reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Hejka:)

My w domu niestety siedzimy bo P. ma zapalenie oskrzeli;/ jutro idziemy do kontroli a abtybiotyk ma do soboty. masakra w sobote pojechałam z nim do lekarza bo na szczęście był jeszcze jakis pediatra, nie podobał mi sie jego kaszel a tu proszę dobrze że pojechałam:( ale widać poprawe jestem dobrej myśli. Mikołaj udany dostał lego, zestaw policyjne a od nas samochód na sterowanie także na jakis czas spokój bo sie bawi:-D
olcia gratulacje!
happymum to super że Dennis robi postępy:) my też chodziliśmy do logopedy ale na razie przerwa, wymowę sz, cz ż juz opanował i stosuje ją w mowie i juz tak nie sepleni:)
paptka ja juz na szczęście przyzwyczaiłam się do nocek:) tylko rano ciężko zwlec się z łóżka tym bardziej że P. w domu bo chory a jak jest w przedszkolu to chociaz jeszcze troche można sobie pospać
 
Madzialena- fajnie że prezenty udane. Co do nocek to ja już półtora roku na trzy zmiany pracuję raz lepiej raz gorzej.
Właśnie wracam. Od jutra mamy podliczanie wszystkiego na koniec roku i nie ma produkcji do końca tygodnia. 7% premii zabrane no poprostu cudowne święta.
 
Ja cos pisze potem znikam :-/ brak czasu straszny
U nas roznicy 3 lata i poki co sie nie wypowiem czy to dobra roznics :-) ale wiecie pierwsza doba spedzona z Zuzka sam na sam :-) zapomnialam co to znaczy bycie matka ... :-) ale koochana jest

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Lenati- a co Zuza wyszla ze szpitala??? ;)

Papitka- na 3zmiany nie ogarnelabym tzn jakbym Majki nie miala to ok ale tak to nie mialabym jej z kim zostawic, procz nocki jak tatus jest ;) A zazwyczaj jak praca jest na 3zmiany to nie mozna sobie wybrac zmiany nam odpowiadajacej a szkoda, a Uk mialam tako wybor i robilam wtedy na druga zmiane tylko ;)

Mnie znowu piecze gardlo i mam zatkany nos:baffled:
Jeszcze pare spraw na glowe spadlo i poprostu mam az zoladek zacisniety z nerwow i spac w nocy nie moge. I sprawdzilo sie powiedzenie ze z rodzinka to tylko na zdjeciu najlepiej..... Porazka...
 
uploadfromtaptalk1449649392211.jpg Zuzka wyszla z Kardiologii ... Ale zachaczylismy o szpital u nas w miescie jeszcze na ' kilka dni ' . ale stad juz do domu jesli bedzie ok . :-) zakochalam sie na Maxa :* kochana jest .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1449649392211.jpg
    uploadfromtaptalk1449649392211.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 61
Lenati-super ze z małą lepiej!
Magda-duzo zdrówka!
Ja dzis do poloznej idę.Nareszcie! Od wczoraj mecza mnie bóle pleców i skurcze brzucha...mam nadzieje że to nie zwiastuje niczego złego...maly dostal sie do przedszkola uhh nareszcie spokój bo w domu to on sie nudzi
 
Lenati- super wieści!!! co za słodziak z niej ;-) A jaka do Natalii podobna :-D

Happy- zapewne juz macica sie rozciaga i stad te bole dokuczaja. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz i koniecznie napisz po wizycie :tak:
 
reklama
Lenati - Zuza przeurocza; *
happy - Daj znać jak po wizycie. Gratki przyjęcia do przedszkola.

Do 2 nie spałam Kuba na 16 do lekarza śpię jak stary dziad. nawet inhalacje grzecznie robi bo lżej. Mam nadzieje, że to nie oskrzela znowu.
W ogóle to miałam dostać @ w piątek a dostałam wczoraj, od 11 roku życia mam co 28 dni :/ a boli, że nawet siedzenie boli. A o usuwaniu tampony nie wspomnę. Pierwszy raz aż tak bardzo ją odczuwam.
 
Do góry