reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej mamuski ;)

Re.ata koniecznie zmien lekarza bi ti chire podejscie jest nie disc ze olala wasza sprawe to jeszcze tabsow Ci nie przepisala na podtrzymanie

Liza 100lat najslodszego i kolorowego zycia dla synusia ;**

Ja na bierzaco jestem ale nie mam cis weny ;h Zuza sie rozszalala z chodzeniem i teraz biega zamiast chodzic my u dziadkow jestesmy Zu caly czas w basenie mimo ze ja smaruje to sie opalila ze szok na pewno karnacji nie ma po mnie bo opalila sie na brazowo a ja na czerwono sie opalam ;) no i wyszly jej dwa kolejne zabki tylko nie wiem czy to czworki czy piatki jak to sprawdzic?
No i Zu szczeliwa bo dziadzius jej chustawke zrobil ;D
 
reklama
Heja

gina zmienie napewno. w czwartek ide do innego, wedlog wujka google b.dobry. No i na nfz.

dziś z F mielismy komisje orzekania o niepelnosprawnosci. No i wszystko jest tak jak chcialam :) ciesze sie jak dziecko :)
 
Renata wujkowi google nie ma co ufac ja z tych opini idealnych wybralam lekarza okazal sie chu... bo chcial udunac Zuzie i pozniej kol mi polecila lekarza poczytalam opinie najgroszy lekarz w miescie a okazal sie wspanialym lekarzem ale trzymam kciuki zeby trn byl na prawde dobrym lekarzem ;)

A mi sie udalo przeciagnac szczepienie Zu i chyba pojde we wrzesniu bo nie wyobrazam sobie szczepic jej w te upaly ale z drugiej strony w pazdzierniku ma miec znowu szczepienie ??
 
Happy no widzisz i tak zle i tak niedobrze. Najlepiej bylo by miec w rodzinie jakiegos ogarnietego lekarza to zawsze by gdzies wepchnal poza kolejka. ;)

Olcia ale to od jednego szczepienia do drugiego musi byc jakis odstep czasowy wiec jak teraz przesunelas to tamto z pazdziernika tez sie chyba przesunie. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Kurde caly dzien dzis robie ciasto z serkow danio i galaretki. Jest tak goraco ze dlugo trwa zastyganie a to ma az 5 warstw ale w takie goraco takie ciasta nie ciasta sa najlepsze wiec sie mecze ;)

EDIT. Dziewczyny jak chcecie poczytac to u mnie nowy post :)
 
Ostatnia edycja:
RENATA ja chodze do lekarza podobno niedelikatnego a jest ok.
OLCIA jesli to szczepienie przesuwasz to nastepne tez sie przesunie, bodajze po 6tyg mozna szczepic.
HAPPY super ze Dennis sie zaklimatyzowal ;) tez bym chetnie mloda wyslala.
KECHU a nie lepiej wstawiac masy do lodowki zeby szybciej stezaly?

U nas ok. Zaczelu sie upaly ale jak zwykle na weekend ma sie zrypac a mamy jechac na rowerach nad jezioro. Nika tez ok, rozgaduje sie powoli, nie dobra dalej. Ja dzis debiutuje w pierogach z truskawkami ;p
 
Paulina no pewnie ze do lodowki. Ale na tym mieszkaniu mamy juz tak sfatygowana i nieszczelna lodowke ze slabo chlodzi w takie upaly. ;)

Eh...u nas ma być dzis 35 stopni w cieniu. Masakra, o 5 rano juz tak grzalo ze okna trzeba bylo pozamykac bo tylko żar wchodzil. Az boje sie co bedzie o tej 12.
 
Witam:) właśnie lecimy do przedszkola, dziś pewnie tez około 1h. Jutro już pełna sesja 4h.

U nas tez ciepło od wczoraj:)
Paulina-zrób pierogi dla mnie też:)
Kechu-ja dzisiaj zrobie placek z jabłkami
Edit...
Mały płakał w przedszkolu dobre 10minut, ,jutro nie zostanie na 4h...mam nadzieje że będzie lepiej...płakałam razem z nim:(
 
Ostatnia edycja:
Hej;)
Też jestem i czytam ale brak mi weny.

Renata- masakra jakas.. mam nadzieje ze teraz trafisz do "normalnego" lekarza... ;/

Olcia- moja tez biega a nie chodzi.. jak tak biegnie to ja już mam wizje ze się potknie, upadne i walnie czolem :D

Paulina- i jak pierożki? ;) Rzuc kilka :D U nas dziś skromnie pomidoroka i pewnie naleśniki, bo T zje zupe i pyta kiedy obiad :D A szukacie dalej mieszkania>?

Happy- daj mu czas.. Wczoraj nie plakal bo było to cos nowego dla niego, da rade;) A wy macie 11godz darmowych a nie 15? Bo zazwyczaj jest 15 darmowych. A nie dziwie ci się ze z nim plakalas, bo ja jak kiedyś mala zostawiłam z sasiadka bo musiałam do dentysty jechać to jak wyszłam to mi tez lzy leciały :D

Kechu- mniamm, tez bym zjadla jakies ciacho.. ale jak zrobie to T albo dziubnie kawalek albo wcale.. ja tez trochę zjem i później reszte trzeba wyrzucić bo nie ma komu jesc :D Ale zaraz będę w Polsce to będę piekla :p

U nas jakos leci.. Mala szaleje, zaczela przesypiać cale noce i to w swoim lozeczku, bo odkrecil T jeden bok i ma przystawione do nas :D
U nas cos tak pyli i ja ciagle kicham.. masakraaa.. mala tez jakiś katar ma.. mam nadzieje ze nie będzie miała alergii po mnie na to dziadostwo!
U nas wczoraj upal, a dziś trochę swieci i się chowa słonko.

Dzis wtorek, musze chyba od jutra zacząć pakowac rzeczy do paczki... bo w sobote będę wysylac.. a nie chciałabym zapomnieć czegos.. ;/
 
reklama
Magda-teoretycznie 15h ale nasze przedszkole otwarte jest cały rok (nie ma wakacji i przerw jak wszystkie) wiec żeby mógł chodzić cały czas, ,liczbe przypadających godzin w roku trzeba było inaczej rozłożyć i wyszło v11h/tydzień
 
Do góry