reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

SANDRA niieee takie cos to masakra :p ja na miejscu tej dziewczyny zaslonilabym innym tatuazem imiona tych chlopakow.
 
reklama
Hejka:)

My pospalismy do 10;) Pochmurno u nas dzisiaj ale na szczescie nie pada. Zabieram sie za sprzatanie i pojdziemy na spacer.

Co do tatuazy to podobaja mi sie ale u kogos:)

SANDRA super ze nie palisz oby tak dalej;)

Milego dnia:)
 
Hej dziewczyny :) wracam do żywych ;)mama wczoraj wróciła do Polski.
Sandra - dobrze ze wszystko się zaczyna układać
Co do tatuaży..ja chce mieć ale odcisk stupek niemowlaka z datą urodzenia Dennisa. Imiona dzieci są jak dla mnie oklepane...a imię faceta to dla mnie głupota (nie chce nikigi urazić) ja mojemu S. Daje tyle dowodów milosci ze tatulowac jego imienia nie musze ;)
 
Glupota glupotą ale dlaczego odpowiedziec nie potraficie :p

HAPPY i jak stosunki z mama? Chyba zadowolona jestes ze przyjechala?
 
reklama
Paulina - z mamą dobrze. Paulina głupota dlatego ze facet dzisiaj jest a jutro go nie ma, ty wytatulujesz jego imię a a tydzień później dowiesz się ze cie zdradza (to tylko przykład) i co po rozstaniu trzeba lecieć zakrywac bo niefajnie chodzić z imieniem swojego ex na ciele
 
Do góry