reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Lenati dużo siły życzę!!! Wiem że traficie do najlepszego kardiochirurga w Polsce, który wyleczy kruszynke. Może nawet operacja wewn macicy będzie możliwa. Możliwe jest też to, żeby wada znikła. Znam taki przypadek szczęśliwy. Także 3 mam za to kciuki. Mam też nadzieję że wynik ryzyka zespołów jest sfałszowany właśnie przez wadę serduszka.. tule mocno :-*
I trzymam też kciuki za amniopunkcje!
 
reklama
lenayi-trzymam kciuki zeby wyniki z kazdym badaniem byly lepsze,

ja dostałam dzis bilans z przedszkola, wyszystkie wyniki na pozionie dobrym 26-36/60, zdolnosci manualne i ruchowwe na 36-50/60...ale mowa niestety tylko 16-26/60...wszystko dobrze ale mamy cwiczyć w domu mowe i uczyc ja wygladaja emocje i ich roznice...ogólnie wypadl dobrze na tle grupy ...jedynie ta mowa...
 
Lenati- ściskam Cię bardzo mocno i trzymam kciuki ;*

dziewczyny a powiedzcie mi coś na temat badania prenatalnego...jak to badanie wygląda , ile kosztuje i kiedy sie je robi?
 
reklama
Do góry