reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Czesc ;)

Renata ja od lat nosze okulary. Mozna się przyzwyczaić ;) tylko latem czasem nos się od nich poci i zjezdzaja :) daj znac jak tam po wizycie u gina.

Olcia wiadomo ze krem nie ochroni calkowicie przed sloncem. Mojego smaruje 50 z ziajki i cale dwa dni w weekend grasowal nad woda w słońcu i ja sie spalilam a on nic, lekko opalony wiec cos tam daje :) a na komary jeszcze nie znalazlam nic godnego polecenia. Ja juz wygladam jak bym ospę miala a mlodego jakis krwiopijca uzarl w ucho i cale mu spuchlo. Masakra nagle z tymi komarami sie zrobila.

Asik u nas ostatnio grasowalo zapalenie spojówek, cale tlumy to mialy wiec moze to to?

Nareszcie troche sie ochlodzilo bo Nikodem juz srednio znosil te upaly ;)
 
Hejka:)
U nas dzisiaj troszkę chłodniej i zapowiadaja pogorszenie pogody;/ jak na razie świeci słońce. Wczoraj był taki upał że pojechaliśmy nad wodę:) D. miał wolne to go wyciągnęłam:p Tak spiekł sobie plecy bo cały czas stał i łowił ryby, my z synkiem byliśmy kawałek dalej to cały czas ciapał sie w wodzie, nawet fajnie sie opaliłam :)

happymum powodzenia dla Denniska:) Z każdym dniem będzie coraz lepiej:)
renata daj znać jak tam u ginekologa u ginekologa
olcia ja do smarowania dla synka używam krem ochronny Dax cosmetics i ani razu nie był poparzony od słońca:) a na komary polecam Pudroderm, fakt jest biały ale ma składnik mentol który fajnie chłodzi:) Moje dziecko niestety komary kochają, jest juz tak pogryziony że masakra;/
anula bawcie się dobrze na weselu, oby pogoda dopisała:)
asik może to rzeczywiście jęczmień;/ mój synek parę dni temu wstał rano ze spuchniętym oczkiem ale jestem pewna że go przewiało bo jak jechaliśmy autem to mięliśmy otwarte okna;/ po południu już nie było śladu

Miłego dnia:)
 
Ja uzywam skarb mamy bo jedyny ktory znalazlam c nie chamuje syntezy wit d

Kechu bo te mlode komarki lataja ktore potrzebuja najwiecej krwi u nas sie ochlodzilo wieczorem i rano bylo tak fajnie cieplo bez slinca i nagle jak eyszlo to az czulam na ciele jakie gorace ;D
 
Hej.
RENATA powodzenia u lekarza!
MADZIALENA ja mialam w tamtym roku dax cosmetics i porazka, mloda miala cala buzie w czerwonych plamach i lzawiace oczy dopoki jej nie umylam.
OLCIA ja stosuje krem przeciwsloneczny hipp 50 Nika jest opalona ale nie spalona, lapie ja leciutko na brazowo ale slonca calkowicie nie unikniemy. Zdjecie dodaje w zalaczniku.
KECHU dlatego lubie szwedzki klimat, upaly sa ale do wytrzymania, co prawda u nas 25stopni to tak jak w PL z 32 ale powietrze inne, zreszta w srodku miasta sa lasy jeziora wiec wystarczy ze wyjdziemyc z bloku i za 300m las i jezioro z kaczkami a tam fajny chlod ;)
MAGDA tak szukamy nadal mieszkania. Ciezko tutaj. Zreszta sama widzisz jakie ceny daja. A dopoki ja nie pracuje nie mozemy sobie na to pozwolic.

Za dwa tygodnie Polska.. napawam nadal optymizmem. Nie chce mi sie jak cholera. Kupilam sobie wczoraj sukienke na promocji 100kr to nie majatek a moze pojde w niej teraz na slub kolezanki.
 

Załączniki

  • 1402562425948.jpg
    1402562425948.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 27
Madzialrnka chyba cos nie bedzie tego deszcze xd a w aptece kupujesz? Sprobuje ;)

Paulina kaszki mleko itp z hippa sa bardzo dobre ale kremy plyny odpadaja konsystencja mi nie odpowiada ;)
 
olcia tak kupuję w aptece:) Można tez smarowac tym dziecku krostki jak ma ospę :) dobry tez jest Fenistil tym smaruje w dzień:) mogłoby popadać ale wieczorem bo właśnie pranie powiesiłam :p U nas co chwilę słońce zachodzi, niedługo idziemy na spacer:)
paulina pochwal się sukienką:)
 
Cześć wam dziewczyny :-*
Całe wieki mnie nie bylo, ale Natalia wymaga, tu raz w domu raz u Szymka, prawo jazdy robie i czasu jakos nie ma.
U nas po staremu, Natalia rośnie, mowi. Tatus dalej jak nie odwiedzal tak nie odwiedza nawet nie pyta o nia. A dziadkow jak gdzies mijam tak łaskawie dzien dobry powiedza. No ale, jakos mi na tym nie zalezy. Ma szymka dba o nia, codziennie z nia rozmawia przez telefon, no i ona mocno się przywiazala do niego.
 
Hej.

Olcia- moja jedzeniem nie pogardzi :p Wieczorem jak zje butle to przespi cala noc i rano się jak się budzi 8,9 to robie kaszke mleczno-ryzowa z Bobowity i do tego wypija ok szklanke kakao. Jak się zbudzi szybciej to jeszcze butle wciągnie z mlekiem.

Paulina- ceny okrutne.. ;/ pochwal się kiecka.

Milena- fajnie ze u was oki ;) wpadaj częściej ;)

Boziu jakiego lenia mam...
Jeśli wstaje przed 8 to jest ok.. a jak już ok 9 to nic mi się nie chce robic.. Jeszcze w piżamie chodze.. ale cud bo chociaż wlosy umylam :D I Maje ubrałam :D
Mialam robic na obiad kopytka, stwierdziłam ze nie chce mi się i ze zrobie zurek, ale tez mi się nie chce to krokiety z wczoraj mamy :p dobrze ze wszystkich nie pomroziłam :D Zaraz musze się ubrać i ogarnąć bo młodego maja przyprowadzić za godz.

Ja od slonca kupiłam Nivea ale jeszcze w tym roku nie uzywalam bo nie było potrzeby. A od komarow tez cos będę musiala malej kupic.. tutaj nie ma tego dziadostwa ale w Polsce od groma.
 
reklama
Magda dla Zu butelka i mleko bee ;) jedynie niekapki bidony rurki kubki no i lyzeczki wczodza w gre a tak to nie ruszy nawet przez sen. Kakao wypije kaszke z lyzeczki e a obiad tylko widelcem a to tez musi miec dzien zeby co kolwiek zjesc

Milenka super ze Wam sie uklada ;)
 
Do góry