reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Papitka,młodziutka jeszcze jesteś najwyzej będzie większa różnica wiekowa miedzy dziećmi, moze za rok czy dwa sytacja się poprawi. Ja urodziłam Bartka mając 22,5 teraz mam prawie 27 i wiem ze gdybym wtedy nie wpadła do dzis bym się nie zdecydowała. Zawsze chciałam dziecko na 30 :-p moje koleżanki nadal bez dzieci, w związkach kilkuletnich ale o dzieciach nie mysla, czuje sie przy nich taka powazna.
Olcia, gratulacje;-)
 
Dziekuje :)

Co do dziecka po poronieniu bardzo chcialam ale stwierdzilismy ze poczekamy jeszcze wybudujemy sie do konca i wtedy :) Zuzia podrosnie a moze los nas zaskoczy wyjdzie wszystko w praniu :)
 
Olcia- gratulacje. Mi został egzamin państwowy praktyczny.

co do dziecka ja zawsze planowałam pierwsze w wieku 25 lat ale wyszło jak wyszło. Jednak różnica wieku mi została jak Kuba skończy 5 lat to już zostanie jedynakiem trudno się mówi.
 
Papitka a kiedy masz ? A teorie za ktorym razem zdalas?:)

A co do roznicy teraz mam inne podejscie i nie przeszkadza mi roznica wieku :) czy to 5lat czy 10lat :)
 
reklama
Hej hej ;)
Widzę że forum odżyło !! ;) jest co czytać , u nas Manio się smarka a Mati pomylił noc z dniem idzie spać 1 w nocy wstaje 10 rano a tym 2x się budzi na jedzenie 10 grudnia skończy 2 miesiące a je po 150ml i pewnie więcej by zjadł ale lekarz kazał dopajac wodą a nie rozpychac żołądek . Marudzi już mniej i ulewa znacznie mniej po tym mleku na skaze ale widać że nie bardzo mu smakuje i nie dziwie się bo smierdzi strasznie ;/

Wczoraj mieliśmy urodziny mojej babci 75 ;) i imprezę mikolajkowa manio świetnie się bawił chodź jak był na kolanach u Mikołaja to po minie było widać że nie jest zadowolony wyglądał jak by tam był za karę ;d ale nie płakał !!!

Ja drugie dziecko planowalam za 13 lat XD po co dwa lata i niunius jest z nami a mam lat 20 wszystko szybko ale jak patrzę na te skarby to nie zaluje heheheh ;)

Miłej nocki życzę ;
 
Do góry