reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hehe nie mam pojecia ;-) moze spedzaja niedziele ze swoimi polowkami hihi moj spi sobie :tak:asiowo jest u dziadkow miska pewnie z maluszkami wojuje :tak: chwilami moze odpoczywa po calym tyg zapierdzielu bo chyba dzis wolne:-p
 
reklama
No a mój w pracy, pewnie też by mnie tu nie było, gdyby siedział w domu. Taka beznadziejna pogoda, że ani to na spacer wyjść, ani nic... ehh... a jak u Ciebie Koszmarku?

 
a u mnie Karolciu ciagle to samo czyli WYCZEKIWANIE ehhh ciagle bole itd z reszta pewnie czytalam co za objawy mam a tu nic sie nie rusza moj zaraz wyjezdza i pewnie przy porodzie nie bedzie...wszystko nie tak jak ma byc no ale nie ma co narzekac bo mowiaz ze zawsze moze byc gorzej..
 
przedwczoraj bylam w szpitalu znowu a jutro do lekarza bo chyba wody mi sie sacza ale bardzo malo i nie jestem pewna co to siuski napewno nie bo to z krwia leci
 
:-(no bola plecy krocze skurcze lekkie sa no i teraz jeszcze te wody (chyba) a w szpitalu w ogole lezalam 3 dni bo mala sie nie ruszala a do tego skurcze wyszly na ktg pozniej bylo ok tylko musze kontrolowac i ktg robic a jak tydzien po terminie nie urodze to chyba beda wywolywac ale to sie okaze jeszcze :-(
 
Jestem kobietki, ale pogoda u mnie taka ze chyba umre, masakra jakas, moj mezus z bratem pluskaja sie w basenie, a ja tylko patrze bo sobie nic na zmiane nie wzielam, przepisy wrzuce pozniej bo teraz jestem u mamy i nie mam ich tu
nocnykoszmar kurcze teraz sie tak meczysz to zebys chociaz porod mniala lekki
a co do dawania smoka, to czytalam w jakiejs gazecie typu "Rodzice" zeby nie dawac niemowlakom smoka bo moze odruch ssania zaniknac
 
reklama
madzik no zobaczymy co by nie bylo to nie umre chyba hehe lepiej nich to juz bedzie po bo oni w koncu zadecyduja cesarke :confused: a tego bym nie chciala ehhh a co do smoka to male doswiadczenie mam hehe jesli bedzie trzeba to pewnie dam poprostu trzeba wiedziec kiedy go zabrac
 
Ostatnia edycja:
Do góry