reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

MłodaMama- Za 13 lat?:szok: Jato patrze w ten sposób że ja będę miała 40 lat to będę miała już odchowane dzieci a ja sama nie będę jeszcze taka stara :-D
Idę spać bo padam. Dobranocka:rofl2:
 
reklama
Mlodamama-Dennis się boi mikolaka strasznie
Papitka-ja to samo mysle zeby na 40 odchowane miec...jak payrze na moich rodziców którzy mogli by juz miec fajne zycie a mecza się z malymi dziecmi....to nie...oboje zdecydowali się na dzieci po 30stce i co? Ojciec 10letnie blizniaki a matka 8 latek...mama sama mówi ze kocha malego nad zycie ale to juz bylo za późno na dziecko
 
happy- Moja mama miała nas rok po roku ale co z tego jak ja pierwsza a ona miała 34 lata. Teściowa moja A urodziła mając 21 lat , ale po ok 11 latach urodziła mu się sis i teraz zamiast mieć spokój, lata za 11-stolatką. Sama mnie przed tym ostrzega. I nie chciałabym się tak pakować.

Kuba zasmarkany, kaszel męczy go od 6. Posiedzi w domu dzisiaj.
 
Papitka no właśnie...wiadomo jak wpadne po 30stce to będzie ale świadomie nie chce mieć wiecej dzieci...dwoje to juz max.
Ide dzis z małym do logopedy poprawa jest spora...zobaczymy co mam powiedzą
 
Ja świadomie raczej sie nie zdecyduje, musialabym wpasc i wtedy chciałabym roznice okolo 10 ;-)

Bartek w przedszkolu, pije kawę i trzeba ogarnąć. Jak zawsze nie wiem co na obiad:nerd:
 
Hej.

Puscilam juz w piatek Maje do przedszkola, powiedzialam co mysle na ten temat i bedzie to poruszone 16ego. Notorycznie z naszej grupy sa chore dzieci w przedszkolu. A jakisnczas temu byla sytuacja ze jedna z mamus przyprowadzila synka z jelitowka i w gaciach mial kupe a ona jeszcze spytala czy pani B.go przebierzr czy ona ma to zrobic a one ze ok przebiora, a patrza a tam jak to prxy jelitowce a ta jeszcze ze to dzis dopieto drugi raz. Ja myslalam ze sie przewroce jak pani mi to powiedziala i pozytywnie mnie zaskoczyla ze stsnela po mojej stronie. Powiedzialam ze moge im dac zaswi od lekarza ze Maja ma tylko kaszel i nic poza tym. Ona moze miec alergie po mnie bo teraz wilgoc, plesnie a ja na to uczulona i sama od 3,5 tyg kaszel mam....

Ja nigdy nie chcialam miec dzieci "rok po roku" lub z inna ale mala roznica wieku. To nie dla mnie. I uklon w strone mam ktore maja dzieci z mala roznica wieku.

Moja mama jest po 40ce, dzieci niby odchowane bo najmlodszy konczy gimn ale mowi ze wolalaby miec maluszki teraz niz ich bo sa straszniiiiii. Nie moglabym juz mieszkac ze swoim rodzenstwem pod jednym dachem :p codziennie wojna to malo ppwiedziane. ;)

Dzis jade do kolezanki do szpitala bo lezy na patologi ciazy i zatrucie ciazowe podejrzewaja bo strasznie puchnie i woda sie zatrzymuje a termin na 4stycznia...

Obiad na szczescie z wczoraj mam, wiec dzis dzien dla mnie w koncu :D
 
Magda u mnir rok po roku tez odpada zawsze chcialam 3-5 lat riznicy...w sensie ze dopiero jak starsze wyjdzie z pieluch ido przedszkola pojdzie.

Z jelitiwka do przedszkola? Porazka!
 
reklama
Do góry