiałam, ale sam fakt, że one tam są... mój R. mówi, że "co z tego?"... taaa... cwany, bo jest chudy jak patyk :-)

 
Koszmarku to zbieraj sie na izbe i pokaz im podpaske..
a lekarze to szkoda slow.. Mi pediatra kiedys powiedziala, ze to przeze mnie Lenka ma klopoty z kupa, bo nie chce karmic jej piersia:wściekła/y:a ja nie moglam poprostu - te glupie baby nic nie rozumialy, co sie do nich moiwlo:wściekła/y:
 
ehh... szkoda gadac:-p nasza słuzba zdrowia juz taka jest:confused:
Mała znów zasneła, moge zjec obiadek:-)
a waga niestety... 12 kg na - i sie zatrzymało narazie:eek: choc pewnie teraz jak bede sama z małą to dalej bedzie spadac;-) a brzusio... bardzo podobny do tego sprzed ciązy, z tymze wtedy byl troszkę jędrniejszy:-p ale co tam... i tak sie dobrze juz czuje:-) podobam sie sama sobie mimo wiekszego rozmiaru, rozstępów i miekkiego brzuszka..:-p teraz juz jestem mamą... a mama musi wyglądac:-p hehe....:-D
 
karolina ja na szczescie nie mam rozstepow ale nie ciesze sie bo niby kiedy sie chudnie po ciazy to tez wychodza hehe :-( a co go giniecia rozstepow to zalezy od skory mi np na biodrach zanikly i na piersiach tez zanikaja mowia tez ze niby rozstep sie nie opala a mi zawsze sie opalaja tylko sa troszke ciemniejsze ale bynajmniej sie nie rzuca tak strasznie bo nie sa ani biale ani sine tylko mocniej brazowe niz reszta skory u Ciebie moze tez zmalaje albo zejda po ciazy to jak z porodem kazdy reaguje inaczej :-p
asiowo no pewnie najwazniejsze jesli Ty sie dobrze czujesz a 12kg to sporo spadlo nie ma co narzekac ja mam kupiony karnet na silownie takze mam nadzieje ze brzuch dojdzie mi tez w miare szybko a poza tym ja mam w nawyku robienie brzuszkow hehe moze dlatego ze jezdze konno 8lat i rowery bieganie brzuszki mam w nawyku hehe a moze tez przez silownie tego mojego :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiowo chcialabym miec takie podejscie jak Ty:-) ja odkad zaszlamw ciaze nie podobam sie sobie za nic:wściekła/y:patrzec nie moge.. brzuch niby ten sam co przed ciaza.. moze z 3 cm wiecejw pasie ale mam na dole skore rozciagnieta - nie widac tego na pierwszy rzut oka ale ja sie z tym zle czuje.. do tego mam rozstepy na udach i na jednej piersi:eek::confused:( tu sie nie dziwie, bo z A75 skoczylam na D75) niezle co:-D:-Dno i na brzuchu ale te zbaldy calkiem.. tylko na poersi mam taki siny i nie moge z nim nic zrobic..a do mojej wagi sprzed ciazy (47kg) brakuje mi jeszcze 3 kg i walcze z tym jak moge.:wściekła/y:
 
Do góry