reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja sie zgadzam z happy, imie dziecka jeszcze rozumiem ale imie faceta to nie.. Wgl nie za ladnie to wyglada jak dla mnie. Zreszta wgl tatuaze w takich miejsach typu rece sa dla mnie nie fajne.. A. Ma na rece, do dzis mi to przeszkadza..

Moja mala zas chora.. Antybiotyk.. Taka padnieta lezy ...
 
reklama
23may - ja tez imię dziecka rozumiem ale jest to mega oklepane bo co drugi rodzic ma. Jeśli chodzi o miejsce to mi na rekach i plecach sie nie podobają właściwie tylko podobają mi się malutkie na łopatce albo w dole brzucha. Ja mam zamiar zrobic w dole brzucha po lewej stronie :)
 
Wiecie kazdy ma inne gusta mi sie to podoba i to jest ważne. Co do P jestem pewna a to nie ma byc dla niego tylko dla mnie.
Paulina a jak mi z tym tam kiedys P nie wyjdzie to wezme takiego samego z takim imieniem ha ha ha ha .
Widocznie podobaja sie nam inne rzeczy ja wybrałam takie i sie ich trzymac bede . ☺☺☺☺
 
SANDRA buhahaha znajomy mial zone Monike z 15 lat byli ze soba wielkie true love, dwojka dzieci, po czym zakochal sie w takim lachociagu ze szok, te Monika po roku ma tatuaz z jej imieniem :p to mnie smieszy. I masz racje ze to tatuaz dla mnie nie dla partnera. Chociaz A. tez chce moje imie. Tatuaze ma juz 4, z czego 3 rekach i nie przeszkadzaja mi one. 2 zrobil przed poznaniem mnie i uwierzcie ze ma wspaniale wspomnienia mimo ze sa to zwykle tatuaze.. ale jak opowiada o nich to sie usmiecha i oczy az mu blyszcza, poprostu..
 
23MAY Duzo zdrowka dla cory

HAPPYMUM czyli przyjazd mamy troche poprawil Wasze relacje?:)

Dokladnie kazda ma inne zdanie na temat tatuazy:) :)

My juz po spacerze zimno u nas juz sie przyzwyczailam ze codzinnie slonce:/ wypije kawke i bede piekla zebre:p
 
Madzialena - hmm ciężko powiedzieć ale myślę że wszystko zmierza w dobrym kierunku...choć chyba nie potrafię jej traktować jak mamy...nauczylam sie żyć bez niej...terax chce to zmienić...zobacz jak będzie. Dennis i S. Bardzo ja polubili z wzajemnością i to wiele dlq mnie znaczy.
 
LENATI jak zrobisz jeden to ciagnie cie do kolejnego.. i kolejnego.. a ja po zrobieniu pierwszego zazekalam sie ze juz nigdy wiecej taki bol ale zapomnialam i ciaagnie..
 
reklama
Do góry