reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej dziewczyny :)

Gdzie sie podziewacie??

My dzisiaj bylismy u lekarza bo P. czasem pokaszluje ale ponoc jeszcze sie oczyszcza.. na dwor moze wychodzic i mam mu podawac syrop prawoslazowy. Dzisiaj siostra przyjechala z cora i dzieciaki wariuja:)

PAULINA fajny tatuaz:) Ty juz jeden masz prawda? Planujesz kolejny?:) ja raczej nigdy sie nie odwaze balabym sie bolu
:p
 
reklama
Paulina fajny ale ja bym wolala trochę mniejszy;) imię synka juz mam na karku wytatulowany teraz czeka mnie imie cory:) a co do bolu no to boli.. co zrobisz:p gdyby tatuaże nie były tak drogie to pewnie bym sobie zrobiła jeszcze pare ;)
 
MADZIALENA no mam jeden :p planuje jeszcze ten ze zdjecia i chcialabym wytatuowac imie A. na przedramieniu, sredniej wielkosci. Matka mi gada ze co jak sie rozejdziemy a ja jej na to ze wytatuje na tym miejscu co innego :p
ANIA tez mam na karku... tez imie cory...
Boli jak skur.wysyn ja przy malutkim mdlalam trzy razy ale to przez to ze prawdopodobnie dwie litery mialam na wyjatkowo czulych nerwach. Wymiotowac mi sie chcialo na N i I.

Zdj troche malo wyraznie ale nie mam innego
 

Załączniki

  • 1425060759836.jpg
    1425060759836.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 45
[Nie moge edytowac postu]

Imie A. chce dokladnie tu ;-)
 

Załączniki

  • 1425061138733.jpg
    1425061138733.jpg
    8,7 KB · Wyświetleń: 42
Paulina ladny tutuaz fajna czcionka:)
Ja prawie zemdlalam przy swoim. Maz mnie meczy zebym zrobila sobie tatuaz z jego imieniem bo on z moim ma ale jakoś nie jestem gotowa:)
 

Załączniki

  • 1425062054920.jpg
    1425062054920.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 43
ANIA twoj tez boski!! ;-) moj A. tez chce sobie wydziabac gdzies moje imie, Nikole mamy oboje ta sama czcionke tyle ze on na wewnetrznej stronie ramienia. Tam to dopiero bolalo...

My dzis mamy wieczor z "Salim i Oko" czyli Uniwersytet Potworny :p
 
Dobiero później zorientowalam sie ze koles nad litera i zrobil mi nutkę a całość podkreslil kluczem wiolinowym:p
Paulina my dzis to samo ogladamy;)
 
Hej-ho.

My od srody w Polsce. T juz wczoraj wrocil do Uk.
Droga spoko. Maja przespala cala nocke az do 9.20 a dojechalismy o 11 wiec super.

Fajne macie te tatuaze dziewczyny alr ja jakos nie odwazylabym sie. A tak patrze Paulina na ten co na boczku i smiac mi sie chce jak moj T mialby sobie w takim miejscu zrobic bo ma takie laskotki ze go dotknac tam nie mozna :p

We wtorek jade do ortopedy z Maja prywatnie bo te jej nozki mnie bardzo martwia...
 
Hej laski.

U nas jest mój 9-letni kuzyn. Ogólnie jest grzeczny ale z 3 dzieciaków przez kilka dni to kosmos.

W poniedziałek idę zapisać młodego do p-la, trzymajcie kciuki żeby się dostał.

Pozdrowionka
 
reklama
Dziewczyny tatuaze super!! Kurcze moze kiedys sie odwaze;)

MAGDA to fajnie ze podroz przebiegla spokojnie:) jezeli cos Cie niepokoi to pewnie lepiej to skontrolowac

ASIK trzymam kciuki:) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry